Přítelovi by se zamlouvala trojka - zklamal mě

Anonymní
29.7.13 18:18

Názor přítele na trojku,mé sklamání

Ahojky, témata už tady na to jsou, ale i tak..
Včera jsme se s přítelem bavili na téma trojka…ať s mužem, či ženou a zarazilo mě, že by do toho šel. Mě to v představách taky vzrušuje a šla bych do toho, ale né s partnerem kterého přeci miluji..Bavili jsme se původně o chlapovi a to mě naštvalo to, že by mu nevadilo, že by si se mnou někdo před ním užival. Tvrdí, že když je to před ním, že by mu to asi nevadilo.Pak jsem se zeptala na ženu a do toho by šel taky.To ale přeci není normální? Sex mám dobrej, vím že ho přitahuju, sex máme denně, ale tohle mě teda dojalo. Řekl mi, že by do toho šla většina chlapů, na to jsem oponovala, že mí ex partneři nechtěli. Jeho chytrá odpověd byla, že mi taky oba zahli, tak co je lepší, lhát nebo mi říct pravdu. Jinak mě do ničeho netlačí, nepotřebuje to, jen jsme na to narazili ale i tak mám z toho vzahu ted špatný pocit, jinak věřím, že patří k věrným typům, nebo alespon do včerejška…Jsem majetnická, nebo mi někdo rozumí? Myslíte, že to tak většina mužů opravdu má? Díky

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

31603
29.7.13 18:21

Neptej se, když nechceš znát odpověď :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
38179

Já to tak nemám, do trojky bych určitě nešel.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Myslím, že to tak má většina chlapů. Bohužel. :roll:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
29.7.13 18:22

Myslím že přeháníš a neměla by ses ptát na věci na který nechceš znát odpověď :nevim: :mavam:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4200
29.7.13 18:23

Tak proč jste se o tom bavili, když ti vadí upřímná odpověď? Ono je taky něco jiného říkat a konat. Můj chlap taky tvrdí, že by do toho šel, ale když se lámal chleba, tak vycouval. :roll:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
29.7.13 18:23

Já taky nechci anál a přítel to toleruje, a neznamená to, že budu na něj naštvaná že chce něco co já né a nepřemýšlím nad tím že hned si nějakou najde a bude mít s ní anální sex protože já ho nechci, ale je jasný že když někdo bude chtít zahnout tak zahne stejně

• Nahlásit
  • Citovat
11341
29.7.13 18:25

Můj přítel se taky přiznal, že by do trojky šel, ale jen s holkou.. ovšem nenutí mě k tomu a jen jsme se bavili. Moji ex by do toho šli klidně taky a na féra se přiznali. Mě to nevadí, každej máme nějaký sexuální touhy. Sama jsem to jako nezadaná zkusila, ale s partnerem bych do toho nešla. Mě na tom nepřijde nic divnýho. Pro příště je u takových témat lepší nevědět, pokud nejsi připravená na přímou odpověď. :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
866
29.7.13 18:28

Nechápu proč se ho ptáš, když nechceš slyšet co si o tom myslí

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
11133
29.7.13 18:29

@Sphynx Lady
myslim, ze hodne chlapu by slo do trojky s dalsi zenskou. do trojky s dalsich chlape, to si myslim, ze vyjimka. kor s partnerkou, se kterou ma dlouhodoby vztah.

a jinak opravdu - neptat se na veci, na ktere nechci znat odpoved :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
anonymouse
29.7.13 18:30

ZZZZZKLAMÁNÍ TY HUSO. Zbytek ti řeknou ostatní.

• Nahlásit
  • Citovat
K-Black
29.7.13 18:32

Holka nohy na ramena a zdrhej, s tímhle tě štěstí nepotká, je to sexuální ouchylák :roll:

• Nahlásit
  • Citovat
16985
@Oter píše:
Tak proč jste se o tom bavili, když ti vadí upřímná odpověď? Ono je taky něco jiného říkat a konat. Můj chlap taky tvrdí, že by do toho šel, ale když se lámal chleba, tak vycouval. :roll:

tak nejak naprosto presne :-) ani ten, kdo tvrdi, ze by do toho sel, nevi, co to s nim udela, az se rekne „hop“… Na tvem miste bych si vazila uprimnosti partnera a nic vic, nez rekl, bych za tim nehledala. Tudiz „sel bych do toho“ = presne „sel bych“, nic vic, nic min.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
13908

To je prirozeny, ze by se jim libilo mit dve zensky najednou.
Ja bych se hrozila, kdyby mu nevadil chlap

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
anonymouse
29.7.13 18:33

Jistě je to i pedofuil a bude chtít do trojky tvoji invalidní matku!

• Nahlásit
  • Citovat

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama