Neaktivní chlamydie

Anonymní
1.9.11 20:26

Neaktivní chlamydie

Ahoj holky, chtela bych se zeptat, jestli mate nektera zkusenost s chlamydiovou infekci. Kamaradce ji ted v krvi prokazali, ale pry je neaktivni a neni nebezpecna. Ja se i tak ale bojim o syna, jsou casto v kontaktu. Neprijde mi, ze chlamydie je proste vir jako chripka, co ji tvrdili. Ani ji to nijak neleci, ze pry je to v pohode… tak vam nevim :nevim:
Diky za odpovedi

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

24869
1.9.11 20:40

Já chlamydie měla, přeléčili mě ATB a dalších 5 let jsem chodila na krev a dobrý.. Stará infekce tam stále je i teď, ale jinak nic nehrozí, ani jsem ji nepřenesla na partnera při sexu, taky mu dělali testy.

Příspěvek upraven 20.07.14 v 21:45

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
1.9.11 20:43

ja furt nechapu to neaktivni, to teda znamena, ze je prodelala a ted uz to neni nebezpecny?

• Nahlásit
  • Citovat
24869
1.9.11 20:44
Anonymní píše:
ja furt nechapu to neaktivni, to teda znamena, ze je prodelala a ted uz to neni nebezpecny?

Ano, teď už nebezpečné nejsou - v těle jsou, ale nic nedělají, jsou neaktivní.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
1.9.11 20:50
Maky.p píše:
Anonymní píše:
Ano, teď už nebezpečné nejsou - v těle jsou, ale nic nedělají, jsou neaktivní.

no a je ted jeste nasnade je prelecit nebo uz se to proste nechava byt? A muzou se objevit znova, kdyz jsou neaktivni? Na netu jsem o tech neaktivnich skoro nic nenasla

• Nahlásit
  • Citovat
24869
1.9.11 20:50

Tak pokud s tím byla u doktora a ten zjistil, že je infekce neaktivní, tak ji léčit nebude, není proč. Já měla problémy - velká únava, spala jsem pořád celé noci i dny a měla jsem zvětšené uzliny a taky jsem měla pořád jakoby chřipku, v kuse. Pokud nemá problémy, tak je to ok.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
1.9.11 20:52
Maky.p píše:
Tak pokud s tím byla u doktora a ten zjistil, že je infekce neaktivní, tak ji léčit nebude, není proč. Já měla problémy - velká únava, spala jsem pořád celé noci i dny a měla jsem zvětšené uzliny a taky jsem měla pořád jakoby chřipku, v kuse. Pokud nemá problémy, tak je to ok.

diky moc za info :hug:

• Nahlásit
  • Citovat
24869
1.9.11 20:53

Není zač 8-) Pokud má tu infekci opravdu neaktivní, není se čeho bát :palec:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9140
1.9.11 20:54
Anonymní píše:
no a je ted jeste nasnade je prelecit nebo uz se to proste nechava byt? A muzou se objevit znova, kdyz jsou neaktivni? Na netu jsem o tech neaktivnich skoro nic nenasla

Hledej: latentní(skryté) chlamydie

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
1.9.11 20:54
Maky.p píše:
Není zač 8-) Pokud má tu infekci opravdu neaktivní, není se čeho bát :palec:

jen tak, abych mela info komplet, je moznost ze se ty mrchy probudi? :-)

• Nahlásit
  • Citovat
24467
1.9.11 20:56

Můj chlap to má taky… já nic, a to s ním spím. Takže o kluka se kvůli kontaktu s kamarádkou fakt být nemusíš…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
24869
1.9.11 20:57
meduzza píše:
Anonymní píše:
Hledej: latentní(skryté) chlamydie

Latentní a neaktivní je rozdíl. Lantentní se mohou projevit za x let, ale pokud doktor řekl, že je má neaktivní, tak je přenést nemůže.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
24869
1.9.11 20:58
Anonymní píše:
Maky.p píše:
jen tak, abych mela info komplet, je moznost ze se ty mrchy probudi? :-)

Ne, musela by chytnout novou infekci. Měla jsem strach a tak když jsem se vyléčila a změnila partnera, nechala jsem si opět udělat krevní testy a vše je v pohodě :palec:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
1.9.11 21:01
Maky.p píše:
Anonymní píše:
Maky.p píše:
jen tak, abych mela info komplet, je moznost ze se ty mrchy probudi? :-)
Ne, musela by chytnout novou infekci. Měla jsem strach a tak když jsem se vyléčila a změnila partnera, nechala jsem si opět udělat krevní testy a vše je v pohodě :palec:

Fuu, tak snad je to tak :-) hned jsem klidnejsi. Nemam s tim vubec zkusenost. Navic jsem cetla ze priznaky jsou vridky na vnejsich organech a vytok, oboje jsem ted mela…radsi si necham udelat ster :roll:

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
1.9.11 21:01
Pipet píše:
Můj chlap to má taky… já nic, a to s ním spím. Takže o kluka se kvůli kontaktu s kamarádkou fakt být nemusíš…

Diky :-)

• Nahlásit
  • Citovat

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama