Nebolestivé loupání pod žebry

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 04.10.15 16:15
Nebolestivé loupání pod žebry

Hezké odpoledne,
holky - plašili by jste a nebo šli k Dr s tím že Vás během dne x krát jakoby loupne (vůbec nevím jak to popsat) pod levými žebry??(jako že dole tam kde končí) Nebolí to, ale tohle se mi nikdy nedělo :nevim: vůbec netuším co to může být.. jestli to mám řešit či čekat jestli se to zhorší?? Nevíte co to může být? Ano vím že to mi nikdo neřekne, jen Dr.. jen jestli jste to některá taky nezažila :think: Nic nenahmatám bolestivého..Jak kdyby se mi tam spíš něco jako by převalilo (těhotná opravdu nejsem) Měla jsem to týden, pak dva týdny nic a teď to zas pociťuji poslední tři dny.. Tak Vám nevím :think:

Reakce:

Jančakecalka
Generální žvanilka 22220 příspěvků 04.10.15 16:37
@Anonymní píše:
Hezké odpoledne,
holky - plašili by jste a nebo šli k Dr s tím že Vás během dne x krát jakoby loupne (vůbec nevím jak to popsat) pod levými žebry??(jako že dole tam kde končí) Nebolí to, ale tohle se mi nikdy nedělo :nevim: vůbec netuším co to může být.. jestli to mám řešit či čekat jestli se to zhorší?? Nevíte co to může být? Ano vím že to mi nikdo neřekne, jen Dr.. jen jestli jste to některá taky nezažila :think: Nic nenahmatám bolestivého..Jak kdyby se mi tam spíš něco jako by převalilo (těhotná opravdu nejsem) Měla jsem to týden, pak dva týdny nic a teď to zas pociťuji poslední tři dny.. Tak Vám nevím :think:

Tvůj případ to asi nebude, ale mě se to stává od té doby, co jsem měla zlomená 4 žebra, doktor na ultrazvuku nic nezjistil, prý to souvisí s tím, jak to srostlo.

Maky.p
Generální žvanilka 24795 příspěvků 04.10.15 19:47

Mě to dělá od porodu, občas mi tam jakoby něco přeskočí nebo jak to napsat. Nebolí to, ale je to divný :nevim: U dr. jsem s tím zatím nebyla, nějak nevím, jak bych to vysvětlila :lol: Možná se mi to v břichu jen trochu jinak poskládalo, jak malej vylezl ven..

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 04.10.15 20:29

@Maky.p Já rodila letos v únoru podruhé, a začalo mě to v srpnu :think: jak pišeš, taky je to spíš DIVNÝ, nebolí to.. tak fakt nevim. Jak se znám budu čekat jestli to nezačne bolet.. nebo si dám nějaký datum pokud to nezmizí do té doby tak zajdu k Dr.. :think: :roll:

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Seriál o motorickém vývoji: Co se děje ve třetím roce?

Děti ve třetím roce života své okolí baví rozpustilostí. Rády tančí, zpívají... číst dále >

Video: Vlastnoručně vyrobeným adventním kalendářem zpříjemníte dětem čekání na Ježíška

Děti začínají být natěšené na vánoční dárky, tak jim to netrpělivé čekání... číst dále >

Články z Expres.cz

Slováci mají svoje dvě Ledecké: O jaké kočky mohou kvůli sporu přijít?

I Slováci mají svou Ledeckou! Vlastně dvě Ledecké. Sestry a přední biatlonové... číst dále >

Cameron Diaz opustila svou kariéru a zmizela ze scény. Co teď dělá a s kým žije?

Když se řekne Cameron Diaz (46), každý si vybaví blonďatou krásku z 90. let,... číst dále >

Články z Ona Dnes

Když táta zemřel, neměl ani šedesát kilo, vzpomíná dcera Michala Tučného

Táta Michaely Tučné je dodnes ikonou české country music. Báječná ženská,... číst dále >

Do chladného počasí stačí troje boty. Na kozačky do půli lýtek zapomeňte

Letní střevíčky a žabky jsme už definitivně uložili na dno botníku. Nastává... číst dále >