Názory na děti z dětských domovů?

Fotoalbum tématu (1) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Lil peep
Nováček 4 příspěvky 24.07.19 01:59
Názory na děti z dětských domovu ?

Zajímalo by mě, jaký mate názor.

Stránka:  1 2 3 4 5 Další »
Reakce:
veselamuchomurka
Stálice 84 příspěvků 24.07.19 02:13

Nevím, co chceš slyšet, pár jich mám v okolí…Jsou mezi nimi hodné i zlé, mají své nálady tak jako každý. Prošly si velkým traumatem a mnohdy je to znát…
Všechno se ukazuje časem jako u vlastních dětí

Lil peep
Nováček 4 příspěvky 24.07.19 02:17

@veselamuchomurka jen mě zajímalo, jak nás okolí bere, protože mi to teď šrotuje hlavou:)

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 24.07.19 06:07

Těžko říct, žádné v okolí vlastně ani neznám. Kdysi ale se mnou na základku ( to už je ale 20 let zpátky :)) chodil chlapec, kterého si manželé adoptovali. Vděčný, hloubavý chlapec, který si toho asi hodně prožil. Pamatuji se, že se radoval z každé maličkosti, což se u dětí z běžných rodin asi moc nevidí. Taky se choval moc hezky k ostatním spolužákům. Měla jsem ho ráda. Myslím, že hodně záleží, co si prožije a do jaké rodiny se pak dostane, takže asi hodně individuální. Já sama bych si jednou chtěla vzít děti z dětského domova ( aspoň 3), protože vlastní mít nemůžu a i kdybych mohla, tak bych si vzala.

Vemas
Kelišová 5681 příspěvků 24.07.19 06:13

Je mi jich lito

Kfětoslava
Závislačka 3171 příspěvků 24.07.19 06:20
@Lil peep píše:
@veselamuchomurka jen mě zajímalo, jak nás okolí bere, protože mi to teď šrotuje hlavou:)

Jsi z DD? A kolik je ti let? :kytka:

jakanas
Kelišová 6513 příspěvků 14 inzerátů 24.07.19 06:30

Bože to je zase téma, netéma… založené ve 2h ráno.
Můj názor je ten, že ve 2h mají děti spát. A je jedno zda jsou z DD nebo v rodině.

lilith1
Ukecaná baba ;) 2375 příspěvků 24.07.19 06:45
@Lil peep píše:
Zajímalo by mě, jaký mate názor.

Do detskych domovu jdou deti kterym rodice umrou nebo je vychova rodicu nedostatecna z ruznych duvodu, nemaji zadne vyraznejsi poruchy a patologie, to by sly jijinam. Problem je, ze kdyz dospeji nemaji kam jit, domu na pul cesty je malo, maji citove deprivace. Bohuzel casto konci na ulici protoze u nas neexistuje temer socialni bydleni a oni nemaji penize na trzni podnajmy a byt..absolutne neforeseny problem..

Kelsey
Hvězda diskuse 46742 příspěvků 24.07.19 06:46

To je pro clanek do novin? Pekne ubohe a napadne.
Ty decka za to nemuzu. Sami si takovy zivot nevybrali. Jsme 100 let za opicemi.
Davno melo byt umozneno, aby se jiste pary mohly brat a adoptovat deti.

divine woman
Extra třída :D 12706 příspěvků 24.07.19 06:52

Děti z děcáku znám 2. Měly neskutečné štěstí, protože si je vzala do pěstounské péče prima rodina, která si je pak i adoptovala. Obě byly problémové, ale čím déle měly zázemí v rodině, tím byly klidnější. Obě už jsou dospělé a pracují. Jejich adoptivní rodiče by zasloužili řád, protože bez nich by byly někde na ulici jako jejich starší sourozenci.

NEITIRI
Povídálka 21 příspěvků 24.07.19 07:06

Jasně…Nechápu, proč se na to někteří lidi tváří tak odmítavě. Je přeci lepší mít milující rodinu než bez ní…

TerezkaW
Ukecaná baba ;) 2328 příspěvků 24.07.19 07:14

Znám takových dětí několik. Dvě se hodně nevyvedly, jednu holku znám dost dobře a ta je úplně v pohodě.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 24.07.19 07:16

Sestra chodí s klukem z děcáku. Je to Rom, slušný a hodně pracovitý. Je hodně vděčný za všechno a je na něm vidět, jak moc byl jako dítě citově ochuzený. On popírá všechny zažité představy o Romech a to ostatní silně nemusím.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 24.07.19 07:32

Trochu s tím dělám..takže vidím kdo a s jakým příběhem se tam dostává..
na jednu stranu děti, které opravdu můžou být rádi, že se tam dostanou, protože se tam budou mít lépe než doma..těch je mi líto, ale zase si říkám, budou se mít lépe..na druhou stranu charpanti, děti od rodičů, které je nikdy neměli mít, rostou pro kriminál..
Co si o nich myslím..těm prvním přeju, ať se mají pěkně a potom musí hodně bojovat aby měli nějaký start do života…těm druhým nic, protože je jasné že jak vyjdou z domova, nic dobrého je nečeká a skončí na ulici.. :nevim:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 24.07.19 07:33

Byvaji to casto problemove deti a neni se jim co divit. Trauma z opusteni vlastnich rodicu je velka psychicka zatez, i kdyz si to to dite treba kolikrat nechce pripustit. Urcite je ale rada i bezproblemovych deti a vyrostou z nich slusni lidi, do kterych by to nikdo nerekl, ze vyrustaly v DD a nikdy nezazily, co je rodina

Stránka:  1 2 3 4 5 Další »
Váš příspěvek
Reklama