Nebolestivé loupání pod žebry

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní  04.10.15 16:15
Nebolestivé loupání pod žebry

Hezké odpoledne,
holky - plašili by jste a nebo šli k Dr s tím že Vás během dne x krát jakoby loupne (vůbec nevím jak to popsat) pod levými žebry??(jako že dole tam kde končí) Nebolí to, ale tohle se mi nikdy nedělo :nevim: vůbec netuším co to může být.. jestli to mám řešit či čekat jestli se to zhorší?? Nevíte co to může být? Ano vím že to mi nikdo neřekne, jen Dr.. jen jestli jste to některá taky nezažila :think: Nic nenahmatám bolestivého..Jak kdyby se mi tam spíš něco jako by převalilo (těhotná opravdu nejsem) Měla jsem to týden, pak dva týdny nic a teď to zas pociťuji poslední tři dny.. Tak Vám nevím :think:

Reklama

Reklama

Reakce:

Jančakecalka
Neúnavná pisatelka 19167 příspěvků 04.10.15 16:37
@Anonymní píše:
Hezké odpoledne,
holky - plašili by jste a nebo šli k Dr s tím že Vás během dne x krát jakoby loupne (vůbec nevím jak to popsat) pod levými žebry??(jako že dole tam kde končí) Nebolí to, ale tohle se mi nikdy nedělo :nevim: vůbec netuším co to může být.. jestli to mám řešit či čekat jestli se to zhorší?? Nevíte co to může být? Ano vím že to mi nikdo neřekne, jen Dr.. jen jestli jste to některá taky nezažila :think: Nic nenahmatám bolestivého..Jak kdyby se mi tam spíš něco jako by převalilo (těhotná opravdu nejsem) Měla jsem to týden, pak dva týdny nic a teď to zas pociťuji poslední tři dny.. Tak Vám nevím :think:

Tvůj případ to asi nebude, ale mě se to stává od té doby, co jsem měla zlomená 4 žebra, doktor na ultrazvuku nic nezjistil, prý to souvisí s tím, jak to srostlo.

Maky.p
Generální žvanilka 24464 příspěvků 04.10.15 19:47

Mě to dělá od porodu, občas mi tam jakoby něco přeskočí nebo jak to napsat. Nebolí to, ale je to divný :nevim: U dr. jsem s tím zatím nebyla, nějak nevím, jak bych to vysvětlila :lol: Možná se mi to v břichu jen trochu jinak poskládalo, jak malej vylezl ven..

Anonymní  04.10.15 20:29

@Maky.p Já rodila letos v únoru podruhé, a začalo mě to v srpnu :think: jak pišeš, taky je to spíš DIVNÝ, nebolí to.. tak fakt nevim. Jak se znám budu čekat jestli to nezačne bolet.. nebo si dám nějaký datum pokud to nezmizí do té doby tak zajdu k Dr.. :think: :roll:

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

"Nikdo vás nevytočí jako vlastní dítě," potvrzuje psycholožka

Klára Marušincová přirovnává situaci rodičů k výběru čokolády. "Dříve byly... číst dále >

Články z Ona Dnes

Šest překvapivých návyků, které mohou vést k cukrovce

Ačkoliv název nemoci napovídá, že hlavním viníkem jejího propuknutí je... číst dále >

Získejte každý den dárek, stačí otevřít Adventní kalendář OnaDnes.cz

Již tradičně jsme si pro věrné čtenářky a čtenáře OnaDnes.cz připravili... číst dále >

Reklama