Názor na reakci slečny po první schůzce

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 01.05.19 22:00
Názor na reakci slečny po první schůzce

Je tu první máj a jistě každý ví, čeho je to čas:).. a právě proto také píšu.. Rád bych Vás poprosil o zhodnocení jedné delikátní situace, jež vznikla před dobrým týdnem a velice lehce řečeno - dost mi leží v hlavě. Budou to již dva roky, co jsme se rozešli s dlouholetou přítelkyní, tenkrát mě bylo 28 (dnes tedy 30). Vzhledem k délce vztahu a dalším rodinným komplikacím jsem přibližně rok dámy nějak zvlášť nevyhledával a nechával situaci přirozený doběh. Nutno podotknout, s minulou přítelkyní máme i po odluce dobrý vztah - nijak si neškodíme, občas se potkáme a pohovoříme. Nicméně, zhruba po roce od rozchodu jsem nějak tak usoudil, že by bylo dobré se začít light poohlížet a popřípadě jít trochu opět něčemu naproti. Stáhl jsem ze zvědavosti Tinder a tím to vše začalo. Na můj vkus bylo konverzací celkem dost, ale diskuze s protějšky „ve shodě“ byly většinou takové neslané. Nejsem ten typ, co po dvou zprávách zve slečnu na kávu, prostě si rád chvilku píšu a dle reakcí a celkového dojmu se pak rozhoduje o další akci :D Zhruba před měsícem přišla pecka - slečna opticky dle mého gusta, dle konverzace zcela diametrální rozdíl oproti ostatním. Na první pohled podobné zájmy a prostě mě ta holka dost zajímala :D Přišel jsem tedy s návrhem schůzky. Schůzka domluvena bez nějakého přemlouvání, formou cca 2h prochajdy. Den D, upravit se, vyluxovat auto, najíst se né moc ani málo, napít se né moc ani málo, vybrat vhodný outfit, připravit sváču a frr na to:) Schůzka super, celou prochajdu nestála řeč, tolik se toho probralo. Na půli cesty přišla sváča - podávala se káva a drobné zákusky :) Po vycházce rozloučení s pusou na tvář, dobrým pocitem a jejím telefoním číslem v kapse, tadá:) V následujícím týdnu probíhala příjemná konverzace via SMS, přečemž jsem po několika dnech navrhl, že bychom se mohli, kdyby chtěla, setkat ještě jednou. Ona souhlasila a navrhla dva termíny. První termín bohužel nevyšel z důvodu jejího nachlazení a navrhla, že bychom se setkali v ten druhý termín (se slovy, že se na mě těší a že se mnou další čas stráví velice ráda).. Na sms jsem ji odpověděl a od té doby ticho po pěšině.. Poslední SMS jsem obdržel o velikonočním pondělí z rána. Měli jsme se setkat tento víkend (27-28.4.). Před víkendem jsem zaslal kratší výzvědnou sms, zda má již o víkendu něco a jestli setkání platí.. Ani na tuto sms žádná odpověď..

V hlavě mi samozřejme šrotuje, co se mohlo stát, že ranou ani čárka..

Nedržel jsem se celkově moc zpět? Neměl jsem po prvním rande místo SMS spíš volat?

Při šrotování hlavou jsem projížděl svůj FCB a samozřejmě, že jsou v galerii ještě nějaké starší fotky s bývalkou. Ovšem, když se bývalka rozklikne, všiml jsem si jejího zapomenutého rodinného stavu - ve vztahu se mnou :nevim: Na nápravě se již pracuje.

Každopádně další otázka - pokud byste se dámy ocitli v podobné situaci, zarazili byste konverzaci kvůli FCB stavu bývalé přítelkyně? Na prvním rande jsem samozřejmě o své minulosti nehovořil - proč také.. Ovšem se obávám, že čas na vysvětlení již nebude.

Mám ji zkusit napsat či zavolat? Holky neberu rozhodně jako spotřební zboží, futrál na mého xxx či jako boty v Deichmanu - pasuje / nepasuje. Je mi líto jen to jednoduše zahodit a jít dál.

Díky za Váš čas a Vaše případné komenty:)!!

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 Další »
Reakce:
Klopotkova
Extra třída :D 10962 příspěvků 01.05.19 22:05

Nesmrdělo Ti z pusy?

Lily Evans
Ukecaná baba ;) 1588 příspěvků 01.05.19 22:05

Jeste jednou bych napsala a pokud nic, nechala to byt. Nevolej, ja osobne to treba nemam rada - preferuju pisemny kontakt. Vis, asi bych ani nehledala chybu u sebe, ale ani u ni. Nekdy se rande na prvni pohled vydari, ale nepreskoci jiskra, neni duvod pokracovat - je ovsem slusnost to nejak citlive oznamit druhe strane, aby nemusela premyslet co se teda deje, jako ted musis ty.

KryšpínaJetelová
Povídálka 13 příspěvků 01.05.19 22:08

Vy jste rozejítí dva roky, ale ona má pořád na Fb, že jste spolu ve vztahu? Chápu to správně? Není to divný..?! 8o 8o

Martha03
Zasloužilá kecalka 901 příspěvků 01.05.19 22:10

Ahoj. Já osobně bych nedělala z komára velblouda. Pokud bych měla pochybnost o tvém aktuálním stavu s bývalou prostě bych se zeptala. Na druhou stranu, může to být ten důvod u ní. Jen nechápu proč nereaguje vůbec a alespoň se nesnaží nějak vymluvit. Pokud o to stojíš určitě bych další formu kontaktu zvolila telefonickou. Na SMS tu zase nemusí odpovědět a zároveň se dá podle vyjadřování trošku usoudit, kde je zakopaný pes. Působíš písemným projevem slušně a mile, tak předpokládám, že i takový pocit z tebe slečna měla. Zkus zavolat a uvidíš, maximálně to nevyjde.. :D

kvaček
Extra třída :D 13986 příspěvků 01.05.19 22:11

Já si spíš myslím, že ona je nějaká divná.. Nebo podle sebe a mých mladých let randicích let..
Když už jsem se setkat nechtěla, tak jsem se nějak jakoby vymluvila a nebo pak narovinu, už schůzku nedomlouvala.. Poku sama navrhla termíny, tak to mě přijde, divné, že najednou nic..
Ono je možné, že mohla někoho potkat.. :nevim: Asi bych ji se ozvala, že pokud bude chtít, že se ti má ozvat, že se s ní rád uvidiš. ale víc asi už nic.. Já si pamatuji, že takto mě vypisoval dva měsíce po chůzce jeden a bylo to hodně odrazující a to teda pak jsem chůzky odmítala.. a pořád řešil co se děje.. Kdyby mi napsal, něco v tom smyslu, že pokud budu chtít mám se ozvat, tak bud se mu ozvu a nebo prostě už ne..

Lily Evans
Ukecaná baba ;) 1588 příspěvků 01.05.19 22:14

@Martha03 ja volani od znamych povazuju za vpad do osobniho prostoru. Volat mi smi pouze nejblizsi (manzel, rodina), pak samozrejme takove ty provozni veci co se musi resit telefonicky (objednavani sluzeb, a tak), vsechno ostatni mezi tim resim pisemne. Nedavno mi volal znamej, rok jsem ho nevidela, chtel jit na pivo. Prislo mi to tak desivy, ze jsme nikam nesli, kdyby mi napsal jako slusnej clovek, uz jsme na nem davno byli :mrgreen: opravdu mi to vadi, mame smsky, maily, messenger, tak proc vyzvanet, obvykle v naprosto nevhodnou dobu?

Martha03
Zasloužilá kecalka 901 příspěvků 01.05.19 22:19
@Lily Evans píše:
@Martha03 ja volani od znamych povazuju za vpad do osobniho prostoru. Volat mi smi pouze nejblizsi (manzel, rodina), pak samozrejme takove ty provozni veci co se musi resit telefonicky (objednavani sluzeb, a tak), vsechno ostatni mezi tim resim pisemne. Nedavno mi volal znamej, rok jsem ho nevidela, chtel jit na pivo. Prislo mi to tak desivy, ze jsme nikam nesli, kdyby mi napsal jako slusnej clovek, uz jsme na nem davno byli :mrgreen: opravdu mi to vadi, mame smsky, maily, messenger, tak proc vyzvanet, obvykle v naprosto nevhodnou dobu?

Je to jen telefon. Když ho nechci vzít nevezmu ho. Nechápu ten dnesni svět. Pošli mi SMS, mail, dej mi lajk na FB, koukni na můj polonahej zadek na instaci jen mi proboha nevolej… To nemyslím přímo osobně na tebe. Pro mě jde o vpád do mého soukromí když mi dorazí někdo neohlasene domu, nebo mi narušuje osobní prostor tím, že se ke mě přibližuje na příliš blízko, to že mi zavolá teda rozhodně není pro mě žádným narušením. Ale každý to máme jinak…

Klopotkova
Extra třída :D 10962 příspěvků 01.05.19 22:22
@Lily Evans píše:
@Martha03 ja volani od znamych povazuju za vpad do osobniho prostoru. Volat mi smi pouze nejblizsi (manzel, rodina), pak samozrejme takove ty provozni veci co se musi resit telefonicky (objednavani sluzeb, a tak), vsechno ostatni mezi tim resim pisemne. Nedavno mi volal znamej, rok jsem ho nevidela, chtel jit na pivo. Prislo mi to tak desivy, ze jsme nikam nesli, kdyby mi napsal jako slusnej clovek, uz jsme na nem davno byli :mrgreen: opravdu mi to vadi, mame smsky, maily, messenger, tak proc vyzvanet, obvykle v naprosto nevhodnou dobu?

Jsi divná.

Russet
Neúnavná pisatelka 15867 příspěvků 01.05.19 22:25
@Martha03 píše:
Je to jen telefon. Když ho nechci vzít nevezmu ho. Nechápu ten dnesni svět. Pošli mi SMS, mail, dej mi lajk na FB, koukni na můj polonahej zadek na instaci jen mi proboha nevolej… To nemyslím přímo osobně na tebe. Pro mě jde o vpád do mého soukromí když mi dorazí někdo neohlasene domu, nebo mi narušuje osobní prostor tím, že se ke mě přibližuje na příliš blízko, to že mi zavolá teda rozhodně není pro mě žádným narušením. Ale každý to máme jinak…

Proto mám dost často vypnutý zvuk u mobilu, abych prostě to otravné volání neslyšela. Většinou mi lidi volají, když jsem po noční a děsně se diví, že spím, když jsem v obchodě, když vedu nebo vyzvedávám syna ze školky a podobně. Kdyby mi napsali to a to, já se hned ozvu, pokud nechrním. Moje babička má tendenci mě prozvánět víckrát a diví se, kde jako jsem.

Jogrr
Závislačka 4792 příspěvků 01.05.19 22:26
@Lily Evans píše:

Toto uz bude nejaka diagnoza.

Petra Z
Hvězda diskuse 52788 příspěvků 01.05.19 22:27

Měla toho rozjetého víc a potkala někoho, kdo jí zaujal víc…a neví, jak to říct, tak mlčí :nevim:

Russet
Neúnavná pisatelka 15867 příspěvků 01.05.19 22:28
@Martha03 píše:
Ahoj. Já osobně bych nedělala z komára velblouda. Pokud bych měla pochybnost o tvém aktuálním stavu s bývalou prostě bych se zeptala. Na druhou stranu, může to být ten důvod u ní. Jen nechápu proč nereaguje vůbec a alespoň se nesnaží nějak vymluvit. Pokud o to stojíš určitě bych další formu kontaktu zvolila telefonickou. Na SMS tu zase nemusí odpovědět a zároveň se dá podle vyjadřování trošku usoudit, kde je zakopaný pes. Působíš písemným projevem slušně a mile, tak předpokládám, že i takový pocit z tebe slečna měla. Zkus zavolat a uvidíš, maximálně to nevyjde.. :D

Na mě působí hrozně ukecaně. Já jsem ukecná, ale mluvky chlapy nemusím. A že si nenašel čas na Fcb smáznout ten status, to se teda divím. Já tam nemám vůbec nic, mí známí ví, jak to mám, takže netřeba tam psát „zadaná“.

