Nebály jste se, že nebudeme mít hezké dítě?

Anonymní
10.2.21 11:14

Nebály jste se, že nebudeme mít hezké dítě?

Ahoj,

nadpis zní asu blbě, ale vysvětlím.

Já jsem fakt nebyla pěkná od zhruba 6 do 20 let, vlastně možná tak do 25. Teď po třicítce jsem naprosto spokojená :)

Vždy jsem měla pěknou postavu, ale to je vše. Jinak bílá, pihatá, měla jsem strašně křivé zuby (až rovnátka v 15ti to srovnala), blbý účes, ne úplně pěkný nos…no nic moc :mrgreen:

Můj partner je sice úžasný muž a lepšího jsem si nemohla přát, ale objektivně není nijak hezký chlap - je menší (178), drobnější (78kg), plešatý od 25. let, má problémy s očima asi od 12ti a nosí celý život brýle. Ale má ten nejhezčí úsměv na světě, naprosto nádherné rty, které by mu mohla závidět každá žena a chytřejšího a milejšího chlapa by člověk pohledal.

Moje maminka byla nádherná, táta jako dítě taky, ale tam to šlo dolů později :lol: A partnerovi rodiče to samé. Vlastně největší fešák byl můj dědeček :srdce:

A já si občas říkám, jak jako chceme přivést na svět dítě, které bude pěkné a nebudou se mu smát (mně se smáli děti za pihy i zuby a docela hodně) :lol:

Prosím neberte to nijak vážně, je samozřejmé, že priorita je zdravé a šťastné dítě, berte to s nadhledem :) Ale napadlo vás to někdy, že možná úplně pěkné dítě nebudete mít? :lol:

Občas když vidím ty snědý okatý děti, tak zamáčknu slzu a říkám si, že tohle se nám povést tedy nemůže :lol:

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
14996
10.2.21 11:16

Ne, tohle me nikdy nenapadlo :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
79
10.2.21 11:17

Jo, taky moje dite nema po kom byt hezke :D ale stejne nakonec tobe i tvemu muzi bude pripadat naprosto neobjektivne nejkrasnejsi na svete

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
10.2.21 11:18

Napadlo, ale jsem pěkná, takže jsem to hned vypustila :mrgreen: :mrgreen: Nee, chápu tě, ale neboj. Miminko bude krásný a hlavně: bude Tvoje :srdce: Jak píšeš ať je zdravé :kytka:

• Citovat
  • Nahlásit
313
10.2.21 11:18

Takhle povrchně opravdu nepřemýšlím. :(
Navíc si myslím, že pro mamu je dítě vždycky krásné.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
31927
10.2.21 11:19
@Anonymní píše:
Ahoj,

nadpis zní asu blbě, ale vysvětlím.

Já jsem fakt nebyla pěkná od zhruba 6 do 20 let, vlastně možná tak do 25. Teď po třicítce jsem naprosto spokojená :)

Vždy jsem měla pěknou postavu, ale to je vše. Jinak bílá, pihatá, měla jsem strašně křivé zuby (až rovnátka v 15ti to srovnala), blbý účes, ne úplně pěkný nos…no nic moc :mrgreen:

Můj partner je sice úžasný muž a lepšího jsem si nemohla přát, ale objektivně není nijak hezký chlap - je menší (178), drobnější (78kg), plešatý od 25. let, má problémy s očima asi od 12ti a nosí celý život brýle. Ale má ten nejhezčí úsměv na světě, naprosto nádherné rty, které by mu mohla závidět každá žena a chytřejšího a milejšího chlapa by člověk pohledal.

Moje maminka byla nádherná, táta jako dítě taky, ale tam to šlo dolů později :lol: A partnerovi rodiče to samé. Vlastně největší fešák byl můj dědeček :srdce:

A já si občas říkám, jak jako chceme přivést na svět dítě, které bude pěkné a nebudou se mu smát (mně se smáli děti za pihy i zuby a docela hodně) :lol:

Prosím neberte to nijak vážně, je samozřejmé, že priorita je zdravé a šťastné dítě, berte to s nadhledem :) Ale napadlo vás to někdy, že možná úplně pěkné dítě nebudete mít? :lol:

Občas když vidím ty snědý okatý děti, tak zamáčknu slzu a říkám si, že tohle se nám povést tedy nemůže :lol:

Pokud chceš snědé okaté dítě, tak těch jsou plné dětské domovy :mrgreen:
Tvoje dítě se ti asi bude podobat, to je fakt.

Taky na svojí dceři vidím některé svoje rysy, které se mi nelíbí a mrzí mě, že je nepodědila třeba po mojí mamce nebo po manželovi… Co naděláš. :nevim: Prostě je to moje dcera. :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
64264
10.2.21 11:19

Nikdy jsem nad tím neuvažovala.. A mám 3 úžasné kluky, takže asi tak :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
31927
10.2.21 11:20
@Umík píše:

To jo. Ale pokud má třeba celoživotěn problémy s - co já vím - orlím nosem a děti se jí kvůli němu smály, tak si prostě přeje, aby ten nos dítě nemělo. TO je logické všude jinde, kromě amerických seriálů z osmdesátých let. :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
336
10.2.21 11:21

Před porodem jsem si říkala jen ať není skarede 😂 a když si žena komentovala nějaké ošklivejsi dítě, říkala jsem at počká po porodu. Ať nemáme taky ošklivé 😂 ale je to krásný chlap :D teda pro mě

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
@Umík píše:

Vždyť píše, berte to s nadhledem a napsala to hezkyyyy :dance:

Příspěvek upraven 10.02.21 v 11:23

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
@Umík píše:

ty jo tak to trvalo 4 příspěvky, než se ozval chytrolín :lol:
Ano, píšu, nebrat vážně, spíš pro pobavení, že si tak dopředu člověk říká, že chudák malý to možná nebude mít úplně lehký :lol:

A mimochodem, není nic povrchního myslet na to, jestli se bude dítě potýkat s šikanou nebo ne. Já to fakt neměla lehký, zuby jsem měla rozjetý totálně a můj třídní vzal mou fotku (bylo mi 9) a nechal ji kolovat třídou, ať se všichni pobaví. Ano, vyrostla jsem z toho, Ted pěkná jsem, ale pro mě to bylo krušný dětství. A dítěti nevysvětlíš, že jsou dementi.

• Citovat
  • Nahlásit
172
10.2.21 11:22
@Mkilus píše:
Před porodem jsem si říkala jen ať není skarede 😂 a když si žena komentovala nějaké ošklivejsi dítě, říkala jsem at počká po porodu. Ať nemáme taky ošklivé 😂 ale je to krásný chlap :D teda pro mě

Je :srdce: :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
31927
@Anonymní píše:
Já to fakt neměla lehký, zuby jsem měla rozjetý totálně a můj třídní vzal mou fotku (bylo mi 9) a nechal ji kolovat třídou, ať se všichni pobaví. Ano, vyrostla jsem z toho, Ted pěkná jsem, ale pro mě to bylo krušný dětství. A dítěti nevysvětlíš, že jsou dementi.

To byl teda d.bil :zed: :zed: :zed: :zed:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
@Mkilus píše:
Před porodem jsem si říkala jen ať není skarede 😂 a když si žena komentovala nějaké ošklivejsi dítě, říkala jsem at počká po porodu. Ať nemáme taky ošklivé 😂 ale je to krásný chlap :D teda pro mě

to teda je krásné miminko!

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
10.2.21 11:24
@Bábrdl píše:
To byl teda d.bil :zed: :zed: :zed: :zed:

neskutečný…do 16ti let jsem se smála s rukou před pusou :lol:
A pihy nenáviděla a kružítkem se je snažila vyďoubat - ano nešlo to :lol:

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek