Neatraktivní hlas u muže

Anonymní
25.7.21 09:59

Neatraktivní hlas u muže

Ahoj :)

Ve zkratce - pán, který se mi líbí jako člověk, avšak hrozně mě irituje jeho vysoký a " nosový " hlas ( připomínající nějakou pohádkovou kreslenou postavu a zkrátka ( pro většinu veřejnosti ) " typického " gaye ). Je hrozné, že jsem otrokem svých genů, toužím po muži s hlubokým ( nebo alespoň " neutrálním " ) hlasem a nedokáži se přes to přenést :/

Vím, že rady budou " zkrátka se porozhlédni jinde ", avšak dívám se na to také optikou člověka s takovýmto problémem. Jak se musí cítit je zřejmé. Co má takový člověk v seznamovacím světě asi tak dělat, když ani profesní úspěch, pěkný vzhled a dobré ♥ tohle nepřemostí? ( A ne, ne každý se dokáže spokojit jen se spíše "kamarádským " a soucitným typem lásky, ke kterému se uchýlíme ve stáří.

Dá se to nějakými metodami řešit? Logopedie, plastika septa,..?

Může roli hrát velký nos? ( Pán má hodně velký ) Předpokládám, že zde nikterak signifikantně by chirurg. zákrok nepomohl.

Máte Vy či okolí zkušenost s podobným problémem?
Je to moc milý muž a ráda bych, aby našel to, co hledá, a k tomu zamilovaný sex zkrátka patří.

P. S. Já sama mám za sebou rhinoplastiku - bohužel " měj rád/a sám/sama sebe takovou jakou/ý jsi" zkrátka ne vždy nese člověku to, co by chtěl ( kéž by tak.. ) a problém není u mě - nehledám na druhých chyby. Jen mít pán jiný hlas, šla bych do kolen :(

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
4742
25.7.21 10:08

Promiň, ale já být na jeho místě, chtěla bych někoho, kdo mě bude brát takovou, jaká jsem, i s blbým hlasem. Je to strašně povrchní, co řešíš a pokud nejsi schopná se přes to přenést, tak si s ním nic nezačínej. Zkus si představit sebe na jeho místě, kdy se v podstatě jako první dozvíš, moc se mi líbíš, ale máš strašnej hlas, tak co kdyby sis zašla na operaci? (Teda když pominu, že si myslím, že to nepomůže.)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3058
25.7.21 10:09
@Anonymní píše:

Ve zkratce - pán, který se mi líbí jako člověk, avšak hrozně mě irituje jeho vysoký a " nosový " hlas ( připomínající nějakou pohádkovou kreslenou postavu a zkrátka ( pro většinu veřejnosti ) " typického " gaye ). Je hrozné, že jsem otrokem svých genů, toužím po muži s hlubokým ( nebo alespoň " neutrálním " ) hlasem a nedokáži se přes to přenést :/

Vím, že rady budou " zkrátka se porozhlédni jinde ", avšak dívám se na to také optikou člověka s takovýmto problémem. Jak se musí cítit je zřejmé. Co má takový člověk v seznamovacím světě asi tak dělat, když ani profesní úspěch, pěkný vzhled a dobré ♥ tohle nepřemostí? ( A ne, ne každý se dokáže spokojit jen se spíše "kamarádským " a soucitným typem lásky, ke kterému se uchýlíme ve stáří.

Může roli hrát velký nos? ( Pán má hodně velký ) Předpokládám, že zde nikterak signifikantně by chirurg. zákrok nepomohl.

Je to moc milý muž a ráda bych, aby našel to, co hledá, a k tomu zamilovaný sex zkrátka patří.

P. S. Já sama mám za sebou rhinoplastiku - bohužel " měj rád/a sám/sama sebe takovou jakou/ý jsi" zkrátka ne vždy nese člověku to, co by chtěl ( kéž by tak.. ) a problém není u mě - nehledám na druhých chyby. Jen mít pán jiný hlas, šla bych do kolen :(

Jakože by nějaký chlap šel na plastiku, protože se jeho vyvolené nelíbí jeho hlas?:-))))))))
Na jednu stranu tě chápu, krásný mužský hlas dokáže být hodně sexy, ale už jen to že bys mu to řekla, považuju za začátek konce. Ženy, které už od začátku chtěji chlapa radikálně měnit - což operace kvůli změně hlasu nepochybně je, nejsou mezi muži oblíbené.:-)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6941
25.7.21 10:15

Koukám, že už jsi to tu schytala, ale já nevím za co. Já se zas nepřenesu přes úzká ramínka a mohl by být chlap miliónový. Nebo tlusté baculaté prstíky, ruce je první, co si na muži všímám. Hlas, který je rušivý na první dobrou tak, že si toho všimnou všichni, nejen ty, patří mezi ty body, co brání v zamilovanosti a nemusí jít o povrchnost dotyčné. Pokud mluví hodně nosově, možná to je zdravotní problém, ale napadá mě, kdyby to řešit šlo, asi by to už řešil.
Jinak ti ale můžu říct, že někdy se hodně dá zvyknout natolik, že to už pro tebe rušivé nebude. Já mám kamaráda, kterého když jsem slyšela prvně, byla jsem přesvědčena, že je homosexuál. No a není, je stopro hetero. A nyní po letech už to v tom hlase neslyším, asi jsem si zvykla.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7604
25.7.21 10:17

A jemu to vadí? Nebo že by si kvůli nějaké slípce skočil na plastiku? 8o Prostě ho nech dál v oběhu, taky se mi líbí určité typy chlapů, a určité zase ne.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1017
25.7.21 10:19

https://m.youtube.com/watch?…

Příspěvek upraven 25.07.21 v 10:23

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
25.7.21 10:21

Proboha, první 2 dámy v úvodu - vždyť já nemám v plánu to sdělovat :) Možná jsem to měla zdůraznit. Mě to zajímá čistě z pohledu Vašich zkušeností + zda je zde teoreticky nějaké řešení ( čistě ze zvědavosti ).

Ani nevíte, jak ráda bych, kdybych toto své vnímání byla schopna změnit. Ale vždyť přitažlivost je to, co odděluje partnerský vztah od kamarádského. Jinak by se mohl párovat každý s každým přeci..jakápak povrchnost..

Tak jako tak děkuji za Váš čas :kytka:

• Citovat
  • Nahlásit
19043
25.7.21 10:22

Na plastiku? Ty máš dost holka. Doufám, že tě pošle do háje.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
34631
25.7.21 10:22
@Anonymní píše:

P. S. Já sama mám za sebou rhinoplastiku - bohužel " měj rád/a sám/sama sebe takovou jakou/ý jsi" zkrátka ne vždy nese člověku to, co by chtěl ( kéž by tak.. ) a problém není u mě - nehledám na druhých chyby. Jen mít pán jiný hlas, šla bych do kolen :(

Já bych asi nemohla být s někým, u kterého mi od začátku něco hrozně vadí. To jako kdyby ti prostě nevoněl. Nejde to moc rozumem ovládnout. Nelíbí se mi u mužů vysoký hlas a velká vada řeči nebo huhňání a šlapání si na jazyk. Naštěstí jsou na světě i muži bez této „vady“.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
34631
25.7.21 10:26
@Anonymní píše:
Proboha, první 2 dámy v úvodu - vždyť já nemám v plánu to sdělovat :) Možná jsem to měla zdůraznit. Mě to zajímá čistě z pohledu Vašich zkušeností + zda je zde teoreticky nějaké řešení ( čistě ze zvědavosti ).

Ani nevíte, jak ráda bych, kdybych toto své vnímání byla schopna změnit. Ale vždyť přitažlivost je to, co odděluje partnerský vztah od kamarádského. Jinak by se mohl párovat každý s každým přeci..jakápak povrchnost..

Tak jako tak děkuji za Váš čas :kytka:

Nejsi povrchní. Máš právo si do života vybrat muže, co se ti líbí. Doufám, že to tak má každá. Nejde o to vybírat si mezi Muži roku, ale ten dotyčný by tě měl přitahovat. Zcela. Ne jen částečně. Nemotat mu hlavu, nekamarádit s ním s příslibem, že možná v budoucnu…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7467
25.7.21 10:39

Promin, ale tohle snad nemuzes myslet vazne?
Nevyhovuje ti, tak ho nech jit. On neni nejaka tvoje hracka, aby jsi urcovala, co ma na sobe menit a co ma podstupovat kvuli tomu, aby splnoval tve pozadavky.

Ja neodsuzujuu, ze se ti nelibi jeho hlas, na to mas pravo, ale to uvazovani potom, to je roste hruza :poblion:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Ou
17986
25.7.21 10:56

Chceš aby tě tvůj partner měl rád takovou, jaká jsi a nebo aby tě posílal na plastiku prsou a liposukci? A co třeba do terapeutické komunity, aby ses naučila víc respektovat druhé a jejich potřeby a přání, namísto toho abys jim nutila svoje představy a nevyřčená očekávání?

V případě že chceš aby tě měl rád takvoou jaká jsi, tak bys to samé jaksi měla být schopná nabídnout. Tečka. žádné ale, nebo bohužel.

A nebo přestat tomu chlapovi ubližovat tím, že ho máš jako projket který budeš hodnit od čerta k ďáblu, jen aby naplňoval tvoje představy a dej mu svobodu, aby byl s ženskou co ho bude milovat a brát ho takového jaký je.

Nejsi do něj zamilovaná. Žádná plastika to nezmění. Proč ho tedy chceš?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
775
25.7.21 11:05
@Anonymní píše:

Stává se, že věc, kterou člověk na druhém na začátku miluje, pak časem začne nesnášet. Ale nevím, jestli se stává, že člověku na druhém něco strašně moc vadí a časem to začne milovat :nevim:.

Chápu, že Tě irituje jeho hlas, každému z nás leze na nervy něco jiného, ale nerozumím tomu, proč to řešíš za něj. Jsi jeho psychoterapeutka a nevíš si s ním rady, nebo co tady vlastně řešíš? :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7671
25.7.21 11:11

To mě docela pobavilo, jak bys málem hnala může na plastiku hlasivek, nosu, možná na píchání testosteronu, aby měl hlubší hlas… Ne, promiň. :D Chápu tě, prostě tě jeho hlas nejen nepřitahuje, spíš odpuzuje, no s tím nic nenaděláš. Takže jestli ti to tolik vadí, nejste si souzeni. Může to být chlap se zlatým srdcem, zlatými ručičkami, mít zlato v trezoru, ale když z tvé strany chybí přitažlivost, tak to na vážný vztah nevidím. Hele, můj chlap nemá vyloženě vysoký hlas, ale je vyšší, než bych preferovala. Při normálním hovoru v pohodě, ale když vybafne, tak je mi to proti srsti. Nebo možná ho doma naučili špatnou techniku lekání, protože tchán má při tom ještě vyšší hlas a to mám někdy co dělat, aby se mi oči nestočili v sloup. :mrgreen:

Příspěvek upraven 25.07.21 v 11:15

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3423
25.7.21 11:15

Pokud neco vadi uz od zacatku, casem bude vadit jeste vic. Jdes do toho spis rozumem nez citem. U mne by treba skrehotavy nebo vysoky hlas proste nespustil chemii. Tecka.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat