Nebojte se být zlé a stát za svým!

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 30.01.19 23:02
Nebojte se být zlé a stát za svým!!!

Kočky, často tady čtu jak jste hodné a někdo se nad vámi ofrfle, vytahuje, je drzý. Taky jsem byla takova :srdce:
Hodné chování vytváří pouze depresi :kytka:
Můj příběh je takový, že si ke mě každý dovoloval. Čím více jsem byla jako cukrátko, tím více se chovali s despektem, pomlouvali mě. A já paradoxně hledala chybu u sebe. Ano, že jsem byla tak milá. Vyrovnaný člověk se k vám nikdy nebude chovat zle :kytka: a proč se snažit zavděčit jiným??
Otočila jsem. Kdo na mě kulil oči, já dvakrát tolik. Na otázku, stručná odpověd. Ne, nemám zájem, ne, nechci přijít, nezajímá mě to-ignoruju, dívám se jinam. :potlesk: :palec:
A co se stalo? Ti vsichni kteří si nademnou dovolovali, ucítili mou vnitřní sílu a ted jsou to oni kdo se cpe do zadku :think: :srdce:

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
j.a.n.i1
Hvězda diskuse 64516 příspěvků 3 inzeráty 30.01.19 23:17
@Anonymní píše:
Otočila jsem. Kdo na mě kulil oči, já dvakrát tolik. Na otázku, stručná odpověd. Ne, nemám zájem, ne, nechci přijít, nezajímá mě to-ignoruju, dívám se jinam. :potlesk: :palec:
A co se stalo? Ti vsichni kteří si nademnou dovolovali, ucítili mou vnitřní sílu a ted jsou to oni kdo se cpe do zadku :think: :srdce:

No, já popsanému neříkám vnitřní síla… ale když máš pocit, že se ti s tímhle chováním někdo cpe do zadku, tak si to mysli.

welovefashion
Zasloužilá kecalka 624 příspěvků 92 inzerátů 30.01.19 23:22

Já ti nevím… Přijde mi že jdeš z extrému do extrému…

KlarkaK
Závislačka 3552 příspěvků 7 inzerátů 30.01.19 23:23
terien
Echt Kelišová 9482 příspěvků 30.01.19 23:28

Ode zdi ke zdi, žádné sebevědomí, žádná sebereflexe. K tomu, abych se postavila sama za sebe nepotřebuju být zlá a chovat se k lidem jako hovado. Ty máš pocit, že ti někdo leze do zadku, já mám pocit, že svou nejistotu jsi jenom schovala za jinou masku

rokris
Kelišová 6999 příspěvků 30.01.19 23:32
@Anonymní píše:
Kočky, často tady čtu jak jste hodné a někdo se nad vámi ofrfle, vytahuje, je drzý. Taky jsem byla takova :srdce:
Hodné chování vytváří pouze depresi :kytka:
Můj příběh je takový, že si ke mě každý dovoloval. Čím více jsem byla jako cukrátko, tím více se chovali s despektem, pomlouvali mě. A já paradoxně hledala chybu u sebe. Ano, že jsem byla tak milá. Vyrovnaný člověk se k vám nikdy nebude chovat zle :kytka: a proč se snažit zavděčit jiným??
A co se stalo? Ti vsichni kteří si nademnou dovolovali, ucítili mou vnitřní sílu a ted jsou to oni kdo se cpe do zadku :think: :srdce:

Nevím, no. Člověk si přece může stát za svým, ale zlý u toho být nemusí.

Janli
Kelišová 7221 příspěvků 30.01.19 23:38

To není vnitřní síla. To je jen maskování nejistoty a nízkého sebevědomí. Takhle se vyrovnaný člověk nechová a neprezentuje.

Michelle_M
Ukecaná baba ;) 2304 příspěvků 1 inzerát 30.01.19 23:51

Vždyť si sama protiřečíš. „Vyrovnaný člověk se k vám nikdy nebude chovat zle“. Takže když se teď chováš zle ty k ostatním, jsi vyrovnaný člověk? Asi ne, viď…

Deneriss
Zasloužilá kecalka 954 příspěvků 31.01.19 00:26

A když máš tu vnitřní sílu jak píšeš a jses vyrovnaná, proč ten anonym? Proč.sj za svým názorem nestojis veřejně?

Jasom
Povídálka 47 příspěvků 31.01.19 01:28

Mám rada ľudí s vnútornou autoritou. Ľudí, ktorí ťa „postavia“ do pozoru a vlastne neurobia nič. Myslím to v dobrom. To je vlastnosť, ktorej sa nedá naučiť je vrodená. Je to aj o osobnosti človeka. Milá zakladateľka ty asi cítiš, že to chceš ináč a vedome na tom pracuješ. To ale z človeka vždy cítiť aj keď nechceš. Stále to bude tvoj boj.

sluno22
Povídálka 23 příspěvků 31.01.19 02:26

Ahoj zakladatelko, moc a moc ti gratuluji ze jsi se k takovemu kroku odhodlala. Uz podle reakci jinych vidis ze ti rikaji pozor, nevystrkuj ruzky, bud zas tou hodnou usmevavou a poslusnou. Ne!!!!! nasrat, lidé kolem tebe si zvykli ze jsi tu pro ne a tvoji laskavost ti neoplaceli. A ted kdyz je to jinak jsou vsichni paf. Jiste svoji osobnost nezmenis a vzdy se v tobe nakonec projevi ten maximalne laskavy clovek. Ale je dobre ukazat sve limity. Ukazat lidem pozor tady uz je to pres me hranice. Dal uz nesmite. A at ti kdokoli rika cokoli delej tak at je ti prijemne!!!!

Halamka
Závislačka 3866 příspěvků 31.01.19 05:04

Nemyslím si, že by zakladatelka myslela být opravdu zlá. Ale prostě si nenechá už kalet na hlavu. Rozumím tomu.
Nastoupila jsem do práce, kde je důchodkyně. Na začátku jsem chtěla zapadnout, tak jsem dělala i její práci s tím, že uvidí, že makat umím a bude vše v pořádku. Jenže jsem neodhadla, že baba je typ, který jen využívá a je opravdu zlá. Takže zdůrazňuje každou sebemenší chybičku, kterou na její práci udělá , ač jde o prd, místo aby byla ráda, že ji práce ubylo. A ještě stačí, abych zašla za roh, nikoli z doslechu a začne na mě kydat hnůj. Ostatní vědí, jaká je, zrazovali mě, ať ji tu jjeu práci nechám, ale já byla „hodná“.
Minulý týden to vygradovalo, postavila se za mě i vedoucí a baba je jak milius. Ale já ji už nevěřím a svým chováním ve mě zabila i tu přirozenou uctu ke stáří. Takže teď ji ignoruji, její práce je opět jeji a já jsme ráda, že i když pozdě, ale přeci jsem ji ukázala hranici. A necítím se vůbec zlá.

blobfish
Závislačka 4561 příspěvků 31.01.19 06:08

@Halamka Myslím, že to je něco jiného. Někdo ti škodí, tak si jeho nepřátelských projevů prostě nevšímáš a omezuješ se na korektní jednání. U zakladatelky to na mě působí tak, že se rozhodla být zlá, aby zakryla nízké sebevědomí a nejistotu (ze které možná pramení to, že se k ní někteří lidé nechovají hezky). Dá se to pochopit jako obranný mechanismus, ale pochybuju, že jí to přinese štěstí. Už proto, že její přístup dopadne na lidi, kteří by se k ní normálně chovali hezky.

Celina
Závislačka 4187 příspěvků 31.01.19 09:23

No to jsi teda hrozná hrdinka :pankac:
Uzlíček komplexů, který se ze dne na den proměnil v drsoně :potlesk:
Už ten anonym… :think:
Holka, ty potřebuješ odbornou pomoc, musím konstatovat, že ani dnes nepůsobíš vyrovnaně :lol: :lol:

Liliana08
Zasloužilá kecalka 585 příspěvků 31.01.19 12:21

No odpověděla sis sama, vyrovnaný člověk nemá potřebu chovat se zle k jiným.

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek

Poslední články

Nejčastější chyby při usazování dětí do autasedačky

Téměř denně cestuje většina rodičů se svými dětmi autem. Snad žádný z nich by... číst dále >

Opepřete Valentýn lehce hříšnými kartami, stačí si je stáhnout

Valentýn je za dveřmi. Připravili jsme pro vás proto karty ke stažení, se... číst dále >

Články z Expres.cz

Vyznání lásky Karla a Lilie: Jak doopravdy číst tohle duchovno zahlazující nevěru?

Karel Janeček chtěl být na svátek všech zamilovaných romantický, a tak svou... číst dále >

Okázalý život vévodkyň je Britům trnem v oku: Drahé róby za naše peníze!

Královská rodina s příchodem vévodkyň Kate a později Meghan pořádně ožila!... číst dále >

Články z Ona Dnes

Pohádky jsou švindl, říká psychiatr Radkin Honzák

Pohádky a Vánoce k sobě patří jako kapr a šupiny. Radkin Honzák však říká, že... číst dále >

Kvůli šikaně jsem začala boxovat, říká šampionka Martina Ptáčková

Než se světová šampionka v kickoboxu, Martina Ptáčková (21), naučila rány... číst dále >