Cenarius
Kecalka 321 příspěvků 01.05.19 22:29

Treba mela tech rande vic a nekdo dalsi se uz dostal dal nez ty, tak te slecna vypustila. Ale slusny jednani to neni.

lilith1
Ukecaná baba ;) 1950 příspěvků 01.05.19 22:30
@Anonymní píše:
Je tu první máj a jistě každý ví, čeho je to čas:).. a právě proto také píšu.. Rád bych Vás poprosil o zhodnocení jedné delikátní situace, jež vznikla před dobrým týdnem a velice lehce řečeno - dost mi leží v hlavě. Budou to již dva roky, co jsme se rozešli s dlouholetou přítelkyní, tenkrát mě bylo 28 (dnes tedy 30). Vzhledem k délce vztahu a dalším rodinným komplikacím jsem přibližně rok dámy nějak zvlášť nevyhledával a nechával situaci přirozený doběh. Nutno podotknout, s minulou přítelkyní máme i po odluce dobrý vztah - nijak si neškodíme, občas se potkáme a pohovoříme. Nicméně, zhruba po roce od rozchodu jsem nějak tak usoudil, že by bylo dobré se začít light poohlížet a popřípadě jít trochu opět něčemu naproti. Stáhl jsem ze zvědavosti Tinder a tím to vše začalo. Na můj vkus bylo konverzací celkem dost, ale diskuze s protějšky „ve shodě“ byly většinou takové neslané. Nejsem ten typ, co po dvou zprávách zve slečnu na kávu, prostě si rád chvilku píšu a dle reakcí a celkového dojmu se pak rozhoduje o další akci :D Zhruba před měsícem přišla pecka - slečna opticky dle mého gusta, dle konverzace zcela diametrální rozdíl oproti ostatním. Na první pohled podobné zájmy a prostě mě ta holka dost zajímala :D Přišel jsem tedy s návrhem schůzky. Schůzka domluvena bez nějakého přemlouvání, formou cca 2h prochajdy. Den D, upravit se, vyluxovat auto, najíst se né moc ani málo, napít se né moc ani málo, vybrat vhodný outfit, připravit sváču a frr na to:) Schůzka super, celou prochajdu nestála řeč, tolik se toho probralo. Na půli cesty přišla sváča - podávala se káva a drobné zákusky :) Po vycházce rozloučení s pusou na tvář, dobrým pocitem a jejím telefoním číslem v kapse, tadá:) V následujícím týdnu probíhala příjemná konverzace via SMS, přečemž jsem po několika dnech navrhl, že bychom se mohli, kdyby chtěla, setkat ještě jednou. Ona souhlasila a navrhla dva termíny. První termín bohužel nevyšel z důvodu jejího nachlazení a navrhla, že bychom se setkali v ten druhý termín (se slovy, že se na mě těší a že se mnou další čas stráví velice ráda).. Na sms jsem ji odpověděl a od té doby ticho po pěšině.. Poslední SMS jsem obdržel o velikonočním pondělí z rána. Měli jsme se setkat tento víkend (27-28.4.). Před víkendem jsem zaslal kratší výzvědnou sms, zda má již o víkendu něco a jestli setkání platí.. Ani na tuto sms žádná odpověď..

V hlavě mi samozřejme šrotuje, co se mohlo stát, že ranou ani čárka..

Nedržel jsem se celkově moc zpět? Neměl jsem po prvním rande místo SMS spíš volat?

Při šrotování hlavou jsem projížděl svůj FCB a samozřejmě, že jsou v galerii ještě nějaké starší fotky s bývalkou. Ovšem, když se bývalka rozklikne, všiml jsem si jejího zapomenutého rodinného stavu - ve vztahu se mnou :nevim: Na nápravě se již pracuje.

Každopádně další otázka - pokud byste se dámy ocitli v podobné situaci, zarazili byste konverzaci kvůli FCB stavu bývalé přítelkyně? Na prvním rande jsem samozřejmě o své minulosti nehovořil - proč také.. Ovšem se obávám, že čas na vysvětlení již nebude.

Mám ji zkusit napsat či zavolat? Holky neberu rozhodně jako spotřební zboží, futrál na mého xxx či jako boty v Deichmanu - pasuje / nepasuje. Je mi líto jen to jednoduše zahodit a jít dál.

Díky za Váš čas a Vaše případné komenty:)!!

Dle me dve moznosti, budto poznala nejakeho prince na bilem koni asi tech schuzek mela vic, nebo se ji nelibilo, ze te ma ecka stale jako partnera, vim o sobe ze bych pripadneho adepta taky „prolustrovala“ a tohle by me signaliz. problem.

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 Další »
Váš příspěvek
Reklama