Nebankovní půjčka, když jsem v registru do 3000 Kč?

Anonymní
25.5.17 22:58

Nebankovní půjčka když jsem v registru do 3000kč?

Ahoj,

nebudu vysvětlovat proč si nemužeme pujčit od rodiny nebo proč jsme v registru a bereme si „bezhlavě“ další pujčku nebo proč nemáme rezervu, neprodáme majetek co nemáme nebo nemáme dvě práce které máme. Stejně 90% lidí tady bude rýpat.

Chtěla bych poprosit zbylých 10% co někdy byli v registru a pujčku dostali zda by poradili kde. Nikde u nebankovech dluhy nemám, jsem ale v regsitru a všude mi chodí zamítavé odpovědi. Potřebuji sehnat 3000kč do středy.

Někdo nějaká zkušenost?

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

Anonymní
25.5.17 23:04

Mě pujčili na pujčkomat. cz i pres to ze jsem v registru.Ale stejně ti řeknu co nechceš slyšet-taky jsem takto žila a dohnalo mě to. Exekuce atd..cca dva roky jsem žila bidně a jen splácela, dnes už mám splaceno a žije se mi krásně, mužu zase klidně spát. Zkus to taky, vždy je vesta ven.

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
25.5.17 23:09
@Anonymní píše:
Mě pujčili na pujčkomat. cz i pres to ze jsem v registru.Ale stejně ti řeknu co nechceš slyšet-taky jsem takto žila a dohnalo mě to. Exekuce atd..cca dva roky jsem žila bidně a jen splácela, dnes už mám splaceno a žije se mi krásně, mužu zase klidně spát. Zkus to taky, vždy je vesta ven.

díky za radu ale my splaceno máme vše! Jsem ale v registru a ted máme fin krizi a potřebuji sehnat peníze a jelikož jsem v práci a i brigádu mám nenmám kde to vzít.

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
25.5.17 23:10

Proč lidi nemužou odpovidat an co se člověk ptá? :zed: :zed: :zed:

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
25.5.17 23:21

Zkoušela jsi provident?

• Nahlásit
  • Citovat
5938
25.5.17 23:23

Podle zákona by vám nikdo neměl půjčovat, pokud nejste schopni splácet. Vyhodnocení registru je ale tak trochu věcí každé firmy. Pokud by vám ale půjčila a „neměla“ by to dělat, tak se jí může stát, že vám bude nakonec půjčovat bez úroku, poplatků a vy budete moci splácet podle vašich možností. Třeba i 50,– měsíčně. Navíc ještě pokuta. Otázka je, proč a v jakém registru jste. Nicméně- pokud vám „všude“ ten úvěr odmítají poskytnout, tak vám ho nikdo „normální“ nedá. A když vám ho dá, tak je něco špatně.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5434
25.5.17 23:32

Zakladatelko, co zkusit v práci zažádat o zálohu? Bylo by to bez úroků a nikdo by neřešil registr ;-)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4629
26.5.17 07:44

Zakladatelko, 3.000.- ti půjčí kazdy nebankovní sektor. Prijde mi strasne mala částka, ale bude za mega uroky.
A co se registru tyce, tak tam se muze dostat kde kdo. A ani o tom nemusi vedet, za takovou vec, ze rozum zůstavá stat.
Moje kamaradka se dostala do registru za to, ze zrusila ucet u banky a cca po trech letech sla Zadat o hypoteku, tam ji sdělili, ze je v registru, protoze, kdyz rusila ten ucet, tak po no chtěli 100.- za nejake zpracování, ale ona o tom nevedela. A opravdu s tim mela veliké starosti, veliké a hypoteku proste nedostala.
Nevim, pokud neznam pozadí, jestli je vhodne psat někomu: „Jsi v registru, tak nejsi schopna splácet a nikdo by ti půjčovat nemel.“

Příspěvek upraven 26.05.17 v 08:00

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
26.5.17 07:53

Provident

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
169
26.5.17 08:05

Jak psal někdo výše - než bych si brala takovou půjčku, zkusila bych v práci, popř. na té brigádě zažádat o zálohu. Žádný zaměstnavatel by s tím ke konci měsíce neměl míz problém a je to bez úroků!!!

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
26.5.17 08:21

Koukala jsem teď na půjčkomat, nabízí Vám první půjčku bez navýšení (splatnost do 30 dní)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
26.5.17 08:30

My kdysi měli od Ferratum, záleží, za jak dlouho jim to vrátíš, když to chceš jen do výplaty trrba na týden, tak jim zas vrátíš 3000, jinak mají šílený úroky..

Edit: tak už to mají na měsíc bezúročné https://www.ferratum.cz/apply/microloan

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
26.5.17 09:07

A tak zkus ty nebankovky jako proficredit nebo homecredit.
Jinak ti nevím.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5938
26.5.17 10:22
@hudečice
@Anonymní píše:
Nikde u nebankovech dluhy nemám, jsem ale v regsitru a všude mi chodí zamítavé odpovědi. Potřebuji sehnat 3000kč do středy.

Velmi pravděpodobně- všude, kde nahlížejí do registru bude situace stejná. Takže Homecredit a podobné asi nemá smysl „nabízet“.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
26.5.17 13:44

Zkus prodat zlato, nebo nějaké věci z domácnosti.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama