Nebude mu chybět hlučnost?

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
Anonymní
11.11.21 18:06

Nebude mu chybět hlučnost?

Ahoj,

chtěla jsem se zeptat, seznámila jsem se s přítelem 46 let. Žil přes 10 let s takovou hodně hlučnou paní, co si nebere servítky, když na to přijde (znám ji od vidění). Utekl od ní, že prý to stagnovalo. Což nechápu, co mohlo stagnovat. Je fakt, že měla brzo děti, takže má vnoučata a upnula se na ně. Já jsem spíš kliďas, i když taky umím být veselá a tak, ale prostě zdi nepadají. Přítel si to zatím pochvaluje, ale kámoška mi říkala, že si myslí, že mu ten „ruch“ bude chybět. Já jsem prostě jiná.

Máte někdo vlastní zkušenost, že jste třeba žili úplně s odlišným partnerem než předtím a pak vám to prostě začalo chybět (myslím ty dominantní vlastnosti)?

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
4094
11.11.21 18:11

To se prece rict nema. Nekdo ma opravdu rad ruch a nekdo klid a je jedno s kym pred tim zil

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
16043
11.11.21 18:22

Uz zase se ptas, proc te nechal…?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
25254
11.11.21 18:26

Já žila dvacet let s nervákem a teĎ si dva roky užívám s kliďasem. Je to balzám na duši :srdce: A rozhodně mi to nechybí…
Submisivita a dominance, to je pak něco jinýho. Já mám ráda dominantní chlapy, a můj kliĎas dominantní je, a nemusí na mě vřískat jak pavián a vztekat se kvůli blbostem ;)
Takže je potřeba oddělit dvě různé věci.

Tvýmu chlapovi tedy nemusí chybět scény, ale pokud vyžaduje dominantní partnerku a ty jsi submisivní, může to časem skřípat…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
27609
11.11.21 18:26

Jestli nemyslíš hlučnost u sexu, tak pochybuju, že by nějakýmu chlapovi chyběla hlučná ženská :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2442
11.11.21 18:30
@e008 píše:
To se prece rict nema. Nekdo ma opravdu rad ruch a nekdo klid a je jedno s kym pred tim zil

Nevím jestli mu bude chybět hluk? To je tvůj bývalý partner?
Mně to prvně ukazovalo jako otázka, proto mi to nedávalo smysl.

Příspěvek upraven 11.11.21 v 18:37

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1198
11.11.21 18:34

No jestli byli manželé 15 let, tak mu ona chybět může, i když je jiná povaha než ty. Nemyslím, že by mu chyběl hluk, ale ona jako osobnost. Možná vás srovnával, možná ne.
Rozhodně jste se k sobě nehodili, tak bych to hodila za hlavu a byla ráda, že mám vyřešeno. Jenom bys ho živila a vozila celou jeho rodinu, jak si písknou.
Jinak já se rozešla po dlouhém manželství s hlučným (relativně) chlapem a jak ho někde slyším, tak mám osypky a cítím odpor a úlevu, že už to není moje starost. Přehlížela jsem to, protože jsem ho milovala, ale když to vnímám s odstupem, tak mi opravdu žádná hlučnost nechybí a potkat takového chlapa jako potenciální rande, tak uteču.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2081
11.11.21 18:35
@Lucie_Sx píše:
Uz zase se ptas, proc te nechal…?

Žejo? Že to zas zní jak ta, co se už nějakou dobu pitvá v tom, proč ji nechal ten padesátník, co mu pomáhala s jeho maminkou? Za chvíli se dozvíme, že už to vlastně skončilo. Případně z toho bude článek :zed:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2214
11.11.21 18:35

Nebo přišel/přijde na to, že tohle mu vyhovuje víc… :nevim: to ti fakt nikdo neřekne.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6977
11.11.21 18:37

Člověk je tvor věčně nespokojený, takže časem mu něco chybět bude..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
25254
11.11.21 18:53

@safina přesně, já když někde slyším vzteklýho chlapa, mám osypky, stejně tak, když mluvím s ex (kvůli synovi) a slyším, jak zase chrlí ty svý nadávky (obvykle, když mu volám a je zrovna v práci nebo řídí a nadává na ostatní účastníky provozu), děkuju všem bohům, že jsem z toho venku. :andel:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1198
11.11.21 18:59
@Mar__tanka1983 píše:
@safina přesně, já když někde slyším vzteklýho chlapa, mám osypky, stejně tak, když mluvím s ex (kvůli synovi) a slyším, jak zase chrlí ty svý nadávky (obvykle, když mu volám a je zrovna v práci nebo řídí a nadává na ostatní účastníky provozu), děkuju všem bohům, že jsem z toho venku. :andel:

Jsi měla stejnýho, ne? Ještě pořád komentoval, jak v televizi kdo blbě vypadá nebo blbě říká a na jakou blbost se to zase dívám. Furt ve střehu. :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
25254
12.11.21 09:59
@safina píše:
Jsi měla stejnýho, ne? Ještě pořád komentoval, jak v televizi kdo blbě vypadá nebo blbě říká a na jakou blbost se to zase dívám. Furt ve střehu. :mrgreen:

bohužel, takových je… :?
Tuhle sem s ním právě povídala o synovi a škole a najednou začal „číčovat“, na někoho v práci. Tak mu říkám, že mu zavolám až se uklidní a on, „co jéééé, prosímtěěěěě, já sem v klidu. No ty voléééé, to je debiiiiil“ :pocitac: :zed: Člověk to ze začátku nevnímá, miluje, omlouvá, když se to zhoršuje, tak si říká, že za to můžu já, že jsem špatná, no prostě vařená žába no…Až když jsem z toho blázince zmizela, uvědomila jsem si naplno, jakej to byl život naprd. Prostě furt v tenzi.
Ve spoustě věcech to byl fajn parťák, ale tohle strašně ovlivňovalo náš život, časem jsme se odcizili, nechtěla jsem s ním trávit čas, když se večer vracel, kolikrát sem dělala, že spím, jen abych nemusela poslouchat, co všechno je zase špatně…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat