Nazor na produkty Herbalife ?

395
23.6.21 10:27

Nazor na produkty Herbalife ?

Kdo vyzkousel a jaky mate nazor? Ctu snad jen negativni recenze a rada bych neco zkusila, dekuji za odpovedi. :srdce:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
2199
23.6.21 10:38

Jestli jde o hubnuti, tak bych sla radsi do krabickove diety. Jinak to delal muj strejda uz pred 30lety, ze to prodaval, akorat na tom prodelali gate a neznam nikoho kdo by na tom extra zhubnul nebo zalozil svuj zdravy zivotni styl

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
25231
23.6.21 10:39

Jeden čas jsem znala spoustu lidí, kteří to užívali, aby zhubli - nezhubli. Aby na tom vydělali - nevydělali.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
19937
23.6.21 10:40
@Deňa1995 píše:
Kdo vyzkousel a jaky mate nazor? Ctu snad jen negativni recenze a rada bych neco zkusila, dekuji za odpovedi. :srdce:
čteš jen negativní recenze, ale ráda by jsi to i přesto zkusila? :think: proč? :think: spíš mi to zavání něčím trochu jiným, neb to nemá moc logiku…
  • Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
417
23.6.21 10:41

Nezkoušela jsem sama, ale co vím. Tak poradkyně radí často věci odporující racionální stravě. Poradkyní se může stát kdokoli po absolvování kurzu. Prostředky jsou předražený a nepříliš kvalitní protein. Složení se dá dohledat velice obtížně. Koukala jsem asi do dvou skupin poradkyň Herbalife na Facebooku a pro to, abych si udělala obrázek o produktech a hlavně znalostech poradkyň mi to stačilo.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Ou
17401
23.6.21 10:50

Panebože byl to předraženej nesmysllnej šunt už v devadesátká, prodávanej obzvláště idotským mlm.

A je to jen horší.

A vzhledem k tomu, že v pyramidě to funguje tak, že musíš najít dostatek hloupější lidích, co ti naletí na to, že taky děsně vydělají prodejem předražených šuntů, tak po 20 letech na trhu ten level lidí co řeší přímý prodej, tedy jsou v nejnižších patrech pyramidy musí být fakt hodně zoufalá grupa

to že o tom všichni říkají že to je šmed a šmejdský systém znamená že to je šmejd a šmejdský systém - někdy jsou věci jednoduché.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Ou
17401
23.6.21 10:52

Pokud si chceš vydělat, tak ne - prodejem MLM to nebude. (kdyby si měla prodejní dovednosti, tak se na to neptáš na emiminu a kdyby si je měla, tak je vždycky jednodušší vydělat si reálným prodejem, ne MLM, pokdu tedy nezakládáš novou pyramidu)

Pokud chceš žít zdravěji a proměnit svoje tělo do zdravější podoby, tak začni jíst vyváženě, omez svoje zlozvyky (nejprve pochop jaké to jsou, z čeho pramení, co způsobují kromě jídl) a začni se víc hýbat. Neexistuje žádná udržitelná funčkní zkratka.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
395
23.6.21 11:48
@Keyllah píše: čteš jen negativní recenze, ale ráda by jsi to i přesto zkusila? :think: proč? :think: spíš mi to zavání něčím trochu jiným, neb to nemá moc logiku…

tak asi logicky se ptam na rady zde jestli to opravdu zkusit nebo ne a presvedcit se tady :roll:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
25231
23.6.21 11:51

@Deňa1995 žádný zázračný nápoj na zhubnutí neexistuje. POuze vyvážená, pravidelná strava a pohyb.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
23.6.21 11:59

Prosím o anonym, jinak smazat.
Po prvnim těhotenství, kdy jsem hodně přibrala a ani dva roky po porodu nezhubla, jsem to zkusila. Pila jsem 2× denně koktejl a k tomu 1× denně na oběd maso se zeleninou. Za ty 4 měsíce jsem zhubla asi 15 kg a uz se mi nikdy nevrátily, poté jsem začala cvičit a ještě zhubla. Tenkrát jsem ovšem neřešila složení apod., takže dnes už bych do toho asi nešla.

• Citovat
  • Nahlásit
251
23.6.21 12:37

Jéééé to jednou vnutili sestře a bráchovi, aby s tím nějak obchodovali, ale to už musí být takových 20 - 30 let zpátky… Pak se na to vykašlali, protože v tom zjistili spoustu podvodů a nikomu to ke zhubnutí nepomohlo.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2535
23.6.21 12:53

Jestli chceš něco v tomhle systému prodávat, tak jdi do Avonu nebo Oriflame. To jsou lidi celkem zvyklý kupovat, já třeba co jsem studovala a pracovala, tak v každé škole i firmě se našel vždy někdo, kdo nosil ostatním katalogy. A ženský si to dost objednávaly, já někdy taky ostatně :lol: na nejakej Herbalife se ti každý vyto a nikdo to kupovat nebude. Sprchac za par korun, nebo toaletní vodu a podobně, fakt prodas celkem snadno oproti nějakým doplňkům stravy nebo podobným věcem.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
58788
23.6.21 12:59

Koukni na složení a máš jasno. Koukám na ten jejich koktejl a 50 procent tvoří sacharidy, joo ideální potravina když chceš zhubnout. :pankac:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
635
23.6.21 14:16

Denně vidím na fb několik pozvánek do „hubnoucích“ skupin. Poradce jim může dělat úplně každej, to o něčem vypovídá. Jestli chceš zhubnout, nastuduj si, jak má vypadat vyvážený jídelníček a vykašli se zázračné pomocníky.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
88
24.6.21 06:28

Jo, znám jediného člověka, ženu, která si udělala u Herbalife kariéru už za studií a živí se dnes úspěšně jako výživová poradkyně. Ti lidi k ní fakt chodí, nikoho nenahání, za asi dvanact let má svou klientelu a je doporučována dál, takže se už nemusí nikde trapně vnucovat. Hlavně sestavuje jídelníček, doporučuje vhodný sport, doplňky jsou fakt doplňky, H. má třeba i čaje atd. Dost taky dělá, že je to krásná a příjemná mladá žena. Ale to je jediný úspěšný člověk, co znám, jednu dobu to v naší rodině zkoušelo víc lidí a tragédie, nakonec si museli koktejlky vychlemtat sami. Švagrová pak jednu dobu přímo pila koktejl v kombinaci s úpravou stravy. Zhubla dost, ale dočasně. Vyhovoval ji ale takový ten bič, že si to platí, tak se prostě snažit musí. Tenkrát ji to stalo nějak tři tisíce na měsíc. Mě ty koktejly dobře prohnaly a pokroutily žaludek, navíc se mi při pití dost kroutila huba, takže já bych tohle třeba už nekoupila a ani nedoporučila. A zázračné čaje si můžu koupit i jinde. To raději upravím stravu a ještě ušetřím, podařilo se mi vynecháním alkoholu, sladkého, smaženého, moučného jídla zhubnout za chvíli 10 kg. Jinak jím normální porce, pokud mi něco není, nevidím důvod hladovět nebo držet zbytečné a krátkodobé diety anebo jíst místo jídla nějaké spešl přípravky.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat