Ne všichni, kdo menstruují, jsou ženy.

533
24.10.19 07:18

Ne všichni, kdo menstruují, jsou ženy.

My se tady často rozčilujeme nad trolly, ale tohle na mě ted vyskočilo na idnes.cz a málem mě to vystřelilo z pantoflí. Přestávám si být jistá čímkoliv! 8o :nevim:

https://www.idnes.cz/…4_domaci_vlc

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

6223
24.10.19 07:22

A to jako proč? Ať je tam třeba namalovaný medvídek Pů. Ti, kteří za tohle bojují jsou hloupí, ale ti, co se nad tím tak strašně pobuřují nejsou o nic lepší. Mně osobně je to třeba úplně jedno.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
13168
24.10.19 07:28

Svět se v p*del obrací :roll: mě už je to fuk, ať si chlapi klidně davaj makr up a kupujou vložky. Zmalovany vojáci, to musí být úžasná reprezentace toho stát :zed: aspoň že mám ve svém okolí normální lidi se zdravým rozumem.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5748
24.10.19 07:33

Cetla jsem na zahranicnim serveru. Je mi z toho k zbliti :poblion:
At si strcej svoji gay pride, gender free sr@cky do zadku.
Taky nekomu necpu, ze jsem hrda, ze jsem na chlapy!!!

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
533
24.10.19 07:34
@Aduš8 píše:
A to jako proč? Ať je tam třeba namalovaný medvídek Pů. Ti, kteří za tohle bojují jsou hloupí, ale ti, co se nad tím tak strašně pobuřují nejsou o nic lepší. Mně osobně je to třeba úplně jedno.

Jako ze jsem hloupějsi nez aktivisti bojující za tohle, protoze mi to neni úplně jedno? Vidíš, to me nenapadlo. Nejsem netolerantní, ve škole jsem měla spolužačku, co je dnes už spolužák, dovedu pochopit, ze to má někdo jinak, znám dve matky lesby, jejich děti chodí s mým klukem do školky, znám hodně gayů a nevadí mi, ale tohle je na mě moc… :roll:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
19296
24.10.19 07:37

Olvejsky nekupuju, tak mě zmizení znaku netrápí. Netrápí mě ani starosti pár transek, které menstruují a mají z toho trauma. A decentně namalovaní vojáci? Ono to zas tak horké nebude. Sotva to stihnou, když zavelí nečekaně Nástup! :P

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1093
24.10.19 07:38

Já to dnes slyšela v rádiu, Mareš z toho byl úplně hotovej :lol: ale nedivím se, tak jak jsem vždycky tolerovala všechny menšiny, tak už mě ten tlak ze všech stran začíná pěkně sr… začínám si připadat divně, že jsem žena a ještě na mužský 8o

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2615
24.10.19 07:42

Po pravde tyhle informace propoustim druhym uchem ven. Jako fakt se nebudu rozcilovat jestli nekomu vadi symbol na vlozkach.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
976
24.10.19 07:48

Mně hlava nebere, že to vůbec někoho napadne řešit. A když si vezmu kolik řešení takový kraviny muselo stát času a peněz. :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
12955
24.10.19 07:49

A není to jedno? Takovou blbostí si kazit den a rozčilovat se. Ať si žijí jak chtějí, vždyť to nikoho neobtěžuje. Spíš se divím, že si to zasloužilo Hlavní článek na idnes. Ta novinařina pěkně upadá…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
538
24.10.19 07:50

Tady ta genderove neutrální výchova je úplně padla na hlavu. Jako fakt sorry jako.
Mám dvě holky a budu je vychovávat v tom, že jsou holky. :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6223
24.10.19 07:55

@lebambule a tebe to nějakým způsobem omezuje? Pořád ještě nechápu důvod k tomu to takhle řešit. Dokázat si, jak jsme oproti ním normální? To ví i oni sami, právě proto chtějí, abychom je takové přijali. Píšeš, že to geyové nevadí, proč ti tedy vadí oni? Taky si svůj osud nevybrali. Geyové a lesby za svá práva bojovaly desetiletí, aby byli alespoň trochu respektování, proč by je nemohli mit všichni?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
24.10.19 07:59

Vykrik psychicky nemocnych jedincu. Nastesti mam normalni okoli. Vojnu na to a rezat to.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
24.10.19 08:03

Mně to je celkem jedno, takové věci mě nechávají chladnou. Je mi jedno, jak kniha vypadá, důležité je, že slouží. :mavam:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
10355
24.10.19 08:06
@VilaAnalka píše:
Vykrik psychicky nemocnych jedincu. Nastesti mam normalni okoli. Vojnu na to a rezat to.

ale vojnu s decentním make-upem a nalakovanými nehty :mrgreen: :zed:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama