Názor na přírodní kosmetiku + dotazník

2
3.4.21 17:01

Názor na přírodní kosmetiku + dotazník

Ahoj holky, chtěla bych se zeptat, jaký máte názor na přírodní kosmetiku? Nebo také na snahy kosmetických značek v oblasti udržitelnosti - recyklované balení, veganské složení? Jak to na vás působí?
Dopisuju diplomku na toto téma a moc by mi pomohlo, kdybyste mi vyplnili dotazník.
https://forms.gle/…z39SSzfo7Rb7
Budu ale moc ráda i za diskuzi na toto téma :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
944
3.4.21 17:11

Já začala používat Non toxic kosmetiku a jsem na nevíš spokojená. Nádherně voní a některé krémy mi fungují líp než klasické chemické.
Vim, že non toxic kosmetika a obecně i čistící prostředky jsou ideální i pro lidi s atopakem a podobnými problémy.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Ou
16016
3.4.21 17:20

Ty makretingové dotazy jsou docela dobře promyšlené, demografické jsou už horší.
V princiu to je ale ten z lepších dotazníků.

podnikám
jsem na volné noze (nepracuji ani nestuduji)

to je jako co? Volná noha je obvykle vnímaná OSVČ, ale jaksi to je taky podnikání? Nebo podnikatel je jen majitel s. r. o?

A ty média rádino/tisk/internet/socsítě - tušíš, že se to vzájemně prolíná a to vlastně i jako reklamní prostor, žejo?

Pokud zkoumáš motivaci nákupu tak dobrý, pokud z toho budeš chtít dělat marketingovou pstrategii, tak to s tím kde nakouit reklamu budeš muset nějak okecat, rotože relevantní data mít nebudeš :lol:

A imho ti tam chybí dotaz na příjem domácnosti, to by mohlo hrát docela klíčovou roli.

Ale jinak dobrý a držím palce ať je obhajoba vlastně příjemnou debatou.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1833
3.4.21 17:28

Hotovo…konečně dotazník pro mě :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
14258
3.4.21 17:49

Hotovo. Dotazník je pěkně udělaný.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2
3.4.21 17:57

@Ou děkuju :) demografickou sekci jsem brala spíš jen doplňkově, stěžejní jsou pro mě výroky na začátku, na základě kterých budu dělat segmentaci :) ale moc díky za postřehy!

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1066
4.4.21 15:18

Máš ho tam.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu