Nazory na babyportal.cz?

18.4.07 22:01

Nazory na babyportal.cz?

Dobry den,

Kupujeme kocik (Peg Perego Centro Completo) a www.babyportal.cz ma celkom dobru cenu aj vyzeraju ako velmi profesionalny obchod.

Ma tu niekto skusenosti s tymto predajcom?

Dakujem!

P.S. Taktiez ak niekto ma nejake skusenosti s www.deticky.cz a www.baby-centrum.cz - mohli by ste dat vediet? Vyzera to, ze su obidve stranky vlastnene tym istym obchodnikom v Pardubiciach.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

19.4.07 07:31

Ahoj,
jsem z Pardubic a znám oba obchůdky. Máš pravdu. Dětský ráj= dětičky (malinkatý obchůdek za Plzeňkou) a Baby centrum (v bývalé Delvitě u rychlodráhy), jsou 2 pobočky jedné firmy. Máme odtud autosedačku, už mám zkušenost i s reklamací a opravdu tam při osobním jednání jsou moc milé, ochotné prodavačky. Žádný problém, rychlé jednání. Když jsem chtěla sedátko do vany a neměli ho na prodejně, tak mi ho objednali s tím, že když se mi nebude líbit, tak si ho opravdu nemusím kupovat, zaslali i oznamovací sms, že už zboží mají. Sedátko jsem si nevzala a zase milé jednání. S objednáváním po netu nevím. Ale osobně ta nejlepší zkušenost. J.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymni
29.5.07 15:12

BabyPortal

Z www.babyportal.cz máme kočárek a takový kolotoč k postýlce, se sluníčkem. A zatím jsme úplně spokojení. Reklamaci sme zatím nepotřebovali, takže nevím. Ale objednání úplně super. Hlavně je fajn, že tam vidíš hned jestli to mají nebo ne. A píšou tam, kdy ti to dodají. A teď, když sem tam posledně koukala (sem hledala šátek na nošení - sem to viděla u kamaradky a moc se mi to líbilo :! , ale je potřeba to trošku potrénovat :) tak tam mají i náhradu při reklamaci teď, i když je to s ní trošku dražší, asi o 200. My už kočárek ale máme, no snad reklamace ani nebude potřeba.

• Nahlásit
  • Citovat
10
29.5.07 15:14

Jejda, sem se zapomněla přihlásit :lol: To nahoře je odemně ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymni
30.12.07 12:43

Babyportal

Já mám s tímto obchodem špatné zkušenosti. Objednávali jsme si kočárek a podle informací na webu nám měl dorazit do týdne. Za necelý týden nám volali, že paní zapomněla kočárek objednat a tak nám přijde o týden později, nejpozději však do pátku. Byl pátek odpoledne a kočárek pořád nikde. Protože jsme byli opravdu natěšení, zavolali jsme na Babyportal. Dovolali jsme se paní, která neměla o naší objednávce ani páru, prý už není v práci žádný kolega, který by něco věděl, tak že hned v pondělí ráno zavolají. Protože nikdo nevolal, volali jsme my jim. Opět jsme narazili na nepříjmenou paní. Ta byla skoro dotčená, co ji otravujeme a do telefonu křičela. Taky nic nevěděla o naší objednávce a až to zjistí, tak že se ozve. Tentokrát se opravdu ozvali. Kočárek nebyl skladem a měl přijít za měsíc. Objednávku jsme tedy zrušili a objednali si na jiném webu. Kočárek nám dodali do několika hodin, byl levnější a ještě nám zapomněli naúčtovat poštovné. škoda, že nevím, jak se ten obchoďák jmenovala. Babyportál se jen vychvaluje, ale skutek utek

• Nahlásit
  • Citovat

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama