Nebaví mě to, co ostatní v mém věku baví

Anonymní
25.1.21 17:38

Nebavi me to, co jiny v mym veku jo

Mám takový problém a nevím kam se obrátít.

Je mi 16 let a jsem ve druháku na střední škole. Do třídy chodím s mou známou „kamarádkou“ ze základky. Vždycky měla pocit, že jsme příbuzné duše, takže mě zatáhla do svojí partičky „kamarádů“. Je to taková ta parta co pije, kouří, vsemu se smějou… No, jak by řekla má „kamarádka“ užívají si života.

V poslední době (od velkych prazdnin) maji furt nějaký narážky jako „Ty s náma nebudeš slavit silvestr? To jako proč?“ „Seš divná na svůj věk“ „Proč se neodvážeš?“ „Přece nebudeš sedět jak puťka doma?!“

JO! RADEJI BUDU SEDET DOMA A CIST SI, NEZ SE S NEJAKOU PARTOU NEKDE VENKU SLIZAZAT. NEBO SI ZAJDU S JEDNOU KAMARADKOU DO PARKU A POKECAME. ALE S NEMA TO JE O NICEM. MNE TO NIC NEPRINESE. PRIJDOU MI JAK MALY DETI CO SI HRAJOU NA DOSPĚLÍ!!!

Znám takových partnerů hodně a ani s jednim člověkem si nerozumím.

Takze se ptám… Jsem divna já, ze me to nebaví? Jsem prece stejně stara… Tak nenela bych se chovat tak taky?

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
6840
25.1.21 17:42

Kazdej je nejakej. Nic si z toho nedelej.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
20581
25.1.21 17:42

Každý je jiný a každého baví neví jiného. Dělej co tě dela šťastnou. Proč hned zkoumat jestli jsi divná? Kdyby sme ti tu napsali ze jo, tak začneš chodit do parku s partou a dělat co te nebaví?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
296
25.1.21 17:45

Tak dělej co tě baví a na jejich řeči o tom jak si divná se vykašli. ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
970
25.1.21 17:49

Zkus najít podobně smýšlející kamarády. Nejsi jediná. Takových nás bylo ve třídě asi 6, takže jsme měli svoji partu.
Divná určitě nejsi, spíš jsi rozumově jinde (vyspělejší) ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
485
25.1.21 17:51

Já na tohle taky nikdy nebyla, nechodila jsem ani na diskotéky, nechybělo mi to :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
25.1.21 17:52
@Kriss Tina píše:
Každý je jiný a každého baví neví jiného. Dělej co tě dela šťastnou. Proč hned zkoumat jestli jsi divná? Kdyby sme ti tu napsali ze jo, tak začneš chodit do parku s partou a dělat co te nebaví?

Protože podobný typy lidi jak jsou oni znám hromadu. Ale ti, co mi přijdou na stejné vlně jako já je hrstka.

• Citovat
  • Nahlásit
19746
25.1.21 17:53

V 16 letech mě nějaké pochlastávání a kouření taky vůbec nezajímalo. Zato jsem četla klasiky světové literatury a poslouchala vážnou hudbu. Takže klííííd, jsi úplně normální. O nic nepřijdeš, když si najdeš jiné kamarády.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
43
25.1.21 17:54

Mě taky nebaví chlastat a chodit do hospody a připadám si naprosto normální.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
25.1.21 17:56
@Seraph angel píše:
Mě taky nebaví chlastat a chodit do hospody a připadám si naprosto normální.

Jo, ale všichni mi tvrdí, že to k pubertě „patří“

• Citovat
  • Nahlásit
20581
25.1.21 17:56
@Anonymní píše:
Protože podobný typy lidi jak jsou oni znám hromadu. Ale ti, co mi přijdou na stejné vlně jako já je hrstka.

Buď rada, jsi originál a umíš se zabavit sama. Proč chtít chodit někde ve stádu jak ovce, jenom abys náhodou nebyla za divnou? Taky mě to moc nebavilo, měla jsem par fakt dobrých kamarádů a přežila jsem.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
43
25.1.21 18:00
@Anonymní píše:

No jasný, mě taky spousta lidí tvrdilo, že každý správný chlap by si měl po práci otevřít pivo nebo jít do hospody…absolutní blbost.
Dělej co tě baví a s kým chceš ty.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
19746
25.1.21 18:06
@Anonymní píše:

Ale prd. Děti mám a žádné z nich po hospodách nechodilo. Asi byly taky divné.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
24786
25.1.21 18:07

Je třeba hledat. Taky jsem byla takto divná jak na SŠ tak na VŠ. Pak jsme se dali dohromady s dnes už manželem a najednou byla zábava. Večer na kolejích jsme hrály deskovky. Našlo se ještě pár podobných bláznů co místo hospody si šli radši zahrát a byla zábava. Vydrželo nám to doteď, hospoda nám nechybí, ale deskovek máme plnou skříň. Pak máme i další divné koníčky.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4486
25.1.21 18:14

Většina 16 letých dětí, které znám, nechodí po hospodách. Asi jinej gang.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat