Reklama

Nazývá mě bývalou ženou..

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 09.10.18 13:35
Nazývá mě bývalou ženou..

Ahojky.. Holky, jak by jste reagovaly? S manželem jsme 7 let, z toho 2 manželé. (Mi je 34,,jemu 44), on deti nemel, ale bývalá měla syna 2 letého. Párkrát mě oslovil jeho bývalou ženou se kterou byl celkem 3 roky,(vztah měli strašný) na začátku vztahu jsem to neřešila. Narodil se nám společný syn, Asi 3× už ho oslovil jménem syna od jeho ex. Teď jsme byli v obchodě a syna dávali do dětského koutku, paní se ptala na mé jméno a prijmeni, on diktoval a opět řekl její jméno. :( mrzí mě to čím dál víc, řekl mi, že neví proč se mu to stává :( děkuji za reakce

Stránka:  1 2 3 4 5 6 Další »

Reklama

Reakce:

lesni.skritek
Stálice 64 příspěvků 09.10.18 13:38

není to třeba tím, že ho teď bývalka drtí? alimenty, střídavá péče, otravovaní a tak.. to je jedna z možností.. druhá je, že s ní zase souloží..

Uživatel je onlineLevandulina
Kelišová 5353 příspěvků 8 inzerátů 09.10.18 13:39

Z nějakého důvodu jí má pořád v hlavě. ..

Elishka1
Závislačka 2644 příspěvků 09.10.18 13:40

možná jen síla zvyku, důležité je, jak se k vám chová, jestli máš pocit, že mu bývalá chybí, ..

Lama Lama
Hvězda diskuse 48286 příspěvků 09.10.18 13:43

Prostě je někdo na tydle věci chomout. Jestli je to jedinej problém ve vztahu, tak bych to neřešila. Jestli je jich víc, zaměřila bych se na ty pravé, todle je zástupný.

Lama Lama
Hvězda diskuse 48286 příspěvků 09.10.18 13:44
@lesni.skritek píše:
není to třeba tím, že ho teď bývalka drtí? alimenty, střídavá péče, otravovaní a tak.. to je jedna z možností.. druhá je, že s ní zase souloží..

nemaj společné dítě.

lištička_z_prahy
Kecalka 108 příspěvků 09.10.18 13:45

Nemůže být nemocný? Babička si ve velmi rané fázi demence pletla jména členů rodiny. Na to je ale asi moc mladý.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 09.10.18 13:48

@lesni.skritek oni nemají společné dítě. A v kontaktu nejsou několik let, jeho bývalá žije v zahraničí :think:

ivašot.
Kelišová 6388 příspěvků 09.10.18 13:49

Pokud jste spolu 7 let, tak je to docela divné.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 09.10.18 13:51

@Elishka1 právě, že ten pocit nemám. Oni se pořád hádali, brala drogy, manžel se o malého tuším 2 roky staral . Prý ji nemiloval , nevím :(

1mila2
Kecalka 309 příspěvků 09.10.18 13:52

Moje babicka vyjmenuje vsechny nez rekne to spravne jmeno. Zrovna dneska chlap rekl dceri jmenem naseho psa a to se mu to jeste nikdy nestalo. Ja ze zacatku vztahu taky obcas rekla priteli jmenem meho ex. A ted, po 4letech se mi to stalo zase 8o resim nejaky veci a asi jak to s nim souviselo, tak jsem na nej myslela :mrgreen: pritel o me vetsinou mluvi jako o ženský (ženská rikala.....)doma si jmeny nerikame. Zacinam mit podezreni, ze me jmeno ani nezna :lol:

LaPaloma
Ukecaná baba ;) 1702 příspěvků 09.10.18 13:52

Jestli je jinak vše OK, tak tam začíná nějaká duševní nebo neurologická nemoc. Alzehimer, jiná demence, schizofrenie - ve smyslu, že se vidí v minulém svazku, má bludy…
je to na vyšetření u doktora.

Maiandra
Kecalka 305 příspěvků 09.10.18 13:53

Tak nechám stranou, jak strašně hloupý jsou ty řeči, že někdo ex nemiloval (proč s ní proboha teda byl). Ale k věci, v tomhle případě bych opravdu uvažovala nad tím, jestli nemá zdravotní problém, v kontaktu nejsou, byl s ní kratší dobu než s tebou, kdyby se to stalo jednou, ok, ale častěji… Nemá on i jinak třeba potíže s pamětí, jmény, nevypadávají mu slova, data atp.?

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 09.10.18 13:54

@lištička_z_prahy Nene, nemocný není, ještě se i urazil , když jsem nadávala, cítila jsem se hodně blbě, když jsem ho musela opravit a říct své jméno já :( mrzelo mě to i ohledně syna :? Vztah máme jinak moc hezký, udělal by pro nás první poslední, jsme u něj na prvním místě :?

Netopirek
Echt Kelišová 7743 příspěvků 09.10.18 13:55

síla zvyku :nevim:
Já si zas pletu věci jako oblíbená jídla , filmy… a jednou rodné číslo. A možná i to jméno jsem spletla. Ale chlap většinou neříká nic. :nevim:

Stránka:  1 2 3 4 5 6 Další »

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Stát chce finančně podporovat mikrojesle a dětské skupiny, aby maminky mohly jít do práce

Ministerstvo práce vyslalo do připomínkového řízení návrh, aby státní... číst dále >

Články z Expres.cz

Viewegh o rozkolu s Reinerem i Me Too: Jsou to hysterická a účelová obvinění!

Zotavil se z vážných zdravotních problémů a působí čile. Mluví spatra,... číst dále >

Proč Třešničková otálí s návratem do Česka? Vliv na to má infekce i kuchař

V Istanbulu popálená Týnuš Třešničková (23) uklidnila všechny své fanoušky.... číst dále >

Články z Ona Dnes

Trhám si vlasy a ochlupení, protože mi to dělá dobře, říká nemocná žena

Osmadvacetiletá Sara Meucii z Itálie trpí poruchou zvanou trichotilománie.... číst dále >

Příběh Jaroslava: Svatba, nebo rozchod. Nedokážu se rozhodnout

V životě by mě nenapadlo, že se dostanu do situace, kdy si nebudu vědět rady... číst dále >