Neatraktivní vzhled a nezájem ŽEN

• Fotoalbum (8)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
24.11.21 22:07

Neatraktivní vzhled a nezájem ŽEN

Mým problémem je nedostatečně atraktivní vzhled a z toho vyplývající nulový zájem žen. Nikdy jsem nebyl nadprůměrně atraktivní člověk co se týče fyzického vzhledu. To je fakt, který nemá smysl zastírat. Výšku mám průměrnou, somatotyp endomorfní (neodpovídá tomu zcela přesně, ale tento typ je nejbližší). Nejsem si plně jist hodnotou obličeje, ale je podprůměrný či možná při troše optimismu průměrný. Mám mírné akné, které doufám s věkem odejde.

Mé požadavky na ženy nejsou veliké. Mohu říct, že kolem 80 % žen mé věkové kategorie (+-5 let) mi přijde dostatečně atraktivních. Povahově také nejsem příliš vyhraněný. Preferoval bych však ženu mírně extrovertní a alespoň průměrně inteligentní. Rozhodně mým problémem nejsou velké požadavky. Problémem je nulový zájem ze strany druhého pohlaví.

Ani jednou jsem žádné ženě nepřišel atraktivní. Ženy se vždy ke mě chovaly jako k bezcennému odpadu. Žena, ke které jsou choval silnější city, (zamilovanost to však nebyla) mi řekla, že než aby se mě dotkla, tak by radši skočila z budovy a spáchala sebevraždu (ukázala na ni, budova měla 12 pater). Jednou jsem si domluvil schůzku s jednou ženou. Na místě jsem čekal 2 hodiny, ale žena nepřišla. Poté jsem se snažil přes messenger zjistit příčinu. Řekla, že jsem příliš škaredý. Ženy se mi vždy vysmívaly a chovaly se ke mě, jako kdybych neměl jako člověk žádnou hodnotu. Řadu výrazně horších a nepříjemnějších situací zde vypisovat nebudu. Jinak by se textové pole zhroutilo před ubohostí informací obsažených v textu. Je příšerné, jak se ženy toxicky chovají k některým lidem.

Musím uznat že po velkou část mého života jsem měl silnou nadváhu. Tohoto faktu jsem si byl vědom a ve věku 19 let jsem zhubl kolem 20 kg. Změna to byla silně viditelná. I řada obecně kritických lidí moji změnu pochválila. Díky tomu jsem se cítil i sebevědomější a samotný proces hubnutí mi dával pocit posunu kupředu.

Jsem nyní v polovině bakalářského studia na VŠ. Studuji na filozofické fakultě, kde je převaha žen (na fakultě tvoří asi 70 % studentů). Bohužel situace se vůbec nezměnila. Situace je stále tragická. Díky zhubnutí sice ke mě ženy už nechovají silný odpor, ale zájem z jejich strany neexistuje. Mohu svoji situaci porovnat se spolužáky. Prakticky skoro všichni (až na ty silně neatraktivní) se v ženách mohou přehrabovat. Mohou si vybírat. Když se bavíme na toto téma, tak mé pocity uvnitř jsou příšerné (něco jako kámen plný smutku, který zatěžuje moji mysl).

Je mi 20 let a mé vnímání budoucnosti je čím dál horší. Potřeba mít sexuální činnost s druhým pohlavím patří mezi jedny z nejzákladnějších lidských potřeb. Je to jeden z pilířů, na kterých stojí tento svět. Existence s myšlenkou, že tato potřeba nebude nikdy naplněna, je pro mě čím dál horší. Hlavně jde o to že situace kdy někomu budu připadat atraktivní je pro mě pouze toužebným sněním, které nikdy nemůže být naplněno. Nedávno se to začalo negativně projevovat na mém psychickém stavu a to se bohužel projevuje v horším chování k okolí. Snažím se to regulovat, avšak nikdy jsem nebyl mistr přetvářky.

Mohu se pokusit zhubnout dalších 5-10 kg (tím bych se dostal do absolutně ideální váhy). Ale obávám se že to změnu nepřinese. Kromě změny váhy nelze vzhled ovlivnit. Svoji výšku nezměním, ani nezměním tvar lebky.

Každý si někoho najít nemůže. Ve věkové kategorií lidí 15-45 let je o 126 900 mužů více než žen. Muži tvoří 51,5 % populace této věkové kategorie. Na muže jsou také kladeny větší nároky (i velmi neatraktivní žena má dostatek pozornost a pokud je žena sama, obvykle je to dobrovolně). Zároveň vnímám jako problematické tzv. „zmoudření žen“ od určitého věku. Ženy od určitého věku údajně méně zajímá vzhled. To však neplatí. Vnímání toho, co je atraktivní, je stále stejné. Ze 165 cm velkého muže (to není má výška) se nikdy nestane idol. Je předurčen být neatraktivní. Tento eufemismus pouze skrývá fakt, že řada lidí jde do vztahu pro uspokojení materiálních potřeb či se spokojila se zbylým zbožím. Pokud partner nevnímá toho druhého jako atraktivního, pak je vztah předurčen k ubohosti. Řada lidí se v průběhu života učí lépe lhát a začnou řešit vážnější problémy. Proto chování žen s věkem nebude takto přímé. Neatraktivní pro ně budu stále, ale pouze se to od nich přímo nedozvím.

Cílem tohoto textu je vypovídání se.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
2461
24.11.21 22:13

Jak jako o 126 900 více mužů než žen? Tady furt ženské píšou, jak prý chlapi „nejsou“ :jazyk: :mrgreen: :andel:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3290
24.11.21 22:21

Tu filosofickou fakultu ti věřím. Ošklivý muž může mít krásnou ženu. Příkladů je kolem dost, ale rozhodně to nebude zamindrakovanej ufnukanec.

Příspěvek upraven 24.11.21 v 22:21

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
24.11.21 22:21
@Kutil Tom píše:
Jak jako o 126 900 více mužů než žen? Tady furt ženské píšou, jak prý chlapi „nejsou“ :jazyk: :mrgreen: :andel:

Ve věkové kategorii 15-45 let žije celkem 2 136 700 mužů a 2 009 800 žen. Muži tvoří v této věkové kategorii 51,5 %populace a je jich o 126 900 více. Poměr pohlaví na 50% vs 50 % nastává až u lidí narozených roku 1962 (dnes tedy mají 59 let). Ve starších kategoriích poté tvoří převahu ženy. U lidí ve věku 99 let tvoří ženy dokonce 81.1 % populace.

Příspěvek upraven 24.11.21 v 22:22

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
23576
24.11.21 22:22

Tvůj problém není vzhled, tvůj problém je nulový charisma. I tenhle příspěvek… nuda, šeď, rozsáhlý pitvání problému. O tohle nikdo nestojí, i kdyby jsi vypadal jako zvoník od Matky Boží, tak s charismatem si ženu najdeš. Míň se zaobírej sám sebou, zkus víc žít, mít radost ze života…… Zatím se projevuješ jak zaprděnej důchodce, žádná jiskra, prostě trága……. chlape udělej s tím něco….

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2461
24.11.21 22:23
@HlasatelSlov píše:
Ve věkové kategorii 25-45 let žije celkem 2 136 700 mužů a 2 009 800 žen. Muži tvoří v této věkové kategorii 51,5 %populace a je jich o 126 900 více. Poměr pohlaví na 50% vs 50 % nastává až u lidí narozených roku 1962 (dnes tedy mají 59 let). Ve starších kategoriích poté tvoří převahu ženy. U lidí ve věku 99 let tvoří ženy dokonce 81.1 % populace.

Jo. Takže teprve až když mě ženský přestanou zajímat, začnou se o mě prát. To jsou teda vyhlídky :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1603
24.11.21 22:26

Jaké máš koníčky? Máš kamarády a kamarádky?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4013
24.11.21 22:26

Proboha co to s tím emiminem je. Já si tu dělala srandu z duchů, ale prosím vraťte je zpět. Teď je to samý covid a incelové. :zed: :zed: :zed:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2673
24.11.21 22:28

@HlasatelSlov u tebe to není o neatraktivním vzhledu, to si jen namlouváš, nakonec je to jednodušší svést své neúspěchy u žen na to jak vypadáš. U tebe je ten problém v hlavě a v tom, jak se projevuješ. Dobrá zpráva je, že se to dá změnit, špatná zpráva je, že to stojí hodně úsilí.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
23576
@Parninas píše:
Proboha co to s tím emiminem je. Já si tu dělala srandu z duchů, ale prosím vraťte je zpět. Teď je to samý covid a incelové. :zed: :zed: :zed:

No, zrovna dneska jsem přemýšlela, kdy jsem se tu naposled zasmála. Byly doby, kdy jsem seděla u diskuze do noci a smíchem budila děti……ach jo….

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
782

Tak snad se ti ulevilo…
Jinak teda, pokud je to psané vážně, možná že tvůj hlavní problém není nedostatečně atraktivní vzhled :think:
A k tomu vzhledu - dá se změnit účes, oblékání, s tím akné se taky dá něco dělat, a místo hubnutí zapracuj na svalech.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4013

Bruh, s těmito řečmi by sis neškrtl ani kdybys byl hotový Adonis. Dokud neopustíš tuhle redpill rétoriku, tak se z toho marastu nevyhrabeš.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
15105
@HlasatelSlov píše:

Potřeba mít sexuální činnost s druhým pohlavím patří mezi jedny z nejzákladnějších lidských potřeb. Je to jeden z pilířů, na kterých stojí tento svět. Existence s myšlenkou, že tato potřeba nebude nikdy naplněna, je pro mě čím dál horší.

Tohle prosim zadne nerikej nahlas.

A jinak souhlasim s @Janli, trochu jiskry by to chtelo. Co zkusit treba box :think:?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4013
24.11.21 22:29
@Janli píše:
No, zrovna dneska jsem přemýšlela, kdy jsem se tu naposled zasmála. Byly doby, kdy jsem seděla u diskuze do noci a smíchem budila děti……ach jo….

Jojo, souhlas.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
853
24.11.21 22:30

Tobě že je 20? Působíš spíš jako zapšklý důchodce :nevim: Kamarády a kamarádky máš?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat