Ne-pravidelnost sexu v manželství

Napsat příspěvek
Velikost písma:
Anonymní
24.4.20 11:11

No já tě potěším, závidím vaši frekvenci. U nás asi dva roky nic :zed:

• Citovat
  • Nahlásit
13
24.4.20 11:13
@izquierdo píše:
Přesně, projeď si zde témata v sekci Manželství a partnerství, uvidíš, kolik žen si tam stěžuje na opačný problém, jejich muži chtějí frekvenci, jakou chce tvá žena. Čili téměř žádný sex. Kontaktuj je a budete spokojeni všichni.

Tohle je ta poslední cesta… Pokud máš syna a hypotéku. Téměř vždy se to proflákne.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3281
24.4.20 11:13

Mám pocit, že je tu někdo nastrčený, kdo sem musí alespoň 3× týdně dát téma, že manžel nebo manželka nechce sex. Pořád dokola. A stejně to tu skoro nikdo nevyřešil.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
30506
24.4.20 11:14
@jámuž píše:
Já mám problém s touhou…
Ale ty máš problém evidentně větší.

Oslovení „Segra“ manželce říkám s úsměvem ve tváří, určitě ne ironicky!

Dávám ti maximálně 3 stránky :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
13
24.4.20 11:14
@Anonymní píše:
No já tě potěším, závidím vaši frekvenci. U nás asi dva roky nic :zed:

Promiň, to se dá? Zvlášť u chlapa?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
30506
24.4.20 11:15
@izquierdo píše:
Mám pocit, že je tu někdo nastrčený, kdo sem musí alespoň 3× týdně dát téma, že manžel nebo manželka nechce sex. Pořád dokola. A stejně to tu skoro nikdo nevyřešil.

Protože se to vyřešit nedá :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3281
24.4.20 11:15
@jámuž píše:
Tohle je ta poslední cesta… Pokud máš syna a hypotéku. Téměř vždy se to proflákne.

Tak si s ní otevřejně promluv a natvrdo jí to řekni, bude muset nějak reagovat. Já chtěla doma také více, zajištěno bylo 2 x týdně, chtěla jsem více a prostě jsem to už jednou otevřeně řekla. Je dobré, když to ten druhý ví a je postaven před hotovou věc, kdy se musí k tomu nějak vyjádřit.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
13
24.4.20 11:16
@Mango_Lassi píše:
Dávám ti maximálně 3 stránky :mrgreen:

Smekám, máš pravdu (bohužel) :(
Jdu vařit oběd a s klukem na kolo.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3281
24.4.20 11:18
@Mango_Lassi píše:
Protože se to vyřešit nedá :mrgreen:

Změnit se to dá, pokud důvodem, proč jeden sex nechce, je třeba to, že není s průběhem sexu spokojený. Musí být ale jinak ve vztahu spokojený. Pokud je žena ve vztahu nespokojena, a to trvale, tak sex vesměs nevyhledává, nebo ne s manželem :) Je ale možné, že hodně ženám sex s jejich partnerem nevyhovuje, protože partner dělá pořád to samé a v horším případě ještě pro danou ženu blbě. Tam by to změnit šlo, kdyby se ten chlap zlepšoval a dokázal ženu uspokojit nebo lépe uspokojit. Žena, která je při sexu spokojená, ho bude vyhledávat, ta, která z toho nic nemá, to moc chtít nebude.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1010
24.4.20 11:21

Mě říct manžel ségro kvůli absenci sexu, tak už si nevrzne.Je mi taky lehce přes 40 a nevím teda, jaký režim máte doma ale..jako žena musím obstarat syny, takže vaření, praní, učení, nákupy, zahrada atd.do toho makám v nemocnici, noční, denní a věř, že doma nikoho nezajímá, že jsem nevyspalá, unavená, prostě doba je taková, že jedu nonstop, manžel chodí „pouze do práce“,doma pomáhá, to zas ano, ale více povinností je na mě, takže padám po práci na hubu.Co všechno má na starosti Tvoje žena? Jistě celý den neleží na divanu…denodenně posílám koronavirus do zádele, víš ono opravdu není na sex chuť, po tom celodenním zápřahu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3281
24.4.20 11:23
@toma0105 píše:
Mě říct manžel ségro kvůli absenci sexu, tak už si nevrzne.

Aha, takže tobě by vlastně nevadilo nemít s manželem sex, že? Protože on si už nevrzne, děláš to teda jen kvůli němu?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3281
24.4.20 11:25
@toma0105 píše:
Mě říct manžel ségro kvůli absenci sexu, tak už si nevrzne.Je mi taky lehce přes 40 a nevím teda, jaký režim máte doma ale..jako žena musím obstarat syny, takže vaření, praní, učení, nákupy, zahrada atd.do toho makám v nemocnici, noční, denní a věř, že doma nikoho nezajímá, že jsem nevyspalá, unavená, prostě doba je taková, že jedu nonstop, manžel chodí „pouze do práce“,doma pomáhá, to zas ano, ale více povinností je na mě, takže padám po práci na hubu.Co všechno má na starosti Tvoje žena? Jistě celý den neleží na divanu…denodenně posílám koronavirus do zádele, víš ono opravdu není na sex chuť, po tom celodenním zápřahu.

Není pravda, že po celodenním zápřahu není chuť na sex. Krátkodobě to tak mít může, ale kdo chce, tak si rád čas na sex najde. Únava je jen výmysl, proč to nedělat. Nepamatuji se, že bych byla dlouhodobě tak unavená, že bych rezignovala na sex. Dá se to také provádět ráno a pomalu, to by člověk nemusel být tak unavený, nemyslíš?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
23215
24.4.20 11:32

@izquierdo Tvoje teorie platí pro bezdětný pár nebo když už jsou odrostlé děti.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
24.4.20 11:33

Nám hodně pomohlo se oprostit od rodinných povinností a trochu navrátit do vztahu svěží vítr (a opravdu to nebylo tak, že jsem si jednou vyjeli na wellness a najednou to bylo dobrý).

Já měla opačný problém, doma stávkoval chlap. A nebylo to, že by měl starosti, zdravotní problém či něco, byl prostě jenom LÍNEJ. Takže nastal rozhovor, že pokud tedy nemá o vlastní ženu zájem, že v okolí se jistě někdo kdo zájem mít bude najde. Vyříkali jsme si co nám vadí, mě pak především to, že když jsem chtěla vypadnout ze stereotypu musela jsem si všechno zařídit já (vymyslet kam, za co, vymyslet kdy, co tam budeme dělat, kdo nám pohlídá dítě, honit jeho, aby si domluvil v práci volno, připomínat se pořád jestli už si to v tý práci domluvil, zařídit si svoje volno v práci, zaplatit to, sehnat někoho kdo obstará zvířectvo atd…)… to jednoho otráví natolik, že se na plánování společných zážitků po 8 letech takovéhle neustálé dřiny vybodne. A takhle začal v podstatě náš problém, tak co zapracovat i na této oblasti?

Třeba to chce natrvalo vypadnout z rodinných starostí a trošku se vrátit do svobodných let.

Volně dýchat nepotřebují jen chlapi, ale i ženy.

• Citovat
  • Nahlásit
3281
24.4.20 11:34
@divine woman píše:
@izquierdo Tvoje teorie platí pro bezdětný pár nebo když už jsou odrostlé děti.

Odrostlé děti jsou jaký věk? Moje teorie je správná, kde není sex, není láska. Pokud to není krátkodobý výpadek nebo ze zdravotních důvodů. A připomínám, že sex není jen pohl. styk.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat