Nealko víno v těhotenství - může se?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
MisulkaP
Kecalka 174 příspěvků 22.12.18 17:00
Nealko víno v těhotenství

Ahojte holky chtěla jsem se zeptat, koupila jsem si vcera na svátky nealko víno, ale obsahuje siřičitan. Nemůže to nějak ublížit miminku? Jsem ve 21tt

Reakce:
Nikous12
Kecalka 253 příspěvků 22.12.18 17:02

A jak by melo? :roll:

Marben
Ukecaná baba ;) 2035 příspěvků 22.12.18 17:03

Raději bych si dala sklenku normálního vina.
Co se týká tvého dotazu nevím, o nealko vinu slyším poprvé.

Nikous12
Kecalka 253 příspěvků 22.12.18 17:04

Je to sladka stava, takze nema co, nevadi sklenicka normalniho alk. vina takze nealko to je jak kdyz si das fantu

jopo
Ukecaná baba ;) 1453 příspěvků 22.12.18 17:06

Nelako bohemka je výborná. Tehu už teda nejsem ale v létě na osvěžení kupujeme a třeba i pro řidiče když si nemůže dát normal s ostatními.

Uživatel je onlineAduš8
Závislačka 3056 příspěvků 22.12.18 17:12

@jopo no, kdybych to věděla, že se dá koupit i nealko :zed: no nic, budu na džusu :lol:

Tichošlápek
Extra třída :D 11638 příspěvků 22.12.18 17:13

Neublizi a některá jsou kupodivu i docela dobra. Já třeba v těhotenství nepiju vůbec, také bych volila tuto variantu

Verurizeckova
Ukecaná baba ;) 1142 příspěvků 22.12.18 17:33

Nealko bohemka je vynikající, díky těhotenství jsme ji měli i na svatbě, byly tam další 2 tehule a vyzahly jsme 6 láhvi :lol: placebo výborný, měla jsem pocit, ze krasne popíjim ;)

jopo
Ukecaná baba ;) 1453 příspěvků 22.12.18 17:33

@Aduš8 ja myslím že když dáš jednu skleničku že se nic nestane. Ja v tehu měla asi 4× vino na přípitek a žádné nasledky to nezanechalo. Ale džus je taky dobrý.

ugluk
Hvězda diskuse 44256 příspěvků 22.12.18 17:39

Tak bacha - nesmíš samozřejmě ani kapku alkoholu, kafe ani černý či zelený čaj kvůli kofeinu, to bez kofeinu taky ne, neb ten proces do něj vnese hromadu škodlivin, ovocný čaj stejně jako džusy překyselují žaludek, limonády jsou přeslazené a ty se sladidly v těhotenství krajně nevhodné, voda z kohoutku má stopy kdovíčeho z trubek a taky chlor, voda z PETek má v sobě plasty z PETek a pak kdo ví, jak dlouho kde v teple stála a kazila se (to i ta ve skle)… ale pitný režim je nesmírně důležitý!

Pardon za odběhnutí, ale tohle jsem tuhle někde četla jako zcela vážně míněné rady :) Prostě všeho s mírou! Když to nebudeš pít po litrech a nemáš problém s cukrem, neměla bych obavy. Já cukr nemůžu, takže nemůžu cokoliv slazeného vč. džusů, takže když už, tak si přiťuknu deckou normálního vína, za těhotenství jsem ji měla asi třikrát a na Vánoce to vidím podobně. Ale jakmile se v tom začneš pitvat, tak prostě téměř vše obsahuje něco ne úplně vhodné.

Uživatel je onlineAduš8
Závislačka 3056 příspěvků 22.12.18 18:09

@jopo já si to raději odpustím úplně, kvůli sklence otvírat lahev nebudu a manžel si dá stejně raději pivko :lol:

MisulkaP
Kecalka 174 příspěvků 22.12.18 19:00

Holky tak celou flašku určitě nevipuju ale třeba sklenku dvě si chci dát na Štědrý den nebo v ten svátek, s bohemkou jsme si pripijeli na nový rok a moc mě nechutná… Tak jsem zvědavá na toto víno :lol:

MisulkaP
Kecalka 174 příspěvků 22.12.18 19:01

@Aduš8 já to taky vůbec netušila, ale zjistila jsem to od jedné slečny na instagramu, tak jsem si řekla že to skusim :)

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Rozhovor: Jak přirozeně otěhotnět nebo připravit tělo na IVF

Na Lenku Malcher se mimo jiné obrací ženy, kterým se nedaří otěhotnět. Věnuje... číst dále >

Články z Expres.cz

Komentář: Pirát Bartoš chce být premiér. Nabídne víc než legalizaci konopí?

Pirátská strana odstartovala kampaň do Evropského parlamentu. Na... číst dále >

Luxus, který si dopřává Veronika Kopřivová, vybudovala Češka: „Začínala jsem od nuly!“

Velká cestovatelka Veronika Kopřivová si se svou kamarádkou dopřála... číst dále >

Články z Ona Dnes

Dárky z vánočního kvízu jsou rozdané. Kdo bude mít dalšího Ježíška?

Jako odměnu jsme si pro naše věrné čtenářky a čtenáře již tradičně připravili... číst dále >

Plastika mi zničila vztah i život, říká žena závislá na úpravách vzhledu

Modelka Elina Romasenková má za sebou nespočet plastických operací. Nechala... číst dále >