Nebankovní společnost Proficredit

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
3
29.1.12 18:27

Nebankovní společnost proficredit

Máte někdo zkušenosti s nebankovní společností Proficredit?
Věty tipu nebrat, nepůjčovat atd. - od těch, co zkušenosti s touto společností nemají - mě nezajímají. Děkuji :mavam:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
Anonymní
29.1.12 18:53

Ahojky,
ano zkušenost mám. Byla jsem ve finanční tísni a ti mi půjčili. Mají možnost předčasného splacení, tu jsem taky využila. A taky mi vrátili něco z úroků, které jsou mimojiné dost vysoké. Vyřízení jako v bance, jen asi týden trvá, než pošlou peníze. Nevím jak to mají teď, já je využila někdy před cca 7 lety.

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
29.1.12 18:54

Jeden čas jsem tam pracovala coby úvarák, co tě zajímá?

• Citovat
  • Nahlásit
2254
29.1.12 19:31

Proč se ptáš na zkušenosti, když tě nezajímají ty negativní? 8o
Tak si od nich půjčku vem a neptej se. Pokud bys o to stála, konkrétně já bych byla odstrašujícím příkladem. Ale to tě vlastně nezajímá…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9649
29.1.12 19:42

Takove spolecnosti jsou nejhorsi, co se pujcek tyce.
Zastavam nazor, ze pokud mate prijmy, neni problem zajistit si pujcku u mnohem verohodnejsich a „ferovejsich“ instituci…
Pokud nemate pravidelne prijmy, je toto zacatek cesty do pekel… podminky jsou tvrde, uroky vysoke, vymahani neuprosne - s nikym se nemazou, na zadne dohody nepristupuji, odprodavaji sve pohledavky, okamzite kontaktuji advokaty a nasledne exekutory…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2254
29.1.12 19:49

Barco to ona ale slyset nechce! :oops:

a zajimalo by me, co je v dotazu tak citliveho, ze musi byt anonym :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9649
29.1.12 19:52
bonnie14 píše:
Barco to ona ale slyset nechce! :oops:a zajimalo by me, co je v dotazu tak citliveho, ze musi byt anonym :think:

No jo, nevim tedy, jake ma zakladatelka duvody k tomu,brat si pujcku od teto spolecnosti, a k tomu, aby mela anonym, ale delam v oboru a vim, co ty spolecnosti dokazi, tak kdyz muzu, alespon napisu nazor - rozumny clovek o tom aspon popremysli, i kdyz to slyset nechce! :mavam:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2254
29.1.12 19:58

Ja bych k tomu mela co povykladat, bohuzel dost desive a odrazujici tema, jenze za a) o tom slyset nechce, za b)asi neni tedy rozumna :mavam:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9649
29.1.12 20:03
bonnie14 píše:
Ja bych k tomu mela co povykladat, bohuzel dost desive a odrazujici tema, jenze za a) o tom slyset nechce, za b)asi neni tedy rozumna :mavam:

Delame ve firme, ktera se zabyva drazbami, exekucemi a tak dale, takovych prihod mam minimalne padesat!!!! :roll:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
29.1.12 20:17
Anonymní píše:
Jeden čas jsem tam pracovala coby úvarák, co tě zajímá?

Zajímalo by mě jak to funguje, zda jsou prověřovány registry a zda se dokazuje příjem.

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
29.1.12 20:19
bonnie14 píše:
Proč se ptáš na zkušenosti, když tě nezajímají ty negativní? 8o
Tak si od nich půjčku vem a neptej se. Pokud bys o to stála, konkrétně já bych byla odstrašujícím příkladem. Ale to tě vlastně nezajímá…

Ahoj, ne zkušenosti s půjčkou mě zajímají. Já to myslela tak, že mě nezajímají rady od těch co s touto půjčkou nemají zkušenosti. Povíš mi co se tis talo ?

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
29.1.12 20:21
Barca12345 píše:
Takove spolecnosti jsou nejhorsi, co se pujcek tyce.
Zastavam nazor, ze pokud mate prijmy, neni problem zajistit si pujcku u mnohem verohodnejsich a „ferovejsich“ instituci…
Pokud nemate pravidelne prijmy, je toto zacatek cesty do pekel… podminky jsou tvrde, uroky vysoke, vymahani neuprosne - s nikym se nemazou, na zadne dohody nepristupuji, odprodavaji sve pohledavky, okamzite kontaktuji advokaty a nasledne exekutory…

Jelikož jsem v registru, nemám možnost si vzít jinde půjčku, proto mě zajímá tady tahle půjčka.

• Citovat
  • Nahlásit
9649
29.1.12 20:33

No je to tva volba, osobni zkusenost nemam, ale klientu mi proslo pod rukama fakt hodne…
Kazdy jen nadaval, jakekoli pochybeni se tam hodne tresta a vzhledem k tomu, ze jsi v registru, asi uz nejake problemy byly… Myslim, ze bez nehlednuti do registru by ti pujcili tak max. oproti zastave nebo tak. Podepises ani nevis co - maji ty smlouvy tak udelane, ze je cele procte malokdo… maji rozhodci dolozky, to je taky neskutecne svinstvo - i kdyz ted nevim presne jak to s nimi je - proste nic dobreho…
Ja mam zkusenost jen s Essoxem, nemela jsem problem, ale jen proto, ze jsem vzdy platila vcas, jinak by me utreli okamzite.

Na tvem miste bych zvazila, jestli je a pujcka opravdu tak nutna :mavam:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
29.1.12 20:37
Barca12345 píše:
No je to tva volba, osobni zkusenost nemam, ale klientu mi proslo pod rukama fakt hodne…
Kazdy jen nadaval, jakekoli pochybeni se tam hodne tresta a vzhledem k tomu, ze jsi v registru, asi uz nejake problemy byly… Myslim, ze bez nehlednuti do registru by ti pujcili tak max. oproti zastave nebo tak. Podepises ani nevis co - maji ty smlouvy tak udelane, ze je cele procte malokdo… maji rozhodci dolozky, to je taky neskutecne svinstvo - i kdyz ted nevim presne jak to s nimi je - proste nic dobreho…
Ja mam zkusenost jen s Essoxem, nemela jsem problem, ale jen proto, ze jsem vzdy platila vcas, jinak by me utreli okamzite.Na tvem miste bych zvazila, jestli je a pujcka opravdu tak nutna :mavam:

Pouvažuji o tom, ale jestli to je tak jak říkáš, tak radši budu hledat dál.
U toho essoxu se poskytují i úvěry? Tam ale s negativním registrem neprojdu …

• Citovat
  • Nahlásit
9649
29.1.12 20:40

U takovychto spolecnosti take prihlizeji na to, z ceho zapis v registru mas - jestli z hypoteky, z leasingu, za fakturu u telefonu, nebo tak…
Taky se registr po nejake dobe maze - i to je treba pohlidat!

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat