Názor na mudr Helenu Reguli Brno

Anonymní
27.12.19 21:25

Názor na mudr Helenu Reguli Brno

Zdravím. Zajímají mě Vaše zkušenosti s psychiatričkou a sexuoložkou Helenou Reguli z Brna. Byla bych ráda, kdybyste třeba anonymně napsali i problém, který jste řešili a jestli vám paní doktorka pomohla. Děkuji

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

Anonymní
27.12.19 21:37

Zdůrazňuji, že neznám osobně. Léčí se u ní, nebo se tím aspoň ohání :mrgreen:, můj ex. Jestli k ní chodí až teď v poslední době, nebo celou dobu, co jsme od sebe, nevím, protože tehdy (již několik let zpět) se taky někde léčil, každopádně ale jeho psychický stav poslední rok až dva je tragický a jeho osobní život též. Ale neumím posoudit, do jaké míry on opravdu dodržuje léčbu a do jaké míry je to chyba na straně doktorky, jeho problémy mne nezajímají a toto vím jen proto, že tou léčbou u ní sám nedávno hodně nelogicky argumentoval. Můj názor nicméně je, že by jako psychiatrička měla vidět, jak špatně na tom on je, a řešit to, jeho tlačit do vhodnější léčby, doporučit případně psychoterapii, nejen psát léky. Já zažila u sebe léčbu depresí, takže přístup doktorky mohu srovnávat, moje mi zařídila klinického psychologa, neřešila to jen napsáním receptu, ale hledala příčiny a řešení a jsem z toho už několik let venku :nevim:. Anonym, hodně citlivé, díky.

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
27.12.19 22:35

Ahoj, pani sexuologička som navštívila len raz, mala som problém s orgazmom. V tej dobe som mala partnera na kt mi záležalo a chcela som tento problem vyriešiť. Nicmene, orgazmus som nakoniec dosiahla poprve pár dní pred plánovanou návštevou :potlesk: :mrgreen:
U pani doktorky som bola i tak, len sme si povidali, prišla mi I milá. A to mam docela problem o takýchto veciach hovoriť. Držím palce, at sa I tvoj problém vyrieši k spokojnosti :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama