Nebezpečné vztahy - pořad

19.3.17 18:46

Nebezpečné vztahy - pořad

Venku hnusně, v tv nic pořádného a tak jsem koukala na Nebezpečné vztahy na Barrandově. Viděl jste někdo? No to byl masakr!!! Pro ty co neviděli:
Borec (architekt) se s manželkou odstěhoval mimo Prahu a postavil si na nějaké vesničce doslova vilu(12 pokojů)! Lidi začali být závistiví atd. a nakonec se začalo povídat, že jeho žena spí s pošťákem, což byl také zároveň i fittnes trenér a ta manželka k němu chodila cvičit, aby se manželovi více líbila (neřekla mu to, chtěla, aby to sám poznal). No a on začal žárlit, když slyšel řeči po vsi a tak to chtěl řešit, vůbec manželce nevěřil!!! Do studia byla pozvaná manželka, pak i její kamarádka Vilma a ten trenér David… Jak to dopadlo a co zjistil detektor lži? Manželka 100% věrná, kdežto manžel (ten co to celé inicioval) tak ten si to ve firmě, kde měl i obývák, tak tam si to rozdával s tou kamarádkou Vilmou už více jak rok!!! (potvrzeno videokamreou na firmě :-D)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

4172
19.3.17 18:49

Jen škoda, že to není skutečné, to by bylo jiné

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Doe_Jane
19.3.17 18:51

Nevím proč to kdokoliv řeší když to je nahrané, pravdivost příběhů je asi taková jako ve Věřte-Nevěřte

• Nahlásit
  • Citovat
Bong
19.3.17 18:51

@Paola21 no skutečné to fakt není, když tam jsou stejní herci co v soudkyni Barbaře:). Ta mě teda baví tak nějak víc.

• Citovat
  • Upravit
4172
19.3.17 18:53
@Bong píše:
@Paola21 no skutečné to fakt není, když tam jsou stejní herci co v soudkyni Barbaře:). Ta mě teda baví tak nějak víc.

Vím, že to není skutečné… Stejně jako Aféry, všechny Soudní síně, Soudkyně Barbara, Soudce Alexandr, Soudy Kláry Slámové a nevím co :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2205
19.3.17 19:01

:roll: :roll: :roll: myslíš, že to je skutečné?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3466
19.3.17 19:03

@Sova Klára Takové pořady jsou jen estrádou ochotnických herců.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
27271
19.3.17 19:05

Opravdu veris tomu, ze by skutečný architekt šel s tímto do televize?? :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
26750
19.3.17 19:12
@veria píše:
Opravdu veris tomu, ze by skutečný architekt šel s tímto do televize?? :mrgreen:

A že by ve vlastní firmě nevěděl, že mu dělají záznamy z kamer? :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
21222
19.3.17 19:33

@Sova Klára
Copak ti herci, ale docela mě udivuje, že se k něčemu takovému snížil Musil. Tváří se, jako by to bylo opravdové, přitom to ke jen komedie pro důvěřivé diváky.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2205
19.3.17 19:36
@Russet píše:
@Sova Klára
Copak ti herci, ale docela mě udivuje, že se k něčemu takovému snížil Musil. Tváří se, jako by to bylo opravdové, přitom to ke jen komedie pro důvěřivé diváky.

Někde jsem četla, že mu to neřekli, že je to hraný :mrgreen: :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
21222
19.3.17 19:40
@Lady Bee píše:
Někde jsem četla, že mu to neřekli, že je to hraný :mrgreen: :lol:

Tak to snad není ani možný. A Kristelová taky netuší, že její Aféry nejsou pravé? :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3434
19.3.17 19:41
@Paola21 píše:
Vím, že to není skutečné… Stejně jako Aféry, všechny Soudní síně, Soudkyně Barbara, Soudce Alexandr, Soudy Kláry Slámové a nevím co :nevim:

Tak ty Soudní síně se aspoň neprezentují jako že je to skutečné

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3466
19.3.17 19:42
@Lady Bee píše:
Někde jsem četla, že mu to neřekli, že je to hraný :mrgreen: :lol:

Tak to musel odhalit po první klapce. :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
21222
19.3.17 19:48
@Z.jev píše:
Tak ty Soudní síně se aspoň neprezentují jako že je to skutečné

Tak hlavně každý asi viděl v televizi, jak probíhá soudní jednání a že to tam takhle nevypadá.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama