Ne moc vhodný případný vztah?

Anonymní
14.1.21 19:13

Ne moc vhodný případný vztah?

Dobrý den, ahoj. Dusím to v sobě, a tak se chci poradit a podělit i v diskuzi. Jsem učitelka v základní škole, letos jsem dostala opět prvňáčky. Mám tam chlapce z rozvedené rodiny ve střídavé péči. Veškeré věci co jsou potřeba vyřešit, se mnou řeší jen otec dítěte - papíry, svěření do péče, odevzdávání a předávání věcí, výuku, prostě vše co se týče chodu školy. Během distanční výuky jsme se více sblížili a psali si i osobnější věci. Za všechno je hrozně vděčný, sem tam hodí nějakou lichotku a postupně mezi námi začaly vznikat hezké vztahy, až takové, které jsou trošku za hranu normálních vztahů v pozici učitelka-rodič. Jednou týdně teď bere syna kvůli předávání mamince hned po vyučování, takže když mu ho předávám, většinou se zapovídáme a povídáme si o různých věcech, třeba o společných zájmech a tak. Mám za sebou nevydařený vztah, ví, že jsem sama a stejně tak vím já, že on je sám. Teď mi dal nádhernou maličkost k narozeninám (měla jsem teď v lednu, syn doma vykládal, tak zareagoval). Nikdy se mi to předtím nestalo. U syna jsem oblíbená, prý pořád o mě doma mluví. Pořád ale nevím, jestli má zájem nebo je to jen jeho povaha. Jak to mám zjistit, abych neudělala něco čeho bych potom litovala? A myslíte, že může fungovat vztah učitele a rodiče? Sama o tom nejsem přesvědčená jak by reagovali kolegové a ostatní rodiče, kdyby to prasklo. Jsem z toho teď dost zmatená, chtěla bych ho více poznat, ale zároveň se bojím odmítnutí, kdyby to tak nemyslel.

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
2678
14.1.21 19:14

Myslí to tak.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8632
14.1.21 19:16

Uvidíš, jak se to vyvine. Určitě bych nedělala první krok.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6152
14.1.21 19:18

Neni to nahodou modifikace dotazu na vedouci dcery v zajmovem krouzku a nesmeleho tatinka?
Jinak to nechej na nem.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
25007
14.1.21 19:21
@ontarova.stara píše:
Neni to nahodou modifikace dotazu na vedouci dcery v zajmovem krouzku a nesmeleho tatinka?
Jinak to nechej na nem.

Hele, je to vono. Stejně žádné kroužky na podzim kvůli koroně nebyly.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8632
14.1.21 19:22
@ontarova.stara píše:
Jinak to nechej na nem.

Taky mi to naaapadne připomíná.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
14.1.21 19:28
@ontarova.stara píše:
Jinak to nechej na nem.
???
  • Citovat
  • Nahlásit
25007
14.1.21 19:30
  • Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
14.1.21 19:36
@Mango_Lassi píše:
https://www.emimino.cz/…ajem-411949/

Aha, nevěděla jsem co tím bylo myšleno, tak se omlouvám. Děkuji za link, přečetla jsem dotaz a přečtu potom tu sáhodlouhou diskuzi a třeba tam bude inspirace :palec:

• Citovat
  • Nahlásit
31209
14.1.21 19:37

Myslim si, ze se mu libite. Taky si myslim, ze kdyz se nebudete branit, tak vas sbali ;) drzim palce :mavam:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
57
14.1.21 19:41

Do prvního kroku bych já osobně v této situaci nešla, vyčkávala bych ;-)

@Mango_Lassi jinak naše děti do sportovních a tanečních kroužků na podzim chodily i navzdory koroně, bylo jen omezení do 10 osob, tak byly rozdělené do skupinek do tohoto počtu a v pohodě fungovaly ;-)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2704
14.1.21 19:47
@ontarova.stara píše:
Jinak to nechej na nem.

Taky si to myslím.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
241
14.1.21 19:50

Proč by neměla dělat první krok? Vy jste pořád samá emancipace, více žen v politice, více vrcholových manažerek a pak se bojíte oslovit muže, o kterého stojíte a raději budete fňukat na emiminu. Muži nečtou náznaky a navíc tím dárkem snad udělal první krok on.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
444
14.1.21 20:00
@Frei2 píše:
Proč by neměla dělat první krok? Vy jste pořád samá emancipace, více žen v politice, více vrcholových manažerek a pak se bojíte oslovit muže, o kterého stojíte a raději budete fňukat na emiminu. Muži nečtou náznaky a navíc tím dárkem snad udělal první krok on.

Celé tohle téma beru jako duplikát té druhé zmíněné diskuze. :lol: Přesto stručně: To není o strachu nebo fňukání. Je to o tom, že bych se cítila naprosto ne-žensky. Vyhodilo by mě to z mojí role, jestli mi rozumíš. Nejsem žádný lovec. ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
241
14.1.21 20:10

@holkazprahy1 Tuším, že zrovna Vás jsem viděl v nějaké diskuzi jak se prezentujete jako 10/10 a o zájem mužů rozhodně nemáte nouzi a tedy nemáte potřebu se sama o cokoliv snažit. Ale pokud jde o řekněme „ženy všedního dne“ tak nevidím důvod, proč to nezkusit. Neztratí skoro nic a může hodně získat.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat