Nebaví mě se učit - vysoká škola

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
Anonymní
9.1.22 15:20

Nebaví mě se učit - vysoká škola

Jsem v prváku, kombi studium. Je zkouškové a hrozně mě to nebaví se učit, ostatně jsou to předměty, co mě vůbec nezajímají, takže se prostě k tomu nepřinutím. Na tu skolu jsem sla, ze byla jistota prijeti a titul by se hodil. Spoleham tedy na opisování. Nahrava tomu to, ze mame zkousky online formou testu, (krome jedne, na kterou budu muset jet, to ale nejak dopadne), takže můžu vesele opisovat. Jeden predmet na který jsem se ani nepodivala jsem takhle dala, je to fakt adrenalin, vcera jsem psala jiny a to si nejsem jista, malo casu a divne formulovane, to spis nevyjde. Achjo. Je tu nekdo, kdo taky „studuje“ timhle zpusobem? Ja jsem se nikdy nejak neucila, i na stredni jsem to takhle delala…

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
6768
9.1.22 15:23

Statnice a bakalarku uz ale neopises. I kdyz pochybuji, ze se do tretaku vubec dostanes.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3309
9.1.22 15:32
@Anonymní píše:
Jsem v prváku, kombi studium. Je zkouškové a hrozně mě to nebaví se učit, ostatně jsou to předměty, co mě vůbec nezajímají, takže se prostě k tomu nepřinutím. Na tu skolu jsem sla, ze byla jistota prijeti a titul by se hodil. Spoleham tedy na opisování. Nahrava tomu to, ze mame zkousky online formou testu, (krome jedne, na kterou budu muset jet, to ale nejak dopadne), takže můžu vesele opisovat. Jeden predmet na který jsem se ani nepodivala jsem takhle dala, je to fakt adrenalin, vcera jsem psala jiny a to si nejsem jista, malo casu a divne formulovane, to spis nevyjde. Achjo. Je tu nekdo, kdo taky „studuje“ timhle zpusobem? Ja jsem se nikdy nejak neucila, i na stredni jsem to takhle delala…

A to se máš čím chlubit…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
343
9.1.22 15:35

Když vás učení nebaví, nestudujte. Titul snad nemusí, ani nemůže, mít každý. Dá se žít i bez něj. :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1066
9.1.22 15:36
@Anonymní píše:

Ale ty nestudujes, ty podvadis!

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
22216
9.1.22 15:38

Hmmm možná jsi sebrala místo někomu kdo by o tu školu i stál

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1397
9.1.22 15:43

Než studovat takhle, lepší nestudovat vůbec. Titul se sice hodí, ale když je jen na okrasu, taky ti v praxi moc nepomůže.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
20233
9.1.22 15:45

Ja neznam nikoho, koho by uceni vyslovene bavilo. Tedy proces jako takovy, nektere predmety samozrejme jo. Proste je to hodne o discipline. Ale tohle neni studium, tohle je proste podvod. Doufam, ze to skolstvi na tom neni az tak spatne a pozna se to a ty ten titul nedostanes.
A co pak teprve budes vyvadet v pracovnim procesu s takovymi navyky, to bude neco. :roll:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2105
9.1.22 15:53

A pak si všichni myslí o těch s titulem že jsou knicemu :lol: už vím jak to vzniká :lol:
Tak že i když máš papírově střední a usilujes o titul tak máš regulérně jen základku :lol: nebo už i tam jsi takhle kouzlila :mrgreen:
Třeba se jednou potkáme jak budeš dělat píp na pokladně a to si hodně dobře přepočítám vrácenou částku :dance:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
9.1.22 15:54

Když me to vůbec nebavi a nezajímá ten obor. Šla jsem tam jen ze to byla jedina možnost a jistota se tam dostat. Ty předměty to je otřes :lol: Kdybych byla na jine škole a oboru co me zajímá, tak by to bylo něco jiného, ale tam bych se nedostala přes prijimacky :lol:

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
9.1.22 15:56
@JiříkMazlík píše:
A pak si všichni myslí o těch s titulem že jsou knicemu :lol: už vím jak to vzniká :lol:
Tak že i když máš papírově střední a usilujes o titul tak máš regulérně jen základku :lol: nebo už i tam jsi takhle kouzlila :mrgreen:
Třeba se jednou potkáme jak budeš dělat píp na pokladně a to si hodně dobře přepočítám vrácenou částku :dance:

Na stredni jsem se učila jen na maturitu, tam jsem nepodvadela takže zakladku nemam :lol:

• Citovat
  • Nahlásit
27760
9.1.22 16:00
@Anonymní píše:
Když me to vůbec nebavi a nezajímá ten obor. Šla jsem tam jen ze to byla jedina možnost a jistota se tam dostat. Ty předměty to je otřes :lol: Kdybych byla na jine škole a oboru co me zajímá, tak by to bylo něco jiného, ale tam bych se nedostala přes prijimacky :lol:

Protože na to proste nemáš, neumíš se ucit a udělat něco pro to, abys dodání na to, po čem toužíš.
Sorry, ale liny lemra proste na víc nemají. :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
@Anonymní píše:
Když me to vůbec nebavi a nezajímá ten obor. Šla jsem tam jen ze to byla jedina možnost a jistota se tam dostat. Ty předměty to je otřes :lol: Kdybych byla na jine škole a oboru co me zajímá, tak by to bylo něco jiného, ale tam bych se nedostala přes prijimacky :lol:

Hm, tak ses měla kousnout a ty přijímačky na lepší obor udělat než studovat něco, co tě jenom otravuje. Nevím, co chceš za radu. Já jsem taky v prvaku na VŠ ale baví mě to a chci v tom oboru pracovat. Na něco takového bych se na to raději vykašlala.. A ano, je to náročné a já k tomu ještě chodím na plný úvazek a starám se o dítě y takže tak.

Příspěvek upraven 09.01.22 v 16:02

• Citovat
  • Nahlásit
1234

Mě takhle nebavil obor na vyšší škole. Bylo to denní studium, takže takový pokračování střední. Vyloženě jsem se tam nudila a chtělo se mi spát. Proto jsem to ukončila a šla do práce.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
54
9.1.22 16:04

:roll: Navrhuji, aby ses zamerila na jazyky, bude se Ti to hodit. Staci zaklady, napriklad „Chcete k tomu hranolky?“

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat