Ne-pravidelnost sexu v manželství

Anonymní
24.4.20 10:30

Ne-pravidelnost sexu v manželství

Vážené ženy, omlouvám se, že jsem zavítal na tento ryze ženský server, ale…
Ale ptát se mužů na některá témata…, stejně všichni přeháníme. Proto se svým dotazem obracím se na vás.
S manželkou je nám lehce přes čtyřicet, nejsme obézní, máme šestileté dítě a všechno je relativně v pořádku a určitě nejsem sobec, který myslí jen na sebe!
Největší problém je SEX.
Z dřívější „pravidelnosti“ co 2-4 dny, se stala nepravidelnost 1× za 3-4 týdny. Takže se věnuji sám sobě a už mě to přestává bavit. Když jsem manželce navrhl návštěvu manželské poradny, byl jsem odkázán do… Takže jsem začal manželku oslovovat „segra“ a jsem prý trapný. Každý máme tělesné potřeby a sex je ta nejpřirozenější potřeba od počátku lidstva.

Jak to máte vy, ženy od 35 výše s ne-pravidelnosti sexu?

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
3603
24.4.20 10:32

Ahoj, asi Tě nepotěším… ale velmi, velmi podobně a nevím, kde je chyba… a co se tak bavím s kamarádkama, „sexuální prázdniny“ jsou teď asi všude…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
24.4.20 10:38

Je mi 40, s manzelem jsme 24 let a souložime cca 3× týdne. Takže sem tě asi nepotesila.

• Citovat
  • Nahlásit
1376
24.4.20 10:40

To jakože jí děláš návrhy a ona nechce? Myslím, že si tvoje žena zadělává na pěknej průser :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1886
24.4.20 10:43

A jako vymluvu, proc neni sex, ma co? Dite? Moc prace? Boli ji hlava?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1886
24.4.20 10:46

Nedavno me prekvapila kolegyne, myslim, ze ji je pres 55 a s manzelem maji sex 1× tydne, jinak maji praci a jsou unaveni a nebo hlidaji vnoucata. A kdyz jsou na dovce, tak pry i 3× za den 8o nestíhala jsem se divit a zavidet :lol: kamaradka si ve 42 nasla zajocha o 20let mladsiho a minule si stezovala, ze zajda nechce kazdy den hopsat :lol: :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7578
24.4.20 10:47

Vážený pane, říct ženě sestro bych si tedy fakt nedovolil. Nepřijde ti to dost urážlivé?
Nedostatek sexu je jistě frustrující, ale někdy prostě přijde období, kdy má jeden nebo druhý chuť sníženou nebo zvýšenou.
Situaci nevyřešíte jinak, než že se domluvíte na kompromisu. Žena trochu přidá, ty trochu ubereš.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
13
24.4.20 10:50
@leylen píše:
To jakože jí děláš návrhy a ona nechce? Myslím, že si tvoje žena zadělává na pěknej průser :lol:

Dělám návrhy, dotýkám se ji, lehce ji dráždím… vysílám (normální) signály mé touhy, nadrženosti

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3281
24.4.20 10:50

Tady Ti nikdo nepomůže, každý pár to má jinak a je jedno, jak to dělají jinde, důležité je, aby byli oba spokojeni. Možná žena není v sexu spokojena, že více nechce, třeba se jí to s tebou nelíbí, zkus něco změnit, aby se jí to více líbilo. Pokud ji to neuspokojuje nebo jí to není ani příjemné, tak se tomu třeba vyhýbá. Mně nepravidelnost nevyhovuje a sex 1× za tři až čtyři týdny považuji za asexuální vztah. Jako minimum pro udržení vztahu vidím jednou týdně, ale to je fakt už minumum a spokojena bych nebyla. Zkus se s ní více mazlit, to často naláká na další intimnosti. Třeba i ráno ji obejmi, pohlaď apod. A také přes den jí věnuj pozornost a nešetři ani nesexuálními doteky. Nemůžeš na ni celý den kašlat, nevšímat si jí, a potom večer něco čekat. A mysli hlavně na její uspokojení, zkus to, co je jí nejpříjemnější, třeba orální sex, pokud má ráda, ať vidí, že nemyslíš jen na sebe.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
13
24.4.20 10:52
@Premek_Orac píše:
Vážený pane, říct ženě sestro bych si tedy fakt nedovolil. Nepřijde ti to dost urážlivé?
Nedostatek sexu je jistě frustrující, ale někdy prostě přijde období, kdy má jeden nebo druhý chuť sníženou nebo zvýšenou.
Situaci nevyřešíte jinak, než že se domluvíte na kompromisu. Žena trochu přidá, ty trochu ubereš.

Ptám se žen…Přémo.
a propos, období trvající téměř půl roku???

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
29998
24.4.20 10:53

Pokud manželku oslovuješ ségro, tak jsi fakt trapný a sex s takovým mužem by mi příjemný fakt nebyl. Je to opravdu urážlivé

Příspěvek upraven 24.04.20 v 10:53

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3281
24.4.20 10:53
@1mila2 píše:
Nedavno me prekvapila kolegyne, myslim, ze ji je pres 55 a s manzelem maji sex 1× tydne, jinak maji praci a jsou unaveni a nebo hlidaji vnoucata. A kdyz jsou na dovce, tak pry i 3× za den 8o nestíhala jsem se divit a zavidet :lol: kamaradka si ve 42 nasla zajocha o 20let mladsiho a minule si stezovala, ze zajda nechce kazdy den hopsat :lol: :lol:

Zajoch není žádná výhra, 22letý chlapeček ani neví, co má dělat. Představa, že jsem s chlapcem ve věku mého synovce, když ho vidím, je dost děsná. Chlapec tohoto věku nemá ženě kolem 40 let moc co nabídnout.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3281
24.4.20 10:54
@Mango_Lassi píše:
Pokud manželku oslovuješ ségro, tak jsi fakt trapný a sex s takovým mužem by mi příjemný fakt nebyl. Je to opravdu urážlivéPříspěvek upraven 24.04.20 v 10:53

To jí řekl ironicky kvůli absenci sexu, na tom nevidím nic tak hrozného. Naznačil jí, jak žijí, jak bratr se sestrou a má pravdu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
29998
24.4.20 10:55

@jámuž co má znamenat tvá přezdívka? Že jsi muž a tudíž máš na něco nárok? :D
Ne, nemáš :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
29998
24.4.20 10:56
@izquierdo píše:
To jí řekl ironicky kvůli absenci sexu, na tom nevidím nic tak hrozného. Naznačil jí, jak žijí, jak bratr se sestrou a má pravdu.

Je to urážlivé. Kdyby mi to řekl chlap, nebudu s ním spát vůbec

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat