Nebaví mě sex s partnerkou

Anonymní
21.11.19 20:29

Nebaví mě sex s partnerkou

Ahoj, mám takový problém. Chodím s přítelkyní přes 3 roky. Pokaždé jsem s ní sex naprosto zbožňoval, ale poslední dobou to proste není takové jako dřív. Mám potřebu koukat po jiných holkách. Co byste mi poradili? :? Děkuji

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

22783
21.11.19 20:31

Asi nejsi tak dobrý jako dřív a taky ji to nebaví.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2974
21.11.19 20:32

.

Příspěvek upraven 21.11.19 v 20:33

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2974
21.11.19 20:33

Promluvte si o tom spolu, proberte co se změnilo a zapracujte na tom. Lepší rada není

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
21.11.19 20:39

Tak je jasné, že se ti časem okouká a není to tak jako ze začátku. Záleží také co k ní cítíš, jestli vůbec tam je nějaká láska. Živočišná chemie časem ze vztahu vyprchá, ale láska zůstane, jestli je. Můžete si také okořenit sex. Nudí tě v posteli? Zkuste něco nového!

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
21.11.19 20:43
@Anonymní píše:
Ahoj, mám takový problém. Chodím s přítelkyní přes 3 roky. Pokaždé jsem s ní sex naprosto zbožňoval, ale poslední dobou to proste není takové jako dřív. Mám potřebu koukat po jiných holkách. Co byste mi poradili? :? Děkuji

No láska to nebude..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2361
21.11.19 21:32
@Anonymní píše:
Ahoj, mám takový problém. Chodím s přítelkyní přes 3 roky. Pokaždé jsem s ní sex naprosto zbožňoval, ale poslední dobou to proste není takové jako dřív. Mám potřebu koukat po jiných holkách. Co byste mi poradili? :? Děkuji

Jit za jinyma holkama. Proste tour de france. Dojel jsi jednu etapu, je treba zacit novou. Nekdo v zivote bezi maraton, nekdo ma etapy a nekdo je sprinter. Taky jsem ten typ na etapy. Vitej v klubu.

Jeste to muzes zkusit nejakou jinou prolozit, treba to vrati zase do normalu nejaky ten pich mimo vztah. Hlavne doprucuji si vazit ty stavajici a udelat to tak at to jde mimo ni.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2361
21.11.19 21:33
@david85lbc píše:
No láska to nebude..

Ale bude to laska. Jen je proste etapovej a neumi se srovnat jako ja s tim, ze uz bude do duchodu stejne zena

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
21.11.19 23:26
@Anonymní píše:

Víš co bych ti poradila, aby jsi ji to řekl a dal jí šanci, aby si mohla najít někoho a ty taky. Pak tě to začne bavit a nebo také ne :thumbsdown:. To už je na tobě hochu, ale aby jsi nelitoval.

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
22.11.19 01:38

Tady jsou najednou všichni chytří. A nejvíc ti, co drží doma už roky celibát.

Já nevím, co ti poradit. Mám to taky tak. Sex s partnerkou mě baví první tři roky. Pak už mě nemá čím překvapit. A vlastně ani já už nevím, co nového bych pak ještě zkusil. Prostě holka se okouká, vášeň opadne. A já si pomyslím, že už nemám na sex moc chuť.

Jenže pak stačí potkat na ulici neznámou holku, které vítr krátce nadzvedne sukni, což ti umožní na sekundu spatřit krásné křivky jejího zadečku… A ty si uvědomíš, že to není tak, že bys neměl chuť na sex. Ty jen nemáš chuť na sex se svojí přítelkyní.

To není o tom, že bych svoji holku nemiloval. Jenže když s někým roky žiješ, je spíš jako tvoje sestra. A s tou spát nechceš.

Nevím, co bych ti poradil. Sám nevím, co s tím. Trochu pomáhá, představovat si při sexu někoho jiného. Ale to ti vydrží jen chvíli.

• Nahlásit
  • Citovat
4376
22.11.19 02:48
@Anonymní píše:

Já nevím, co ti poradit. Mám to taky tak. Sex s partnerkou mě baví první tři roky. Pak už mě nemá čím překvapit. A vlastně ani já už nevím, co nového bych pak ještě zkusil. Prostě holka se okouká, vášeň opadne. A já si pomyslím, že už nemám na sex moc chuť.

Jenže pak stačí potkat na ulici neznámou holku, které vítr krátce nadzvedne sukni, což ti umožní na sekundu spatřit krásné křivky jejího zadečku… A ty si uvědomíš, že to není tak, že bys neměl chuť na sex. Ty jen nemáš chuť na sex se svojí přítelkyní.

To není o tom, že bych svoji holku nemiloval. Jenže když s někým roky žiješ, je spíš jako tvoje sestra. A s tou spát nechceš.

Nevím, co bych ti poradil. Sám nevím, co s tím. Trochu pomáhá, představovat si při sexu někoho jiného. Ale to ti vydrží jen chvíli.

Tak to musíš partnerku měnit každé tři roky. :lol: :lol: :lol: Holt nejsi na trvalý vztah.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3852
22.11.19 03:13

Prestan trtkat s pritelkyni a najdi si novou a tak dokola to delej az do smrti. Nezakladej si rodinu, nemnoz se, neslibuj zadne zene manzelstvi, vernost a lasku. Jednej se zenami ferove, pokud by te touha po rozmnozovani a hnizdeni prece jenom capla, hledej zenu, ktere to ma nastaveny podobne, ty ji prestanes po case pritahovat, ona te prestane pritahovat, zustanete ofiko spolu jako rodicovska firma, ona bude trtkat s jinymi muzi a ty s jinymi zenami.
Jednej se zenami na rovinu, vyloz karty na stul, co nabizis, to pozaduj.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3852
22.11.19 03:20
@Anonymní píše:

:mrgreen:, paneboze tyto zdrobnelinky u dospelych, to je snad nejaka novodoba komunikacni infekce, vsude samej zadecek, masicko, fakturka.. :mrgreen:

Pro tebe plati to same, co pro zakladatele, nevaz se - odvaz se, nikde v bibli, ani v ustave neni napsano, ze jste povinni se ozenit a plodit deti. Pokud neumite zenu milovat v dlhodobem vztahu, tak to proste neni pro vas, nejste o nic horsi, ani lepsi, proste to tak mate. Dulezity je byt ferovy, nezenit a neplodit deti a pokud by jste nemoholi touze mnozit se a zenit se, odolat, pak si najdete podobne zalozenou zenu, ona bude soulozit Pepika odvedle, ty budes soulozit Marunu odvedle a o deti se postarate jako dva kamaradi, coz samozrejme neni idealni pro ty deti, ale tak co uz, stava se i v lepsich rodinach :D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2726
22.11.19 05:57

@My Melody jj jeste mejlík je taky dobry :mrgreen:
No co, proste jit o dum dal a hlavne vzdycky driv nez zacnes plodit. Porad lepsi nez nekomu slibovat a cely zivot ho podvadet.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3852
22.11.19 06:59
@Ijen píše:
@My Melody jj jeste mejlík je taky dobry :mrgreen:
No co, proste jit o dum dal a hlavne vzdycky driv nez zacnes plodit. Porad lepsi nez nekomu slibovat a cely zivot ho podvadet.

Ano ano, mejlik a zadecek jsou me oblibene! :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama