Názor na Moravské Gymnázium a Soukromé Gymply obecně.

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 31.10.18 07:59
Názor na Moravské Gymnázium a Soukromé Gymply obecně.

Zdar lidi. Chtěla bych se zeptat jaký máte názor na soukromé gymnázia. Já jsem si zatím našla jenom Moravské Gymnázium, tak se chci zeptat jestli má někdo zkušenosti s tímto gymnáziem nebo zkušenosti se soukromými gymnázií obecně.

Reakce:

ahatobuduja
Nováček 1 příspěvek 26.11.18 17:51

ahoj, máme zkušenost se soukromým gymplem.
Dcera si ho vybrala sama, státní jsem vybrala já. Rozdíl nebe a dudy. Hodně veliký. Nechce to koukat pouze na to, kolik nás to jako rodiče stojí, chce se na to podívat z pohledu člověka, který si tu školu vybral. Dcera měla jasno hned, kde se cítila dobře a kam by chtěla chodit.
Takže jestli se ti líbí soukromé a je ti tam dobře jdi do toho. Nás přestalo bolet břicho, neřešíme denní otázky- a musím do tý školy .. ap. Jsme teda na osmiletém. Výuka je půlena, aby byl malý počet studentů, kterých je jinak 24. To je maximální limit. My jako rodičové jsme ke všemu zváni. Vlastně je to škola o které jsme snili, akorát jsme nevěděli, že je. Jsem ráda, že si dcera nakonec prosadila svou a nebála se nás tak dlouho přesvědčovat, až nás argumenty proč jo ;) přesvědčila.

Burj Chalifa
Nadpozemská drbna 29261 příspěvků 26.11.18 18:54
@Anonymní píše:
Zdar lidi. Chtěla bych se zeptat jaký máte názor na soukromé gymnázia. Já jsem si zatím našla jenom Moravské Gymnázium, tak se chci zeptat jestli má někdo zkušenosti s tímto gymnáziem nebo zkušenosti se soukromými gymnázií obecně.

zdar Andreji, zkušenost není obecná, ale vždy individuální.Sou­kromé Gymply nějak gramaticky nechápu, ale omlouvá Tě, že jsi odjinud.Mimochodem, píše se soukromá.Příště raději nepiš sám, nech to na Márovi :mrgreen:

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Velká fotosoutěž: Fisher-Price je u konce. Kdo se může těšit na výhru?

Milé maminky, od 24. 9. 2018 do 9. 12. 2018 jste mohly přidávat fotografie... číst dále >

Konec ftalátům i salmonele. Co přináší Evropa vašemu miminku?

Slýcháte kolem sebe občas lamentování, že přivést děti do dnešního světa je... číst dále >

Články z Expres.cz

Další oběť Me Too hysterie: V rádiu zakázali oscarovou vánoční píseň, je závadná

Vánoční klasika, která neomrzí. Tou je jistě pro velkou část Američanů téměř... číst dále >

Trapas Nováka z SPD: Místo žluté vesty si vzal oranžovou, lidé ho mají za popeláře

Chtěl ukázat, jaký je rebel, místo toho se ale politik Vítězslav Novák z SPD... číst dále >

Články z Ona Dnes

Anorexii jsem schovávala za vysílení z baletu, říká tanečnice

Megan Brewerovou (22) podezřívali z anorexie mnoho let, ale vždy tvrdila, že... číst dále >

Nemoci u dětí často odrážejí atmosféru v rodině, říká lékařka

Dokud jsme zdraví, bereme to jako samozřejmost. Zpozorníme, až když je... číst dále >