Nebezpečná přitažlivost?

Anonymní
24.2.20 15:40

Nebezpečná přitažlivost?

Ahoj, potřebovala bych nezaujatý názor. S manželem jsem 6 let, máme malé dítě. Manžel pracuje několik let poblíž jedné přitažlivé dámy. Zpočátku jsem byla v klidu, manželovi jsem věřila, i když byl v minulém vztahu nevěrný. Nedělají v jedné firmě, takže se naštěstí nevídají denně. Pak mně kdosi „ve srandě“ upozornil, že nad ní slintá. Mávla jsem nad tím rukou.. Po nějaké době se začal manžel chovat divně, byl odtažitý, protivný, moc se se mnou nebavil, zájem o sex trochu polevil.. Koukla jsem do mobilu. Zjistila jsem, že si píšou, ale vykají si. Řeší pracovní věci nebo pak běžné věci ze života.. Nic osobního, intimního. Zjistila jsem, že má paní nastavenou na FB jako „blízkého přítele“, tzn. aby mu neunikl jediný příspěvek, který ona uveřejní. Nikoho jiného takto nastaveného nemá. Vím, že s ní byl na obědě, vím, že s ní dělal tříhodinový pracovní pohovor (naštěstí to neklaplo a nastoupila vedle). Když jsem si s manželem chtěla promluvit, řekl mi, že ho dotyčná přitahuje, ale že nechce milenku a ničit naši rodinu.
Někdo mně možná tady odsoudí, že mu lezu do soukromí. Mám v okolí bohužel dvě kamarádky, které věřili partnerovi a obě skončili s nějakou pohlavní nemocí, protože jim partner zahýbal. A to mně celkem děsí. Už jsem zakusila chuť rozbitého dlouholetého vztahu kvůli milence.. a to v tom tehdy nebylo dítě. Vím, že s ní řeší i pracovní věci, které by ani řešit nemusel. A běhá za ní jak pejsek.
Po rozhovoru s manželem se nám vztah zlepšil, i ten sex ožil, často mně jen tak pohladí, dá mi pusu, obejme. S rodinou tráví čas, chodíme na výlety atd. Rozhodně s ní nebývá, max během pracovní doby, ale to se já nedozvím.
Mám to pustit z hlavy? Na jednu stranu si vykají, na druhou stranu se snaží, aby byli spolu v kontaktu a hlídá si, ať mu neunikne jediná fotka na FB, kterou ona tam vloží.
Btw ona je samozřejmě vdaná a má dítě :roll:
S.

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

24.2.20 15:46

Ano, pusť to z hlavy.
Věnuj čas sama sobě, zajdi si na cvičení, masáž, ke kadeřníkovi, jeď s holkama na víkend někam cvičit,…
Pokud budeš mít i vlastní život a zájmy mimo rodinu, zůstaneš pro muže zajímavá.
Pak Tvůj muž bude spíš přemýšlet o tom, že jsi atraktivní a aby jsi mu Ty s někým neutekla ;) )

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
24.2.20 15:48

No.. tvoji situaci ti nezávidím a mám trochu strach, ze kdyby mezi nimi mělo k něčemu dojít, tak tomu proste nezabranis.. snad ta jeho posedlost brzy opadne.. a být tebou, možná bych začala používat nějaké ženské zbraně jako ze bych se hezky nalicila, zasla cvičit, nějaké hezké nové spodní prádlo.. proste ho nějak z toho vytáhla aby neměl moc čas na ni myslet a uvědomil si co má doma :relaxed:️ Přeji ti moc moc sil a nebuď histerka - ničemu by to nepomohlo jen by ses shodila…

• Nahlásit
  • Citovat
24.2.20 15:51

Jejda. No… uprimne, tohle se stava. Proste v praci jsou spolu baby a chlapi, tak to obcas zajiskri. Tvuj chlap se po vasem rozhovoru zacal snazit, takze te miluje, i kdyz se mu tamta libi. Zkus vam verit a nevyvolavej jejiho ducha doma moc často. My jsme meli „rodinnou pritelkyni“, rok jsem poslouchala, jak je skvělá. Zarekla jsem se, ze nebudu nicit vztah ani sebe zarlivosti, ze stara hubena koza neni mou souperkou. A jestli on bude chtit, tak stejne odejde. A hle, zhruba za rok jsem najednou zacala poslouchat, jak je divna a odborně nezdatna ;) a byl klid.
Drzim palce, nesoutez!!!

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1173
24.2.20 15:53

Myslim, ze kazdy nekdy neco podobneho zazije. A jde o to, jak silne pouto s manzelem mate. Pokud by vam utect chtel, udela to nehlede na vas. Co muzete udelat vy, je to, ze udelate nejakou zmenu sama u sebe. At uz ve vzhledu nebo se zapiste do nejakeho zajimaveho kurzu. Zamestnejte svou hlavu jinak nez myslenim na potencialni neveru. Treba si manzel vsimne, ze o sebe vic dbate, at jiz fyzicky nebo ze mate nove zajmy a obrati svou pozornost vic k vam. Pracujte na sobe, jako na zene. Uvolnete se. A vrati se vam to v dobrem. At uz to dopadne jakkoli.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
24.2.20 15:53

Máte pravdu, nevypadám špatně, nalíčená jsem vždy, ale jsem až příliš spolehlivá a slušná a rodina je u mně na prvním místě a on to ví..má mně možná až příliš jistou.
Zakladatelka

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
24.2.20 15:57
@PaníKadrnožková
@PaníKadrnožková píše:
Jejda. No… uprimne, tohle se stava. Proste v praci jsou spolu baby a chlapi, tak to obcas zajiskri. Tvuj chlap se po vasem rozhovoru zacal snazit, takze te miluje, i kdyz se mu tamta libi. Zkus vam verit a nevyvolavej jejiho ducha doma moc často. My jsme meli „rodinnou pritelkyni“, rok jsem poslouchala, jak je skvělá.Zarekla jsem se, ze nebudu nicit vztah ani sebe zarlivosti, ze stara hubena koza neni mou souperkou. A jestli on bude chtit, tak stejne odejde. A hle, zhruba za rok jsem najednou zacala poslouchat, jak je divna a odborně nezdatna ;) a byl klid.
Drzim palce, nesoutez!!!

To mně pobavilo :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
694
24.2.20 15:58

Měla by ses asi uklidnit, protože jinak chudák manžel. Nic nedělá, jen se baví s kolegyní z práce, a ty už máš potřebu něco řešit a promlouvat si s ním. Takových žen mají muži často dost plné zuby. Ty se normálně v práci nebavíš s kolegy? To bys chtěla, aby se manžel bavil jen s muži? A to vše proto, že má kolegyni na FB? Nechtěla bych takového partnera, který mě takhle bude sledovata bude si chtít promlouvat.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1173
24.2.20 16:00

On to nemusi byt ani pocit jistoty jako spis pocit stereotypu. Kazdy potrebujeme v zivote nejake to vzruseni. Rodina muze byt u vas na prvnim miste, ale nezapominejte kvuli rodine na sebe samu. V prvni rade jste zena nejen matka, milenka, pecovatelka… doprejte si nejakou radost pro sebe, popremyslejte nad aktivitou, ktera vam bude delat radost a jdete do toho. Trocha zdraveho sobectvi nikomu neuskodi.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3429
24.2.20 16:01

To fakt existuje chlap, co přizná ženský, že ho přitahuje jiná? :lol: a ještě stylem, že bys mu jako měla poděkovat za jeho velkorysost, že zůstává s váma… bo co.. By skončil, chlapec :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
24.2.20 16:03
@Anonymní píše:
@PaníKadrnožkováTo mně pobavilo :mrgreen:

Ja uz byla tak na.rata, ze jsem si z toho delala srandu ;) hele, zenska na matersky se proste tezko udela vzacnou. Jedine ucinne je nedelat prudke pohyby, neprudit kvuli kravinam a kdyby neco prdlo nebo zacal byt az moc free, tak rozpoutat kratke, ale ucinne peklo :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
694
24.2.20 16:03
@Lainaire8 píše:
To fakt existuje chlap, co přizná ženský, že ho přitahuje jiná? :lol: a ještě stylem, že bys mu jako měla poděkovat za jeho velkorysost, že zůstává s váma… bo co.. By skončil, chlapec :lol:

Jistě, kdybys byla s malým dítětem a měli byste společné bydlení, tak by raz dva skončil. Na internetu je každý se vším hned hotová, že?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
694
24.2.20 16:04
@Anonymní píše:
Ahoj, potřebovala bych nezaujatý názor. S manželem jsem 6 let, máme malé dítě. Manžel pracuje několik let poblíž jedné přitažlivé dámy. Zpočátku jsem byla v klidu, manželovi jsem věřila, i když byl v minulém vztahu nevěrný. Nedělají v jedné firmě, takže se naštěstí nevídají denně. Pak mně kdosi „ve srandě“ upozornil, že nad ní slintá. Mávla jsem nad tím rukou.. Po nějaké době se začal manžel chovat divně, byl odtažitý, protivný, moc se se mnou nebavil, zájem o sex trochu polevil.. Koukla jsem do mobilu. Zjistila jsem, že si píšou, ale vykají si. Řeší pracovní věci nebo pak běžné věci ze života.. Nic osobního, intimního. Zjistila jsem, že má paní nastavenou na FB jako „blízkého přítele“, tzn. aby mu neunikl jediný příspěvek, který ona uveřejní. Nikoho jiného takto nastaveného nemá. Vím, že s ní byl na obědě, vím, že s ní dělal tříhodinový pracovní pohovor (naštěstí to neklaplo a nastoupila vedle). Když jsem si s manželem chtěla promluvit, řekl mi, že ho dotyčná přitahuje, ale že nechce milenku a ničit naši rodinu.
Někdo mně možná tady odsoudí, že mu lezu do soukromí. Mám v okolí bohužel dvě kamarádky, které věřili partnerovi a obě skončili s nějakou pohlavní nemocí, protože jim partner zahýbal. A to mně celkem děsí. Už jsem zakusila chuť rozbitého dlouholetého vztahu kvůli milence.. a to v tom tehdy nebylo dítě. Vím, že s ní řeší i pracovní věci, které by ani řešit nemusel. A běhá za ní jak pejsek.
Po rozhovoru s manželem se nám vztah zlepšil, i ten sex ožil, často mně jen tak pohladí, dá mi pusu, obejme. S rodinou tráví čas, chodíme na výlety atd. Rozhodně s ní nebývá, max během pracovní doby, ale to se já nedozvím.
Mám to pustit z hlavy? Na jednu stranu si vykají, na druhou stranu se snaží, aby byli spolu v kontaktu a hlídá si, ať mu neunikne jediná fotka na FB, kterou ona tam vloží.
Btw ona je samozřejmě vdaná a má dítě :roll:
S.

A jak ty ještě víš, že manžel si hlídá, aby mu na FB neunikla ani jediná fotka, kterou tam ona vloží? Nejsi paranoidní? A sledování něčích fotek je už nevěra?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
24.2.20 16:05
@izquierdo píše:
Měla by ses asi uklidnit, protože jinak chudák manžel. Nic nedělá, jen se baví s kolegyní z práce, a ty už máš potřebu něco řešit a promlouvat si s ním. Takových žen mají muži často dost plné zuby. Ty se normálně v práci nebavíš s kolegy? To bys chtěla, aby se manžel bavil jen s muži? A to vše proto, že má kolegyni na FB? Nechtěla bych takového partnera, který mě takhle bude sledovata bude si chtít promlouvat.

Díky i za takový názor. Jsem na rodičáku, V práci jsem se bavila samozřejmě se všema. A normálně. Ale nelítala jsem za nějakým chlapem, jen abych ho viděla.
Zakl.

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
24.2.20 16:08
@Lainaire8 píše:
To fakt existuje chlap, co přizná ženský, že ho přitahuje jiná? :lol: a ještě stylem, že bys mu jako měla poděkovat za jeho velkorysost, že zůstává s váma… bo co.. By skončil, chlapec :lol:

On je a byl vždycky upřímný, nelže. I kdyby měl ublížit, řekne to popravdě.
Zakl.

• Nahlásit
  • Citovat

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama