Názor na zvláštní situaci

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 14.12.18 14:53
Názor na zvláštní situaci

Ahoj, chtěla bych slyšet názor více lidí…
S manželem jsme měli dlouhodobou krizy která vyústila v manželův odchod k jiné ženě. (důvody byli především na mé straně, hloupé chování, výčitky apod)
Uvědomili jsme si oba dva chyby, teď fungujeme naprosto skvěle jako rodiče. O návratu ani jeden nemluví protože teď momentálně vidíme oba dva nevěříme že by se to nevrátilo. Navíc v tom figuruje ta třetí osoba… Bydlí sám a za dětmi jezdí k nám domů. Normálně s námi funguje jako,, rodina,, někdy tu přespava a dokonce skoro pravidelně spolu máme sex… který si i přesto že ma jinou užíváme (vždy fungoval na výbornou) prosím nemoralizujte mě něco v tom smyslu jak s ním můžu spát když má jinou… Děkuji
Moje otázka zní… Proč vlastně spí se mnou když má jinou kvůli které odešel?
Na mou otázku jestli ji miluje řekne že mi na to neodpoví a když se zeptám proč spí se mnou když má ji? Taky nechce odpovědět… A když jsem se ho naposledy ptala co vlastně cítí ke mě? Taky nechtěl odpovědět…
Kdyby byl zamilovaný tak přeci ani chlap nemá potřebu myslet na sex s jinou ne? Ze začátku to tak ma snad každým ne?
Co myslíte že ho vede k tomuto divnemu chování? (ještě dodám že milenka nebyl důvod našeho rozchodu ale takový vrchol toho ledovce)

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 Další »
Reakce:
Šarlota4
Extra třída :D 11659 příspěvků 14.12.18 14:58

Vyhovuje mu to a vy mu to umoznujete. To je cele. Osobne bych mu dala nuz na krk.

lilith1
Ukecaná baba ;) 2379 příspěvků 14.12.18 14:58
@Anonymní píše:
Ahoj, chtěla bych slyšet názor více lidí…
S manželem jsme měli dlouhodobou krizy která vyústila v manželův odchod k jiné ženě. (důvody byli především na mé straně, hloupé chování, výčitky apod)
Uvědomili jsme si oba dva chyby, teď fungujeme naprosto skvěle jako rodiče. O návratu ani jeden nemluví protože teď momentálně vidíme oba dva nevěříme že by se to nevrátilo. Navíc v tom figuruje ta třetí osoba… Bydlí sám a za dětmi jezdí k nám domů. Normálně s námi funguje jako,, rodina,, někdy tu přespava a dokonce skoro pravidelně spolu máme sex… který si i přesto že ma jinou užíváme (vždy fungoval na výbornou) prosím nemoralizujte mě něco v tom smyslu jak s ním můžu spát když má jinou… Děkuji
Na mou otázku jestli ji miluje řekne že mi na to neodpoví a když se zeptám proč spí se mnou když má ji? Taky nechce odpovědět… A když jsem se ho naposledy ptala co vlastně cítí ke mě? Taky nechtěl odpovědět…
Kdyby byl zamilovaný tak přeci ani chlap nemá potřebu myslet na sex s jinou ne? Ze začátku to tak ma snad každým ne?
Co myslíte že ho vede k tomuto divnemu chování? (ještě dodám že milenka nebyl důvod našeho rozchodu ale takový vrchol toho ledovce)

Sen vetsiny chlapu, mit partnerku I milenku a se,ov.t s obema..zadne velke dusevno v tom nehledej, ne fakt te nemiluje.

farska
Vesmírná mluvilka 30285 příspěvků 14.12.18 14:59

Ahoj,
Obrátím to. Proč by s tebou ten sex mít neměl,když mu to umožnis???
Pohledem chlapa : proč mít sex jen s milenkou,když můžu mít( očividně beztrestně) sex s milenkou PLUS svou vlastní ženou?

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 14.12.18 14:59
@lilith1 píše:
Sen vetsiny chlapu, mit partnerku I milenku a se,ov.t s obema..zadne velke dusevno v tom nehledej, ne fakt te nemiluje.

To vím že mě nemiluje : :roll:

pikola
Generální žvanilka 21999 příspěvků 14.12.18 15:00

Bere jen protože dáváš, dobrýho sexu není nikdy dost…

Jana525
Kelišová 5867 příspěvků 14.12.18 15:00

A proc by se mel chovat jinak, kdyz vas muze mit obe ? U tebe servis a pohodlicko a u ni neco navic. komu by se to nelibilo.
A ta druha veta me pobavila. Ze duvody jeho odchodu byly predevsim na tve strane , tak hlavne ze mel hned ke komu odejit.

divine woman
Extra třída :D 12727 příspěvků 14.12.18 15:00

Děkuji
Jednoduše, protože mu podržíš. Proč by toho nevyužil?
A ty ho chceš zpátky? Jemu je dobře má dvě ženy na sex, tak může přemýšlet, s kterou si to kdy rozdá.

Šarlota4
Extra třída :D 11659 příspěvků 14.12.18 15:02
  • se nemusi denne starat o deti a vidi je kdy chce. Proste ma ted komfort.
alilauter
Kecalka 457 příspěvků 14.12.18 15:04

Ahoj, když já bych řekla, že je teď maximálně spokojený. Má rodinu, nějaké zázemí, s dětmi to asi funguje ok, ty jsi milá a i s ním spíš. No a pak má jinou, pro zpestření, ty ji tolerujes. Není to nebe pro některý typy chlapů :Nemusí se nervit, že na to příjdeš, že budeš vyslýchat. Milence řekne, že jede za dětmi. A není to nezvyk, kamarádce se takhle rozpadal vztah a chlap taky relativně otevřeně spal s oběma. Ona ještě nevěděla, jestli nebude vztah zachraňovat a milenka byla zvyklá. Jde o to, co chceš ty…

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 14.12.18 15:06

Vim tě mě manžel nemiluje a ani potom všem jak jsem mu ublížila se mu nedivím. Vím také to, že mu to takhle asi vyhovuje (na jednu stranu i mě) ale říkám si, kdyby ji miloval novou partnerku nespí se mnou ne? Kdyby ji bral jako opravdu na vážný vztah To hele chlapi dělají? I na začátku vztahu?

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 14.12.18 15:08
@Šarlota4 píše:
  • se nemusi denne starat o deti a vidi je kdy chce. Proste ma ted komfort.

No řekla bych že ani tak ne… Je tu docela často, tento týden tu byl čtyři dny. Stará se jak o děti tak pomáhá s domácnosti a spoustu věcí nám zařizuje. (není to typicky grazl který si něco dokazuje milenkou)

Šarlota4
Extra třída :D 11659 příspěvků 14.12.18 15:11
@Anonymní píše:
No řekla bych že ani tak ne… Je tu docela často, tento týden tu byl čtyři dny. Stará se jak o děti tak pomáhá s domácnosti a spoustu věcí nám zařizuje. (není to typicky grazl který si něco dokazuje milenkou)

To chapu, ale asi mu to vyhovuje. Az te to prejde a budes chtit partnera, tak se tezko u vas doma budou tolerovat. On takhle vi, ze nikam nelitas a s nikym se netahas.

pikola
Generální žvanilka 21999 příspěvků 14.12.18 15:12
@Anonymní píše:

No a když se mu už u vás nelíbí, tak se prosbě sbalí a bez tvých řečí protože jste se vlastbě rozešli jde k té druhé, kde je klid a sex tam má taky. Který chlap by to legálně nechtěl? A ty jsi vlastně ráda, že se občas staví doma a ještě mu dáš sex :nevim:

Tichošlápek
Neúnavná pisatelka 15538 příspěvků 14.12.18 15:15

A proč by s tebou nespal, když sex mate podle tebe super a citovou stránku si vyřešil jinde? Ma to krasne na háku. Já ovšem nevěřím tomu, ze láska k jedné žene nějak zamezuje sexu s jinou.

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 Další »
Váš příspěvek
Reklama