Nebankovní půjčka ? Mužů mít problémy když jsem ji nepodepsala ?

Anonymní
19.6.21 19:59

Nebankovní půjčka ? Mužů mít problémy když jsem ji nepodepsala ?

Dobrý den chci se zeptat schánela jsem nebankovní půjčku protože mi jeden člen rodiny nevrátil peníze a chybělo mi na nájem..v bance splacim půjčku ale parkarat jsem se o par dni opozdila proto mi už nepujcili.
No a tak jsem teda psala na par těch nebankovech samozřejmě jsem dala údaje z op a číslo účtu..teď mi pořad chodí nabídky s volají mi. Ale nic jsem nikde nepodepsala
Myslíte ze ztoho mužů mít nake problémy? Mohou to udělat nějak za mými zády?
Mám teď ztoho strach
(Blbé komentáře si nechte děkuji )

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
1662
19.6.21 20:01
@Anonymní píše:
Dobrý den chci se zeptat schánela jsem nebankovní půjčku protože mi jeden člen rodiny nevrátil peníze a chybělo mi na nájem..v bance splacim půjčku ale parkarat jsem se o par dni opozdila proto mi už nepujcili.
No a tak jsem teda psala na par těch nebankovech samozřejmě jsem dala údaje z op a číslo účtu..teď mi pořad chodí nabídky s volají mi. Ale nic jsem nikde nepodepsala
Myslíte ze ztoho mužů mít nake problémy? Mohou to udělat nějak za mými zády?
Mám teď ztoho strach
(Blbé komentáře si nechte děkuji )

Za mě je blbost někam psát údaje jako číslo OP. Můžou pak cokoliv zfalšovat.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
19.6.21 20:03

@Nicole 1234 no já vím..proto se ptám. přemýšlím ze si udělám novou

• Citovat
  • Nahlásit
9107
19.6.21 20:08

Těžko říct. :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
19.6.21 20:13
@Cenarius píše:
Těžko říct. :nevim:

Jsem blbá no..je mi teď úplně špatně..

• Citovat
  • Nahlásit
13400
19.6.21 20:15

To se ani nedá komentovat. :zed:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
19.6.21 20:19

@topazio no tak to nekomentujte :) vím ze jsem udělala blbost a chtěla jsem jen rozumnou odpověď nic víc..kazdeh udělá chybu ne?

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
19.6.21 20:20

@topazio proto se tady ptám jestli to taky někdo udělal..nevím proč jsou lidi takový

• Citovat
  • Nahlásit
14
19.6.21 20:34

Já bych se zneužití zas tak moc nebála, ale volat s nabídkami ti nějakou dobu budou.
Jediné řešení je asi postupně všechny odmítnou a požádat ať už tě nekontaktují. Možná požádat o výmaz osobních údajů, ale s tím nemám zkušenost.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
19.6.21 20:37

@Loadnla Děkuji moc :) teď jsem si procitala v bankovní poradne ze když jsem jim neposlala ofocenou obcanku tak ze mužů byt v klidu a ze většinou chtějí 2 doklady :) tak jsem se trochu uklidnila
Psala jsem dotaz i do své banky tak uvidím co mi poradi :)

• Citovat
  • Nahlásit
11495
19.6.21 20:39

Žádné peníze ti ale od nikoho nepřišly ne? Zažádej o výmaz tvých údajů, a řekni jim aby tě přestali kontaktovat.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
19.6.21 20:42

@arinecka neee nepřišli ani jsem nic nepodepisovala

• Citovat
  • Nahlásit
947
19.6.21 20:46

I nebankovní půjčky většinou vyžadují dva doklady totožnosnosti. Jasně, že se budou předhánět s kým smlouvu nakonec uzavřeš.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
19.6.21 20:49

@alun-ka no já nechci znikym..jen se bojím ze zneužiji nějak můj op jako otočený jsem ho neposlala
Jen číslo dokladu rodný číslo a jméno a adresu..no s číslo toho účtu a chodí mi pravé e-maily ze mi ti schválili i ty kde jsem to vůbec nepodilala ať to podepíšu a tak

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
19.6.21 20:53

Například

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat