Názor na porodnici Nové Město na Moravě?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
terpo
Nováček 6 příspěvků 31.12.18 11:17
Názor na porodnici Nové Město na Moravě?

Dobry den,
Chtěla bych se vás zeptat, jaky mate zkusenosti s porodnici-nove mesto na morave a hlavne co s sebou do porodnice. Jelikoz jsem prvorodicka, tak nemam bouzel zadny zkusenosti. Predem dekuji za vase reakce. :)

Reakce:
Uživatel je onlineP4ja
Kelišová 7222 příspěvků 1 inzerát 31.12.18 11:24
@terpo píše:
Dobry den,
Chtěla bych se vás zeptat, jaky mate zkusenosti s porodnici-nove mesto na morave a hlavne co s sebou do porodnice. Jelikoz jsem prvorodicka, tak nemam bouzel zadny zkusenosti. Predem dekuji za vase reakce. :)

Zkušenosti nemám, ale po zkušenostech jiných, jsem se rozhodla rodit v Havlíčkově Brodě. Jinak informace, co s sebou by ti měli dát a nebo je třeba mají na stránkách. Případně na předporodním kurzu nebo prohlídce sálů, jestli dělají.

Tynkycat2
Extra třída :D 12239 příspěvků 31.12.18 12:16

Já jsem neměla žádný zásadní problém, byla jsem spokojená rodila jsem 2017 a 2019 se tam chystám opět :) Na webovkách mají seznam co sebou. Vlastně úplně vše, dostaneš akorát deset plen pro mimino a dávají pro děti oblečení a látkové pleny, na přebalovacím pultu byl myslím i krém na zadek a na koupání taky nic sebou nepotřebuješ. Jinak musíš mít všechno své pro sebe včetně nočních košil, což jsem považovala za nevýhodu že i rodit musíš ve vlastní.
Chyběli mi přebalovací podložky pro mimino, ty jsem dokupovala, ale na to můžeš použít ty pleny, ovšem moje dítě bylo blicí a byl jich věčný nedostatek :)

terpo
Nováček 6 příspěvků 31.12.18 16:44

tak to je super :) a jakej byl personál??

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Rozhovor: Jak přirozeně otěhotnět nebo připravit tělo na IVF

Na Lenku Malcher se mimo jiné obrací ženy, kterým se nedaří otěhotnět. Věnuje... číst dále >

Články z Expres.cz

Komentář: Pirát Bartoš chce být premiér. Nabídne víc než legalizaci konopí?

Pirátská strana odstartovala kampaň do Evropského parlamentu. Na... číst dále >

Reportáž: Izera v televizi nechtěli, divadla ale kvůli němu praskají ve švech

Málokterý český komik se těší takové popularitě jako Zdeněk Izer (52). I... číst dále >

Články z Ona Dnes

Vyprošťováky, které vás po divoké noci nakopnou do nového roku

Silvestrovská noc bude možná dlouhá a zábavná, ale první novoroční ráno může... číst dále >

Sedm tipů, jak vyřešit manželské neshody

Pokud spolu lidé umějí komunikovat, nemusí rozpory končit házením talířů nebo... číst dále >