Nazor na podnikání v Mary Kay ?

Anonymní
21.9.21 08:04

Nazor na podnikani v Mary Kay ?

Co myslite? :think:

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
1291
21.9.21 08:19

Klasické letadlo co víc chceš slyšet?😁

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
843
21.9.21 08:19

Nedoporučuji. Klasické letadlo, předražená kosmetika.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2422
21.9.21 08:21

A kdo to bude kupovat? Trh je přesycený.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
603
21.9.21 08:32

Bylo mi to nabídnuto, ale nešla jsem do toho. Je to dost drahé a každého na to určitě neutahnes. :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8858
21.9.21 08:32

Jedna známá v tom frčí, má bohatýho přítele, tak může dělat tuhle svoji „kariéru“ :lol: Na mě to působí skoro jako sekta :nevim: FB má plný příspěvků o tom, jak je vděčná za tyto ženy, tuto příležitost, možnost řídit sama svůj život… Pak jedou jakože na výjezdní zasedání někam na chalupu, každá obleče pouzdrové šaty se sáčkem a upeče růžový muffiny, opět následuje fotoreportáž z úžasného víkendu nabitého pozitivní energií, díky holky, že vás mám… :roll: Jednou ročně je celorepublikové mecheche v nějakém kongresovém centru v Praze a tam už definitivně explodují jednorožci. Tiande se má ještě hodně co učit :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3236
21.9.21 08:38

Určitě ne.
Z hlediska toho prodejce - už jen z toho principu jak MLM fungují na tom nemůžeš zbohatnout. Musela bys tam být fakt od začátku a nebo fakt permanentně hučet lidem blbosti do hlavy. Ne díky.
Z hlediska klienta - mám velmi odolnou kůži a snesu kde co, ale tu hle sra*ku bych si už v životě na obličej nedala. V životě jsem se neosypala tolik jak po těchhle přípravcích. A to nemám žádnou alergii.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6031
21.9.21 08:39
@Anonymní píše:
Co myslite? :think:

Taková hůř placená prodavačka, která otravuje své známé a spamuje na internetu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1291
21.9.21 08:40

@Michelle_M jo, máš pravdu ale myslím, že MK k sektě ještě nedošly (ale úspěšné tam míří):lol: přála bych ti vidět náborový a „poplacavaci“ večírek u Amway(nevím jestli to ještě frčí). Ale to je teprv něco :mrgreen: tlumené světla, chvástání se kdo je zlatý, nošení „diamantů“(lidí, kteří mají velké prodeje) na ramenou, výkřiky… Byla jsem tam jednou a dle mého minimálně půlka byla úplně mimo a druhá půlka(včetně mě) zírala s otevřenou pusou :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1497
21.9.21 08:40

Kdysi (když to ještě frčelo), jsem dělala Oriflame. neměla jsem na to nervy to někomu cpát, takže jsem si nakonec objednávala jen já a tchyně :roll:. Dnes už bych si nic z těch jejich mňamek na sebe nedala, stejně jako Mary Key, Tiande, Just a stovky jim podobných. Tyhle firmy nemají mou důvěru.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Ou
18356
21.9.21 08:44

Drtivá většina (jako že okolo 90 %) lidí v MLM na tom nevydělává, jen do toho lejou prachy. Je jedno jestli to je MLM které má nějaké přijatelné produkty, jako jsou ty zavedenější kosmetické firmy typu MK, nebo klasické podvody s „investicemi“.

Vydělává na to člověk co má prodejní dovednosti a umí sehnat dostatek lidí hloupějších než je on, kteří budou fungovat pod ním v několika patrech a nebude je trápit že nevydělávají tolik, kolik jim je slibováno.

No a pokud máš prodejní dovednosti takové, abys lidem vnutila nějak, produkt od MLM, tak můžeš vydělat daleko víc jako běžný prodejce něčeho, o co je zájem a nemusíš se k tomu crcat s MLM strukturou.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5948
21.9.21 08:49

NE.. z více důvodů..
kámoška to dělala a přesně jak je psáno výše - úplná sekta a na každé setkání a narozky-kafčo - tahala katalogy, vzorky a furt s tím prostě prudila, přičemž kvalita opravdu ceně neodpovídala a zbohatnout na tom taky nejde..
chvíli jsem si sama pro sebe objednávala Avon a je to úplně to samý, akorát levnější a třeba jejich sprcháče jsou totálně vysušující chemické převoněné srač-ky… občas něco z vůní či dekoračky docela splnilo účel a očekávání stejně jako Oriflame, ale samá chemie..

Nedávno jsem pro sebe více objevila Yves Rocher, jde využít uvítací slevy 50a40% + pak nakupovat v e-shopu a to je teda jiný level! fakt nádherně přírodní, z kávového sprcháče jsem si sedla na zadek (no taky nestojí 49 ale 139, ovšem luxusní).. Přesto, že mě osobně s tělovou kosmetikou i dvousložkovým sérem na vrásky YR nadchnul, NIKDY v životě bych to nedealovala a neotravovala s tím kámošky a známé (oni taky ML nedělají ;) nemají to zapotřebí)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3236
21.9.21 08:50
@Mia25 píše:
@Michelle_M jo, máš pravdu ale myslím, že MK k sektě ještě nedošly (ale úspěšné tam míří):lol: přála bych ti vidět náborový a „poplacavaci“ večírek u Amway(nevím jestli to ještě frčí). Ale to je teprv něco :mrgreen: tlumené světla, chvástání se kdo je zlatý, nošení „diamantů“(lidí, kteří mají velké prodeje) na ramenou, výkřiky… Byla jsem tam jednou a dle mého minimálně půlka byla úplně mimo a druhá půlka(včetně mě) zírala s otevřenou pusou :lol:

S akcemi zkušenost nemám, ale ony i ty individuální setkání jsou fakt parádičky. Jde úplně vidět jak mají naučené prodejní příběhy a už to jede. Do teď mě dostává jedna moje bývalá spolužačka, která se mi snažila prodat jakousi vodičku s tím že je zázračná a dokonce po ní začal její chromý pejsek chodit. :roll: 8o Tedy to přece nemůže být placebo a hej ty hlupáku už vysypávej peněženku!

Já pořád nechápu, že i v dnešní době někdo do těch MLMek leze.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2808
21.9.21 09:05

A komu bys to prodávala? To není jako před deseti patnácti lety, kdy v drogerii bylo k dispozici jenom pár odstínů dekorativky a pár kelímků s krémy a ještě zaprášených, protože v tom stojanu ty stejné produkty strašily dva roky. Teď se do obchodů valí každý měsíc nějaké novinky, nevíš, co kupovat dřív. Nikdo soudný ti nebude čekat na to, až mu přineseš pod nos nějaký katalog, a když bude chtít řasenku za normální cenu, tak mu řekneš jenom jednou, že za půl roku bude možná v akci, ať si počká. :roll: Půjde do obchodu a koupí si ji hned.
Navíc většina těchto „podnikatelů“ se ti nepřizná, že se doma bojí otevřít i ledničku nebo botník, aby z nich na ně nevypadl další báječný produkt, protože se občas trochu zblázní a koupí tam jeden produkt, aby měli vyšší slevu, tam tohle přikoupí, aby měli sadu zdarma, to se bude někdy hodit. Známí se děsí každých Vánoc, co zase dostanou za dárkové balíčky s úžasným stopadesátým krémem na nohy a pěnou do koupele.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
603
21.9.21 10:07

Jak už tu bylo zmíněno. Jenom v případě, že máš sponzora a děláš to jen tak, aby ses doma nenudila. :nevim: Uživit se nemáš šanci, pokud nestojíš někde v čele firmy. Na tohle musíš mít povahu a otravovat a otravovat. Já se přiznám, že dělám JUST, ale objednávám jednou za kvartál a to jenom pro sebe a pro rodinu. :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat