Nebaví mě sex s manželem

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 08.03.18 09:02
Nebaví mě sex s manželem

Ahoj,
problém je definovaný v názvu diskuse. S manželem jsme spolu 20 let a mě to fakt už nebaví. Pořád to samé, už jsem došla tak daleko, že se vyhýbám jakémukoliv kontaktu. Asi mám nějakou depku, nebo prostě krizi, ale jak z toho ven? Vztah na ty roky celkem dobrý, jasně, uměla bych si milion věcí představit jinak a líp, ale to on určitě taky. Starostí je až nad hlavu a já si tak 2× denně řeknu, jaký bych bez něj měla doma klid. Jasně že neměla, protože zas o to víc bych měla starostí a práce s dětma a domem a domácností, ale fakt jsem taková vyhořelá v poslední době ze všeho. Nebyly jste některá v podobném rozpoložení? Co Vám pomohlo se znovu nastartovat nejenom teda s tím vztahem, ale celkově s nějakým životním elánem?
Díky a dávám jako anonym, nechci se tu odkopat zcela veřejně :mrgreen:
 Zakl.

Stránka:  1 2 3 4 5 6 Další »
Reakce:
Hroznej puberťák
Kelišová 5398 příspěvků 08.03.18 09:04

Milenec :srdce: :jazyk: :mavam:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 08.03.18 09:06
@Hroznej puberťák píše:
Milenec :srdce: :jazyk: :mavam:

Hele a víš, že jsem tam měla původně poznámku, ať si tyhle vtípky odpustíte, tak nějak jsem to čekala. No ale pak jsem si řekla, že přece když jdu s vážným problémem, tak i odpovědi budou v tom duchu, alespoň řekněme první stránku? No nic :mrgreen:
 Zakl.

Hroznej puberťák
Kelišová 5398 příspěvků 08.03.18 09:08
@Anonymní píše:
Hele a víš, že jsem tam měla původně poznámku, ať si tyhle vtípky odpustíte, tak nějak jsem to čekala. No ale pak jsem si řekla, že přece když jdu s vážným problémem, tak i odpovědi budou v tom duchu, alespoň řekněme první stránku? No nic :mrgreen:
Zakl.

To není vtípek, ale osvědčená věc ;) :*

zoidberg
Extra třída :D 12044 příspěvků 08.03.18 09:11

Tak se rozveďte, už to nebude manžel, budete si vzácnější :)

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 08.03.18 09:14

Co znamená pořád to stejné? my se třeba v sexu vůbec nenudíme, zkoušíme nové věci nebo alespoň to obměňujeme, ale nebojíme se análního sexu, ani dráždění prostaty nebo orálního sexu, hraček… třeba můžete zajít do poradny

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 08.03.18 09:15

@zoidberg @Hroznej puberťák
píšu v posledním odstavci: Nebyly jste některá v podobném rozpoložení?
Nic ve zlém, chlapci, ale to ypsilon na konci má svůj význam. Chápu, že jakmile je v nadpise slovo sex, tak to táhne, ale to nebyl účel. Fakt jsem celkově unavená a otrávená ze života a myslím si, že tohle pozná spousta žen, které mají děti, chodí do práce, mají doma na bedrech domácnost, kde je to vlastně nekončící a neviditelná práce… Tak by mě přeci jenom zajímaly spíš zkušenosti těch žen, jestli nevadí.
@zoidberg proč bych se měla rozvádět, abychom si byli vzácnější. Pokud už budu chtít někam směřovat čas a prachy, tak spíš nějaký manželský poradce třeba :nevim:
 Zakl.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 08.03.18 09:16
@Anonymní píše:
Co znamená pořád to stejné? my se třeba v sexu vůbec nenudíme, zkoušíme nové věci nebo alespoň to obměňujeme, ale nebojíme se análního sexu, ani dráždění prostaty nebo orálního sexu, hraček… třeba můžete zajít do poradny

No tak po 20 letech máme vše, kam jsme ochotni zajít, tak nějak vyzkoušeno. Taky obměňujeme, ale mě to prostě nebaví, je to furt stejný v určitým směru.
 Zakl.

zoidberg
Extra třída :D 12044 příspěvků 08.03.18 09:19
@Anonymní píše:
@zoidberg @Hroznej puberťák
píšu v posledním odstavci: Nebyly jste některá v podobném rozpoložení?
Nic ve zlém, chlapci, ale to ypsilon na konci má svůj význam. Chápu, že jakmile je v nadpise slovo sex, tak to táhne, ale to nebyl účel. Fakt jsem celkově unavená a otrávená ze života a myslím si, že tohle pozná spousta žen, které mají děti, chodí do práce, mají doma na bedrech domácnost, kde je to vlastně nekončící a neviditelná práce… Tak by mě přeci jenom zajímaly spíš zkušenosti těch žen, jestli nevadí.
@zoidberg proč bych se měla rozvádět, abychom si byli vzácnější. Pokud už budu chtít někam směřovat čas a prachy, tak spíš nějaký manželský poradce třeba :nevim:
Zakl.

Velmi se omlouvám. Již se to nestane.
@Hroznej puberťák Voe jseš trapnej.

Ms.Ragdoll
Závislačka 2672 příspěvků 08.03.18 09:24

Kolik je detem? Mate moznost hlidani? Nejvetsi zabijak je vzdycky stereotyp, kazdej den stejnej, porad to same dokola.

Mate cas na sebe? Obcas spolecne vyrazit na nějaký wellnes vikend, sport, na nejakou dobrou veceri a koncert treba… udrzovat takove to randeni, spolecne zazitky ve dvou…i kdyz jsou deti.

Příspěvek upraven 08.03.18 v 09:27

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 08.03.18 09:26
@Ms.Ragdoll píše:
Kolik je detem? Mate moznost hlidani? Nejvetsi zabijak je vzdycky stereotyp, kazdej den stejnej, porad to same dokola.Mate cas na sebe? Obcas spolecne vyrazit na nějaký wellnes vikend, sport, na nejakou dobrou veceri a koncert treba. To delate?

Děti školní a školkové. Hlídání nemáme, čas na sebe taky ne. Když už usnou, tak se mu snažím vyhýbat, protože jsem ráda, že mám chvilku klid a ticho a ne furt s ním rozebírat to, co on chce rozebírat pořád dokola :zed:
 Zakl.

Uživatel je onlinepe-terka
Neúnavná pisatelka 16778 příspěvků 08.03.18 09:27

Taky jsem 20 let vdaná a taky jsme si prošli nelehkými obdobími, kdy ten sex haproval. Co mi - nám pomohlo? Za prvé si vnitřně stanovit, co je příčinou mého (našeho) špatného rozpoložení. A o té příčině komunikovat a řešit ji. V případě zdravotních potíží se domluvit na náhradních sex. technikách.
Určitému vyhoření se po tolika letech nevyhneš. Sexualita nevyhnuteně dostane jiný rozměr než v době rané zamilovanosti. Trochu méně vášně, o to více důvěry a sdílení. Je třeba to akceptovat jako fakt, ptž to není ústupek na kvalitě. Taky je dobré si uvědomit, proč ho máš ráda, co ti na něm imponuje, co jste spolu vybudovali - překonali, co váš tmelí?
A důležitá věc. I když může nastat výpadek sexu, je třeba nerezignovat na vzájemnou intimitu, blízkost, něhu. Osobně ji v partnerství považuji za podstatnější než sex.

Ms.Ragdoll
Závislačka 2672 příspěvků 08.03.18 09:29
@Anonymní píše:
Děti školní a školkové. Hlídání nemáme, čas na sebe taky ne. Když už usnou, tak se mu snažím vyhýbat, protože jsem ráda, že mám chvilku klid a ticho a ne furt s ním rozebírat to, co on chce rozebírat pořád dokola :zed:
Zakl.

A co prilezitostna chuva? :nevim:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 08.03.18 09:30
@Ms.Ragdoll píše:

Bydlíme na malé vesnici, takže i s dojetím bychom někomu dali docela velké prachy :think:

Ms.Ragdoll
Závislačka 2672 příspěvků 08.03.18 09:36
@Anonymní píše:
Zakl.
@Anonymní píše:
Bydlíme na malé vesnici, takže i s dojetím bychom někomu dali docela velké prachy :think:

No ja takhle jako student, hlidala prave sousedum z ulice, vzdycky ob vikend, dva vecery v tydnu. Deti jsem nakrmila, umyla, ulozila… a ucila se. Jen jsem cekala az se vrati. :nevim:

Nejaka spolehliva mlada slecna, co by si rada privydelala, na vesnici neni? Tam to s brigadama urcite horky nebude.

Stránka:  1 2 3 4 5 6 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Diskuze s tatínkem Janem: O hraní i péči o nemocné dítě

Pojďte si popovídat do diskuze na eMiminu s tatínkem, který po narození... číst dále >

Vánoční úklid: Hlavně zůstat v klidu

Vánoce a úklid. Každý rok je to pořád dokola. Víte, že to musíte udělat, ale... číst dále >

Články z Expres.cz

Nezvládala dvě děti, pořídila si třetí! Špindíra Věra z Výměny manželek má syna

Jen málo dílů televizní show Výměna manželek bylo tak kontroverzních jako... číst dále >

Opil se a pak se svlékal? Nové svědectví v případu údajného zbití Jana Tuny

Reportér Jan Tuna (45) tvrdí, že ho během vánočního večírku v pražském klubu... číst dále >

Články z Ona Dnes

Svoje tělo mám čím dál radši, říká Alena Mihulová

Ve filmu Chvilky herečka Alena Mihulová na adresu svého dítěte často trousí... číst dále >

Rodinu trápí rakovina tříleté dcery i plesnivý dům. Teď mají nové bydlení

Aby šestičlenná rodina neměla málo starostí se zchátralým domem plným plísní,... číst dále >