Nebaví mě nic, chci být sama

Anonymní
21.4.21 09:27

Nebaví mě nic,chci být sama

Ahoj.Jsem vdaná, mám dva syny.4 roky a 8 let. Starší je ve škole, mladší doma. A to je mi furt za zadkem.Mami,pojď si hrát, já chci tohle std. Bydlíme s náma moje mamka. Připadám si, že nemám chvíli klidu. Ráno otevřu okno, mamka ho za chvíli zavře. A to i vy záchodě. Ted je teplo, chci větrat :zed: Další věc, mamka mlaská u jídla…Když něco dělám v kuchyni a slyším to, tak bych se zbláznila. Jsem alergická už na všechno. Potřebuju být aspoň dva dny sama, to je ale jen mé zbožné přání. Nic mě nebaví, radost necítím h ničeho :(

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
950
21.4.21 09:37
@Anonymní píše:
Ahoj.Jsem vdaná, mám dva syny.4 roky a 8 let. Starší je ve škole, mladší doma. A to je mi furt za zadkem.Mami,pojď si hrát, já chci tohle std. Bydlíme s náma moje mamka. Připadám si, že nemám chvíli klidu. Ráno otevřu okno, mamka ho za chvíli zavře. A to i vy záchodě. Ted je teplo, chci větrat :zed: Další věc, mamka mlaská u jídla…Když něco dělám v kuchyni a slyším to, tak bych se zbláznila. Jsem alergická už na všechno. Potřebuju být aspoň dva dny sama, to je ale jen mé zbožné přání. Nic mě nebaví, radost necítím h ničeho :(

Zkus psychologa, potřebuješ si odpočinout, s někým popovídat, jinak se z tebe stane protivná nervní ženská. Jsi přetažená.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
16622
21.4.21 09:37
@Anonymní píše:
Ahoj.Jsem vdaná, mám dva syny.4 roky a 8 let. Starší je ve škole, mladší doma. A to je mi furt za zadkem.Mami,pojď si hrát, já chci tohle std. Bydlíme s náma moje mamka. Připadám si, že nemám chvíli klidu. Ráno otevřu okno, mamka ho za chvíli zavře. A to i vy záchodě. Ted je teplo, chci větrat :zed: Další věc, mamka mlaská u jídla…Když něco dělám v kuchyni a slyším to, tak bych se zbláznila. Jsem alergická už na všechno. Potřebuju být aspoň dva dny sama, to je ale jen mé zbožné přání. Nic mě nebaví, radost necítím h ničeho :(

Jakože v jednom bytě máte nastěhovanou mamku? Proč?
Ona nepracuje? Pokud ne, proč jí nedáš syna na chvíli na pohlídání a nejdeš dělat to, co bys ráda? Nebo proč nejdeš do práce?
Proč jí neřekneš, ať nezavírá okno, které si otevřela proto, aby se vyvětralo?
Víc otázek, než odpovědí, ale takhle ti těžko někdo poradí.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1376
21.4.21 09:40

Musíš něco změnit, nebo se z toho zblázníš. Doma je vás dost, děti už nejsou úplní prckové, tak je prostě nech mamce nebo manželovi 2× týdně na odpoledne a vyraz si udělat program dle Tvých představ :) Vůbec se toho neboj, na začátku se třeba budou cukat, ale zvyknou si, uvidíš. :hug:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3463
21.4.21 09:46

Jak velký máte byt nebo dům, že u vás bydlí tvoje mamka?
Kolik je jí let, je už v důchodu…? Mohla by hlídat mladšího kloučka, aby sis odpočinula nebo udělala další věci…
Takové soužití je ale vždycky náročné - strašně záleží, v jakých podmínkách bydlíte, jak to máte velké, jestli máte všichni i dost soukromí :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
16364
21.4.21 09:51
@Anonymní píše:

Pokud víš, co potřebuješ, tak si to zkrátka musíš zařídit - nikdo jiný to za Tebe neudělá.

Děti máš dost velké na to, aby zvládly být několik dní bez mámy a postaral se o ně jejich otec (píšeš, že jsi vdaná). Takže se zkrátka seber, vymysli si, kam bys mohla na víkend odjet… a jeď.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
101
21.4.21 10:01

Pokud potřebuješ dva dn volno tak si to zařiď a dej si 2dny pohov od všeho. Když víš, že je to pro tebe to nejlepší

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
329
21.4.21 10:05

To vypadá na klasickou ponorku. Chce to na pár dní vypadnout, kamkoliv. Vím, že teď to není moc reálné, ale jakmile to bude jen trochu možné, nechala bych děti s babičkou a odjela na týden někam na dovolenou. Klidně někam po ČR. S manželem, kamarádkami nebo i sama, to už je jedno.

A aspoň jednou týdně bych nechala hlídat manžela a babičku a šla si dělat něco svého, ideálně mimo domov.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1935
21.4.21 10:36

Ahoj, myslím že ponorku má dnes každý. Musíš to brát i pozitivně.
Máš tzv. za zadkem jedno dítě. Jiné mají doma momentálně více dětí + školou povinné na online.
Můj syn 12 let je doma od října. Tento týden i 8letý má online. Dcera 5 let taky doma jelikož není předškolní.
Manžel jezdí po Čr od rána do noci a bohužel nemám kamarádky ani žádnou rodinu.
A hold nezbývá mi než to zvládat.

Popros mamku o chvíli hlídaní, nebo v noci až dítka spí se nalož do vany a relaxuj.

Držím pěsti ať je brzy líp :srdce:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7343
21.4.21 10:56
@Anonymní píše:

Ahoj,
klasická únava. Myslím, že to občas zažíváme všichni. A je to naprosto pochopitelné, že pak člověka nesnesitelně štvou i různé detaily, které by jinak přehlédl.
Zkus zařídit hlídání dětem a něco podnikni. Ikdyby to mělo být jen to, že budeš chodit na procházky a dáš si doma víno a čokoládu. Ale měla bys dostat od svého okolí prostor si ulevit, jinak ta nesnesitelnost situace nezmizí.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
31709
21.4.21 11:00
@Anonymní píše:

A proč nejdeš do práce, na brigádu, když už jsou mladšímu 4 roky?
Mamka může hlídat a snad zase budou fungovat školky, pro něj to bude taky zábavnější, než doma.

A je přirozené, že 4leté dítě pořád něco chce, není to přece plyšák. 8)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1376
21.4.21 11:04
@annali píše:
To vypadá na klasickou ponorku. Chce to na pár dní vypadnout, kamkoliv. Vím, že teď to není moc reálné, ale jakmile to bude jen trochu možné, nechala bych děti s babičkou a odjela na týden někam na dovolenou. Klidně někam po ČR. S manželem, kamarádkami nebo i sama, to už je jedno.A aspoň jednou týdně bych nechala hlídat manžela a babičku a šla si dělat něco svého, ideálně mimo domov.

Zas tak nereálné to není. Existuje krátkodobý pronájem :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
63619
21.4.21 11:35

Klasická ponorka. Proč se s mámou nedomluvis např na tom větrani? To žijete v jednom bytě? Proč nejste ve svém? Příliš mnoho otázek, bez kterých nelze odpovědět

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
21.4.21 12:58

Prožívám teď něco podobného, akorát bez maminky.Jsem s dcerou na mateřské dovolené. S manželem se neustále přeme o tom, co kdo dělá nebo nedělá. On má pocit, že vlastně celý den doma nic nedělám, ale už nevidí to, že každý den vařím, uklízím a především se starám celý den o dceru. Pokud jde o výchovu, tak se na ni doteď moc nepodílel. Vzdy si našel něco, aby nemusel být doma.Kdyz to doma nadhodim, je hned oheň na střeše. Toto téma je u nás tabu.Jsem už taky dost unavená, ale nikoho to doma nazajima. Dcera je moc šikovná, má 2,5 roku a nádherně mluví, ale taky pořád vyžaduje pozornost.Sama si hrát nechce. Nekdy mám chuť se někam zavřít a zůstat tam na hodně dlouho.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1376
21.4.21 13:22
@Amálinka 18 píše:
Prožívám teď něco podobného, akorát bez maminky.Jsem s dcerou na mateřské dovolené. S manželem se neustále přeme o tom, co kdo dělá nebo nedělá. On má pocit, že vlastně celý den doma nic nedělám, ale už nevidí to, že každý den vařím, uklízím a především se starám celý den o dceru. Pokud jde o výchovu, tak se na ni doteď moc nepodílel. Vzdy si našel něco, aby nemusel být doma.Kdyz to doma nadhodim, je hned oheň na střeše. Toto téma je u nás tabu.Jsem už taky dost unavená, ale nikoho to doma nazajima. Dcera je moc šikovná, má 2,5 roku a nádherně mluví, ale taky pořád vyžaduje pozornost.Sama si hrát nechce. Nekdy mám chuť se někam zavřít a zůstat tam na hodně dlouho.

Jé tak na tohle je úplně jednoduchý řešení, jestli mu přijde, že nic neděláš, tak skutečně nic nedělej :D Myslím, že si rychle všimne.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat