Nebezpečné vztahy – zneužití diskuzí

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Kalbe
Kecalka 356 příspěvků 19.07.19 13:33
Nebezpecne vztahy - zneuziti diskuzi

Ahoj,
Nedavno jsem koukala na nebezpecne vztahy, bylo to o jedne zene, ktera byla silná - proste pripadala si tlusta po detech, mela z toho blok a nechodila mezi lidi, byla zavrena doma s detma, proste psychicky na dne..
Porad to nechtela priznat a vymlouvala se, ze nema cas nekam chodit s kamaradkami protoze ma praci doma atd…
No nakonec Honza vytahl obalku, v ktere bylo, jak se s tim sverovala na internetu - v nejake diskuzi pro maminky.. No vytahl to, a precetl v te televizi.
Hrozny, proste takovy ten zacatek :lol: : Ahoj maminky, uz jsem zoufala a potrebovala bych se sverit, je to pro me moc osobni…
Nechapu jak si to muze nekdo dovolit a zda mel na to pravo. Je to opravdu osobni vec.
Nejsem fanda takovych poradu, nikdy bych do toho nesla, ale dnes uz fakt nevite, kde na vas kdo co vytahne.
Proto bychom meli mit pochopeni pro nejake anonymni dotazy a davat si pozor co sem davame.
Preji krasny vikend :kytka:

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
Agusaguss
Stálice 85 příspěvků 19.07.19 13:35

Tak Nebezpecne vztahy sou nahrane :lol:

Cenarius
Ukecaná baba ;) 1054 příspěvků 19.07.19 13:37

Tak prvni vec je, nekoukat na tyhle nesmysly.

A kdyz nekdo o sobe pise na net je to jeho vec. Zvlast kdyz to pise nekde verejne.

Lily-en
Kecalka 150 příspěvků 19.07.19 13:37
@Agusaguss píše:
Tak Nebezpecne vztahy sou nahrane :lol:

Jojo přesně :lol: kolega si tam také strihnul roli.

MarketaC4
Kecalka 214 příspěvků 19.07.19 13:38

Vzhledem k tomu, že nebezpečné vztahy jsou jen nahraný pořad bych to zase tak “nežrala” :lol:
A jinak si myslím, že pokud někdo něco chce takhle veřejně přečíst v TV, musí k tomu mít svolení.

Ernais
Kecalka 407 příspěvků 19.07.19 13:38

Nebezpecne vztahy? Neeeee na to nikdo nekouka, ze neeeee 8o

Sintacel
Stálice 97 příspěvků 19.07.19 13:39

@Lily-en jojo, moje kamarádka taky, je to docela slušně placené :lol: taky jsem to zvažovala jako bokovku :lol:

Venetia
Hvězda diskuse 44922 příspěvků 19.07.19 13:42

Kde taky ty temata maji porad brat..prijde mi to logicke, ze kouknou tam, kde se to resi

Safrik
Ukecaná baba ;) 1367 příspěvků 19.07.19 13:43

Je to nahrany :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

TeSudička
Zasloužilá kecalka 564 příspěvků 19.07.19 13:46

@Sintacel dva litry za to, ze si strihnete roli v tyhle s. racce? :roll: to si delate srandu…

Ester13
Kelišová 5911 příspěvků 19.07.19 13:46

:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: Souhlasím, že soukromí je třeba si hlídat, ale něco tak hloupého jsem dlouho nečetla.

ludmilaadamkova
Závislačka 2936 příspěvků 19.07.19 13:47

Smarja kdyz se podivas na film tak taky premyslis ze se to doopravdy nekde stalo?
Jako chapu, ze jsem musela me 85 lete babicce vysvetlovat, ze soudkyne Barbara neni realitaze ti neni doopravdy. Ale u mladych lidi mi to hlava nebere.

Demi
Závislačka 4056 příspěvků 19.07.19 13:48

Viděla jsem jeden díl asi před rokem a myslím, že můžeš být klidná. Tyhle takypořady mají svůj přesný scénář, režii i kompars s výběrem protagonistů.

Russet
Neúnavná pisatelka 17985 příspěvků 19.07.19 13:57
@Kalbe píše:
Ahoj,
Nedavno jsem koukala na nebezpecne vztahy, bylo to o jedne zene, ktera byla silná - proste pripadala si tlusta po detech, mela z toho blok a nechodila mezi lidi, byla zavrena doma s detma, proste psychicky na dne..
Porad to nechtela priznat a vymlouvala se, ze nema cas nekam chodit s kamaradkami protoze ma praci doma atd…
No nakonec Honza vytahl obalku, v ktere bylo, jak se s tim sverovala na internetu - v nejake diskuzi pro maminky.. No vytahl to, a precetl v te televizi.
Hrozny, proste takovy ten zacatek :lol: : Ahoj maminky, uz jsem zoufala a potrebovala bych se sverit, je to pro me moc osobni…
Nechapu jak si to muze nekdo dovolit a zda mel na to pravo. Je to opravdu osobni vec.
Nejsem fanda takovych poradu, nikdy bych do toho nesla, ale dnes uz fakt nevite, kde na vas kdo co vytahne.
Proto bychom meli mit pochopeni pro nejake anonymni dotazy a davat si pozor co sem davame.
Preji krasny vikend :kytka:

Neprožívej to tak. Jsou to herci. A Musil je opravdu zoufalec, když to „musí“ uvádět. Ale složenky se samy nezaplatí, no…

lilith1
Ukecaná baba ;) 2302 příspěvků 19.07.19 14:08
@Kalbe píše:
Ahoj,
Preji krasny vikend :kytka:

Nebecne vztahy jsou spolu s vymenou mznzelek ta nejhnusnejsi zumpa a jeste k tomu je to nahrane, usmevne je, kdyz jsou tam lide ze Soudkyne Barbary uprimne Barandov je vubec priserny, doufam ze v cela se Soukupem, ten je taky unicum, skonci v propadlisti dejin..

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama