Názory a zkušenosti Angel Sound

Napsat příspěvek
Velikost písma:
60054
31.5.20 21:25
@Ufinka87 píše:
Mě angelsounds zachraňuje duševní zdraví a to jsem už v 32tt. poprve jsem slyšela někdy v 9tt…poslouchala jsem pravidelně dokud nezačalo mimi kopat. Mám 6a sebbou tři potraty a jedno mimodelozni kdy jsem málem umřela. A i teď když si nejsem jistá na minutku poslechnu a jsem v klidu. Za mě nejlépe investované peníze v mém životě. :*

Naprosto souhlasím.. Mám teď už u druhého dítka a říkám si, jak jsem první těhotenství mohla přežít bez.. To uklidnění je super..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2525
31.5.20 21:29

Jo jo ;), taky jsem minulý týden v 27tt poslouchala, když se nehýbala celý den. Výborný to mít doma…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2525
31.5.20 21:31
@hana.88 píše:
Tak jsem to zkusila znovu a nic. Kašlu na to.. 10.6 jdu na ultrazvuk tak uvidime

Já to taky tak nějak kolem 12tt měla, že jsem neslyšela ještě… To bude dobrý. Zkus to třeba za dva dny, to půjde… objeví se neboj.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1245
9.8.20 18:16

Jak casto?

Ahoj Všem,
Chtěla bych se zeptat jak často poslouchate či jste poslouchaly srdicko prostřednictvím AS? Jsem v 15tt a posloucham 2-3× denně, ale opravdu max do 1min.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
60054
9.8.20 18:27
@therezaa88 píše:
Ahoj Všem,
Chtěla bych se zeptat jak často poslouchate či jste poslouchaly srdicko prostřednictvím AS? Jsem v 15tt a posloucham 2-3× denně, ale opravdu max do 1min.

Co cítím pohyby, tak tak 2× za měsíc, kdy o mrneti nevím.. Dřív 1× denně, vždy vecer

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3064
9.8.20 18:31
@therezaa88 píše:
Ahoj Všem,
Chtěla bych se zeptat jak často poslouchate či jste poslouchaly srdicko prostřednictvím AS? Jsem v 15tt a posloucham 2-3× denně, ale opravdu max do 1min.

Poslouchej tak aby si byla v klidu :kytka: Ja taky poslouchala kdyz jsem se chtela uklidnit nekdy ze zacatku i 2× denne.. ted poslechnu tak 1-2 za mesic, uz citim jak se mala hybe.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1245
9.8.20 19:50
@Safrik píše:
Poslouchej tak aby si byla v klidu :kytka: Ja taky poslouchala kdyz jsem se chtela uklidnit nekdy ze zacatku i 2× denne.. ted poslechnu tak 1-2 za mesic, uz citim jak se mala hybe.

No posloucham spis 3× denně, ale říkám si zda to není moc :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
142
10.8.20 08:24
@therezaa88 píše:
Ahoj Všem,

Já jsem od 12tt poslouchala 1× denně večer, abych se uklidnila :) Tak od toho 21tt, když už cítím pravidelně pohyby, poslouchám cca 1× za měsíc, když mi přijde, že pohyby cítím míň než obvykle :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6998
10.8.20 12:37

@therezaa88 Záleží, z čeho máš obavy. Já si nemyslím, že by to malé množství ultrazvukových vln mělo nějak miminku ublížit, v prvním těhotenství jsem poslouchala dost často, abych se uklidnila. Jestli máš strach, že tím nějak ovlivníš plod, zkus to omezit. :nevim: Za mě je úžasné, že existuje taková krabička, co uklidní obavy a navodí pocit blaha. :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3064
10.8.20 12:58
@therezaa88 píše:
No posloucham spis 3× denně, ale říkám si zda to není moc :nevim:

Uz jsi mela ZT ze mas takovy strach?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1245
10.8.20 13:26

@Petule030 spis mám z toho špatný pocit. Jinak na genetice mi říkali, ze to škodlivé není.

@Safrik no ZT ne, ale několik SP. Už jsem ve druhem trimestru dnes 14+5tt ale bojím se pořad ikdyz genetiku jsem měla ukazkovou :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3
13.9.20 07:03

Ahoj, pridávám se k diskuzi. Jsem po jednom potratu ve 22. tt. a druhém v 7. tt. Podařilo se nám na potřetí a po pár dnech nejistoty, kdy mi zmizely všechny příznaky v 13+3, jsme teď pořídili angel sound :palec: Jsem hned klidnější, když vím, že malá je v pořádku. Stačí trocha masážního olejíčku a srdíčko je krásně slyšet :srdce:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
18
13.9.20 12:40

Ja jsem si Angelsounds poridila po potratu a za me je to super vec, hodne mi pomohl na psychiku, protoze jsem se pri dalsim otehotneni hrozne bala. Ale urcite jsem neposlouchala kazdy den a vzdy jen na par vterin, abych se ujistila, ze tluce 🙂 ted uz citim pohyby, takze nepouzivam vubec :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama