Názor na toto nosítko, nebo doporučte prosím.

Anonymní
20.12.20 21:37

Názor na toto nosítko, nebo doporučte prosím.

Prosím vás… Mohli by jste mi říct názor na toto nosítko?? https://www. baby-centrum. cz/23156-nosic-detsky-milo-kinderkraft-2019-grey#69722
Bohužel si nemohu dovolit dražší nosítka… Ale chtěla bych nějaké pro novorozence a nevyznám se v tom.. Můžete mi říct názor nebo doporučit nějaké levné ale ergonomické?? Děkuji moc za rady :andel:

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
1596
20.12.20 21:47

Pro novorozence jedině šátek, bazarovy cca kolem 1000,elastický i za míň. Nositko nejdřív od 3 měsíců.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
20.12.20 21:49

@Platanka
Dobře a můžete mi prosím doporučit nebo poradit?? Není složité to vázání?? A do kdy je šátek?? Děkuji moc :hug:

• Citovat
  • Nahlásit
4943
20.12.20 21:50

Jsi na facebooku? je tam skupinka nosíme děti, poradí. I se prodávají bazarové nosítka, šátky.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
52495
20.12.20 21:52

Jsou i novorozenecká nosítka, jen pak nevydrží po celé nosící období. Můžeš zkusit i půjčit nebo pořídit z druhé ruky. Jinak šáek je samozřejmě univerzál.
Mrkni sem:
https://www.zkusnositko.cz/…-od-narozeni

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10114
20.12.20 21:53

Nosítko Kinderkraft není vhodné. Má špatný poměr zádové části a šířky mezi nožkama. Když bude konečně miminku sedět na šířku, tak mu bude krátká zádová část. Fakt doporučuji skupinku Nosíme děti, tam jsou alba, ve kterých jsou vhodná nosítka podle věku dítěte a zároveň i alba prodejní. Dají se tam sehnat nosítka z druhé ruky a dobré rady, jak mimčo správně nosit a uvázat.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
20.12.20 21:57

Ahoj ja mam satkove nositko fly tai mei tai a to je vhodne pro nejmensi az cca 15 kg (pry). Malyho jsem nosila opravdu od malinka a byl tam spokojeny.

• Citovat
  • Nahlásit
668
20.12.20 21:58
@Anonymní píše:
Ahoj ja mam satkove nositko fly tai mei tai a to je vhodne pro nejmensi az cca 15 kg (pry). Malyho jsem nosila opravdu od malinka a byl tam spokojeny… Ani nevim jak se mi podarilo vlozit anonymne :)
  • Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1596
20.12.20 21:58
@Anonymní píše:
@Platanka
Dobře a můžete mi prosím doporučit nebo poradit?? Není složité to vázání?? A do kdy je šátek?? Děkuji moc :hug:
Šátek je… no i pětileté se dá navázat :lol: Ale používala jsem jen dokud mi dítě nedorostlo do nosítka, co jsme doma měli, přece jenom je to nositko jednodušší.

Šátek na novorozeně bude asi lehký, poddajny, měkký, s nízkou gramáží. Šátek na batole spíš taková deka (a většinou dražší). Za mě byla levná značka třeba Little frog. Každopádně koupila bych určitě bazarovy, on je už takový trochu použity, zmekceny a líp se váže (a je levnější).

Elasticky šátek se dá predvazat a dítě jen vložíš, což je jednodušší, ale vydrží tak… no, do pěti šesti kil dítěte, bych řekla. Takže chvilku.

Jak poznat správné nositko - musí mít hodně látky mezi nohama, aby sahala od kolinka ke kolinku, měkkou zadovou část, aby bylo dítě schoulene do klubicka. Nesmí se dát otočit s dítětem celem ven. Značek je hrozně moc.

Já bych si koupila elastický šátek a ve třech měsících přešla na nějaké nositko, pak případně po roce na další větší nositko. Ale lidi to mají různě.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1596
20.12.20 22:01

Jo, vázat jsem se naučila z youtube, trvalo mi to několik dní, abych si troufla jít ven. Pak ještě pár týdnů, než to bylo vzdycyk perfektně a rychle.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5679
20.12.20 22:12
@Platanka píše:
Pro novorozence jedině šátek, bazarovy cca kolem 1000,elastický i za míň. Nositko nejdřív od 3 měsíců.

Prd. Nositko může být i pro novorozence, třeba takový Storchenwiege je na novoska ideální. Kdybys měla zakladatelko zájem, mám úplně nové, mohu prodat včetně nosici bundy za 2000 Kč i s poštovným.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2567
20.12.20 22:15

Koukni na martys nosítka. Ta jsou z těch levnějších. Na novorozence teda taky doporučím spíš šátek, případně hybridy mezi šátkem a nositkem jako např. Storchenwiege, Fidela Fly tai, Didymos…klidně koukni po bazarovych, nemá se na nich moc co pokazit.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1596
22.12.20 16:31
@mackA159 píše:
Prd. Nositko může být i pro novorozence, třeba takový Storchenwiege je na novoska ideální. Kdybys měla zakladatelko zájem, mám úplně nové, mohu prodat včetně nosici bundy za 2000 Kč i s poštovným.

Tak storchrnwiege znám, ale vydrží jen na prvních pár měsíců a je docela drahý. A zakladatelka nevypadala, že si chce kupovat něco na pár měsíců za pár tisíc :nevim: Prde

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5.1.21 07:58

Doporučuji Tula

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5.1.21 07:59

Přesněji Baby Free to Grow - je ergonomické

• Citovat
  • Zmínit