Nebankovní půjčky pro lidi bez zaměstnáni

83
8.5.17 02:33

nebankovní půjčky pro lidi bez zaměstnáni

Ahoj ;) momentálně se nacházím v celkem tíživé finanční situaci. Jsem 3 měsíce na úřadu práce a nemám právo na podporu. Za ty 3 měsíce jsem měla pouze pár brigád, kdy jsem si vydělala pár korun, což mi tak tak vystačilo. Bydlím s přítelem v pronajatém bytě a za ty 3 měsíce platil nájem on a také kupoval většinu jídla. Teď mám nastoupit do nové práce, ale je 7.května, a výplata za květen bude až 25.června, a jelikož mám na účtě posledních pár korun, začala jsem uvažovat o půjčce. Vím, že u bankovních mám, jakožto nezaměstnana, utrum, a u většiny nebankovních taky, tak se chci zeptat Jestli někdo neví o nějaké solidní půjčce pro nezaměstnané, se splatnosti alespoň 2 měsíců. Děkuji za každý návrh :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

217
8.5.17 06:30

No, spíš z čeho to chceš ale splácet. není lepší to prostě přežít - přítel snad ještě něco má, ne?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1187
8.5.17 06:33

Přítel by to ještě ten měsíc neutáhl? Nebo si spíš půjčit v rámci rodiny nebo třeba přátel, tedy záleží kolik si chcete půjčit, ale myslím, že byste to mohla ještě měsíc vydržet - jen základní věci. To víte, že vám někdo půjčí, ale věrohodnost, úroky, apod.. zkusila bych řešit bez půjčky.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Aenne
8.5.17 06:58
@Zuzik94 píše:
Ahoj ;) momentálně se nacházím v celkem tíživé finanční situaci. Jsem 3 měsíce na úřadu práce a nemám právo na podporu. Za ty 3 měsíce jsem měla pouze pár brigád, kdy jsem si vydělala pár korun, což mi tak tak vystačilo. Bydlím s přítelem v pronajatém bytě a za ty 3 měsíce platil nájem on a také kupoval většinu jídla. Teď mám nastoupit do nové práce, ale je 7.května, a výplata za květen bude až 25.června, a jelikož mám na účtě posledních pár korun, začala jsem uvažovat o půjčce. Vím, že u bankovních mám, jakožto nezaměstnana, utrum, a u většiny nebankovních taky, tak se chci zeptat Jestli někdo neví o nějaké solidní půjčce pro nezaměstnané, se splatnosti alespoň 2 měsíců. Děkuji za každý návrh :)

vám nekto vyoperoval mozek? Vy si uvědomíte, že když si pujčite 500 eur, tak zaplatíte možná dvojnásobek, možná až 1500 eur? Vždyť teď nemáte z čeho platit, nemáte ani tých 500 eur, tak z čoho chcete potom splácet dvoj a ž trojnásobek? Spotrební pujčky nejsou ani pro bohaté lidi a ne to pro chudé, jsou určené pro ubožáky, který mají mentální postih a nejsou za své jednání odpovědní.

• Citovat
  • Upravit
6564
8.5.17 07:06

Tak t o už bych radši riskl tu zálohu ve zkušebce, než půjčku.
A i kdyby ti ji někdo dal, a ve zkušebce by tě vyhodili. Jak bys ji potom platila?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1877
8.5.17 07:11

Nebankovní půjčky před výplatou jsou cesta do pekla…
Raději měsíc nějak přežít nebo si půjčit v rodině.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
8.5.17 07:16

To se u vas v okoli nenachazi zadne hlidani deti, zadna pani na nadobi v restauraci, kde plati hned na ruku? Jako za 3m at mi nikdo nerika, ze se neda nic najit, kde se da vydelat, nez se najde poradna prace. Kdyz ted k praci najdesi brigadu tak tozvladnes bez pujcky. Staci jen zaradit trojku a trichu chtit

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
8.5.17 08:10

Cokoli je v Tve situaci lepsi nez nebankovni pujcka. Snazila bych se to preklenout za kazdou cenu jinak. Pujc si od pritele, kamaradky, rodicu, neco prodej, vem narazove brigadu na noc. Cokoli jen tohle ne, mohla by ses do toho zamotat a uz se ze splatek a dluhu nevyhrabes.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
23362
8.5.17 08:34

A jak se na to tváří přítel, že si chceš vzít na běžné výdaje půjčku? Opravdu by to ještě jeden měsíc nezvládl? Děláš fakt blbost

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Lenisha
8.5.17 09:03

Já bych si v tvé situaci fakt úvěr nebrala. Z čeho to potom budeš splácet? Přítel by to ještě chvilku neutáhnul? Tyhle pofidérní úvěry mi vždycky smrděli lichvou. Bála bych se, že do toho spadnu. On ten dlužný blidný kruh je na pověšení

• Citovat
  • Upravit
Lenisha
8.5.17 09:09

Hlavnè nemůžu uvěřit, že někdo půjčí peníze nezaměstnanému. Vždyť z toho kouká nulová návratnost

• Citovat
  • Upravit
8.5.17 09:10

Prvotne bych si promluvila s pritelem a rekla jak se situace ma! Pokud je rozumny, urcite te nenecha bez koruny a da ti nejake „kapesne“.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
8.5.17 11:17

@Zuzik94 Na půjčku se vykašli, raději opravdu zajdi za zaměstnavatelem a zkus požádat o zálohu. Klidně bych jim nastínila situaci, vysvětlila, že jde o mimořádnou situaci.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
10.11.18 11:56

Jsem na tom podobně

Ahojte holky, vím, že tady půjčku docela haníte, ale potřebovala bych sjednotit více špatných půjček do jedné a v bance mi ji nedají. Nemáte někdo zkušenosti s www.kde-mi-pujci.cz ? Vím, že je tam hodně podvodníků, ale třeba tam narazil někdo na někoho solidního?

• Nahlásit
  • Citovat

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama