Názor na chování muže ve vztahu

Anonymní
28.2.21 19:55

Názor na chování muže ve vztahu

Ahoj holky, prosím anonym. Píšu za kamarádku, která by chtěla znát názor jiných lidí.
Má přítele, oba 30, jsou spolu 3,5 let a bydlí spolu plánuji rodinu. Kamarádka, ale váhá, zda přítel není moc velký sobec a zda si to nemá ještě se společnou budoucnosti rozmyslet.
Ze začátku by ji snesl modré z nebe. Pořád se o ní zajímal, byl pozorný atd.
Když spolu začali bydlet, přítel začal jen vysedavat u pc až do noci, doma nic moc neudělal, max vyklidil myčku.
Kamarádka dělá doma prakticky všechno. Stará se o auto, které mají, protože on prý autům nerozumí, doma např. ani není schopen vyměnit žárovku. Nakupovat taky nakupuje kamarádka, argument přítele, že ona jezdí do práce autem, tak on to nebude tahat v rukách. Teď se stalo, že kamarádka onemocněla, neměla covid, ale nějaké velké nachlazení, měla vysoké teploty a on ji nechal doma a šel v pátek ke kamarádovi pařit hry. I když ona ho poprosila, jestli nemůže zůstat doma.
Pokaždé když má přítel cokoliv udělat manuálně doma, tak se pohadaji a nakonec to neudělá. Když jezdili na dovolenou všechno zarizovala a balila kamarádka, on je své věci a když něco zapomněla, tak se naštval. Dokonce ho i vozila domu z pařeb, když ještě byly před covidem. Ale než spolu začali bydlet choval se k ní jako ke královně, ale teď je spíš jak to říct, takový domácí pecival co se nechá obskakovat a kamaredce se nestydí říct, že on ženu nepotřebuje, že ve finále si umí udělat vše sám. Taky když kamarádka uvaří tak to musí být to co chce on. Do domu si nesmí pořídit nic co by předem nezkonzultovala. Jako například i dekorace. Nemyslím třeba lednici. Ale takové drobnosti jako svíčka. Když se mu to nelíbí tak je hned zle.
Co si myslíte o takovém vztahu kde ve zkratce řečeno vše dělá a zařizuje žena a přítel se tkzv. veze. Kamarádka přemýšlí jestli to raději neutnout, protože si nedovede představit jak by se staral o děti, když pořád upredstnuje sebe. Jinak je to velmi milí a ve společnosti oblíbený člověk a je hodny dá se říci, proto chce kamarádka znát názor jestli neřeší blbosti.
Díky :kytka:

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
Annastaziaa
28.2.21 19:58

Být kamarádkou tak bych se na nej vykašlala. Ten už se nezmění a bude to jen horší.

• Citovat
  • Nahlásit
30417
28.2.21 19:59

Pokud má sílu snášet to dalšúch 30 let, ať si s tím ichtylem pořídí aspoň 2 mimísky. On se nezmění, ona bude makat třikrát tolik, ale nebude se muset bát, že se bude nudit.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
28.2.21 20:01

Kamarádka právě nemá moc zkušeností se vztahy. Tak neví jestli třeba nemá přehnané nároky, nebo jak by to mělo fungovat

• Citovat
  • Nahlásit
3652
28.2.21 20:05
@Anonymní píše:
Ahoj holky, prosím anonym. Píšu za kamarádku, která by chtěla znát názor jiných lidí.
Má přítele, oba 30, jsou spolu 3,5 let a bydlí spolu plánuji rodinu. Kamarádka, ale váhá, zda přítel není moc velký sobec a zda si to nemá ještě se společnou budoucnosti rozmyslet.
Ze začátku by ji snesl modré z nebe. Pořád se o ní zajímal, byl pozorný atd.
Když spolu začali bydlet, přítel začal jen vysedavat u pc až do noci, doma nic moc neudělal, max vyklidil myčku.
Kamarádka dělá doma prakticky všechno. Stará se o auto, které mají, protože on prý autům nerozumí, doma např. ani není schopen vyměnit žárovku. Nakupovat taky nakupuje kamarádka, argument přítele, že ona jezdí do práce autem, tak on to nebude tahat v rukách. Teď se stalo, že kamarádka onemocněla, neměla covid, ale nějaké velké nachlazení, měla vysoké teploty a on ji nechal doma a šel v pátek ke kamarádovi pařit hry. I když ona ho poprosila, jestli nemůže zůstat doma.
Pokaždé když má přítel cokoliv udělat manuálně doma, tak se pohadaji a nakonec to neudělá. Když jezdili na dovolenou všechno zarizovala a balila kamarádka, on je své věci a když něco zapomněla, tak se naštval. Dokonce ho i vozila domu z pařeb, když ještě byly před covidem. Ale než spolu začali bydlet choval se k ní jako ke královně, ale teď je spíš jak to říct, takový domácí pecival co se nechá obskakovat a kamaredce se nestydí říct, že on ženu nepotřebuje, že ve finále si umí udělat vše sám. Taky když kamarádka uvaří tak to musí být to co chce on. Do domu si nesmí pořídit nic co by předem nezkonzultovala. Jako například i dekorace. Nemyslím třeba lednici. Ale takové drobnosti jako svíčka. Když se mu to nelíbí tak je hned zle.
Co si myslíte o takovém vztahu kde ve zkratce řečeno vše dělá a zařizuje žena a přítel se tkzv. veze. Kamarádka přemýšlí jestli to raději neutnout, protože si nedovede představit jak by se staral o děti, když pořád upredstnuje sebe. Jinak je to velmi milí a ve společnosti oblíbený člověk a je hodny dá se říci, proto chce kamarádka znát názor jestli neřeší blbosti.
Díky :kytka:

Pokud je to pravda, rozejdi se s ním. Přece se na to nepotřebuješ ptát, ne? Pokud by šlo skutečně o kamarádku, myslím, že bys jí poradit schopná byla. Poradit sobě sama jde těžko. Jen mě nebavi ty výmluvy na kamarádky :roll:.

A, kdyby skutečně šlo o kamarádku, čemuž nevěřím, jak můžeš s jistotou vědět, že je to skutečně až tak, jak to ona líčí?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2107
28.2.21 20:07

Nic jako prehnane naroky neni…pokud ji ten vztah takhle nevyhovuje, tak ho musi ukoncit…bez ohledu na to, kolik lidi ji rekne, ze se takhle normalni chlapi chovaj…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
28.2.21 20:10

@Kockazvysocan tak samozřejmě to vím hlavně od ní. Ji jsem svůj názor už řekla a to ten, že on se nikdy nezmění. Že lidi se nemění. Každopádně on na mě působí jako velmi sympatický člověk, je vždy ke všem slušný a usměvavý a milý. Tak ho znám já. Kamarádce věřím, že mi asi nelže. Tak to vnímá ona já s nimi samozřejmě nežiju. Jen ona se bojí s ním mít děti a nechce ztrácet čas

• Citovat
  • Nahlásit
52
28.2.21 20:12

Tak at se kamaradka pripravi na to, ze takove chovani bude mit porad a bude se to stupnovat.Ptat se, jestli si muzu koupit nejakou svicku? Kdyz se mu to nelibi, tak at si p… polibi! Dalsi ubozak, ktery az ona si zbali kufry, bude brecet, jak nechtel :roll:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
52
28.2.21 20:15

@Kockazvysocan Taky me napadlo, jestli „kamaradka“ neni dotycna, co to cely pise.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
28.2.21 20:18

@Seky11111 já ji právě taky říkám, že muž partner by se staral jako ona a hlavně by nechtěl ať se swdře z kůže. On jinak umí být velice hodný a občas samozřejmě i ke kamarádce pozorný, ale pak ty důležité věci v chodu domácnosti a v životě dělá a zařizuje ona a on kolikrát ji třeba i vyčte, že nemá peníze, že musí odkládat do jejich společné rezervy a když mu kamarádka řekne, že si má najít třeba nějakou fušku když má málo, tak je oheň na střeše. Že on se chce v životě bavit a ne sedřit z kůže. No já ji říkám, že to není chlap pro život, ale tikaji hodiny a ona chce mimi a na chlapy moc neměla štěstí v životě

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
28.2.21 20:20

@Seky11111 opravdu se jedná o kamarádku. Proč bych anonymně psala za kamarádku :) jde o to l, že jj je už 30na chtěla by se v životě posunout a začít rodiny život, jenže neví co s tím

• Citovat
  • Nahlásit
2107
28.2.21 20:27

No, tak kamaradce rekni, ze tohle bude delat furt a navic se bude starat o dite :nevim:…pak nema byt tolik nestnastnych matek a samotnych matek..a pak se tady budes za rok ptat, jestli ok, ze musi kamoska vyjot z rodicovske a partner (ne ani manzel) ji penize nedava…jak zacnenzenska myslet rodidly, tak jde asi vse stranou

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
38
28.2.21 20:31

Jojo, takový poklad jsem měla asi v 23..3 roky jsem dělala vše - úklid, vaření, praní, žehlení, nakupy, k tomu práce a studium. Milostpan vše jen zkritizoval, nic nebylo nikdy dost dobře.. Mě omlouvá, že jsem byla mladá a blbá, co omlouvá tvou kamarádku?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
345
28.2.21 20:31

Bič a pryč :pocitac:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
28.2.21 20:53

@Svetluska55 ona neměla moc vztahů. Vlastně jeden na vysoké a nebydleli spolu. Moc neví jak to chodí když bydlí partnerem. Ona je taková hodná holka, chce ať je ten druhý spokojený, ale on to podle mého názoru nevrací a jen si bere.
Jednou se s kamarádkou pohadali, protože on chtěl koupit nějaké drahé sportovní auto a jelikož už se baví o rodině a peněz mají akorát, ale ne na rozhazovani, tak mu řekla, že ne, že přece potřebují rodinné auto a takové které je nezrujnuje. To byla velká hádka. Jenže on pak třeba 14 dní chová mile. On je opravdu hezky sympatický a příjemný člověk, takže kamarádka má pocit, že ona dělá něco zle. Já ji to samozřejmě vyvracím

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat