Nebude tenký kobereček klouzat?

3379
29.5.10 21:03

Nebude tenký kobereček klouzat?

Ahoj všichni

Zamilovala jsem se do jednoho koberečku,má úžasnou barvu, kterou jsem jinde neviděla a přesně tu potřebuju. Jediné co mě trochu odrazuje je, že je to takový ten tenký, bavlněný kobereček, bez protiskluzové vrstvy. Něco jako toto http://www.ikea.com/…cts/30052399 Chci jen malinkatý (70×120 cm) pod konferenční stolek. Měl by ležet na plovoučce a mám strach aby to neklouzalo. Dala bych pod něj tuhle protiskluzovou podložku http://www.ikea.com/…cts/50093539, Ale funguje to? Ráda bych slyšela zkušenosti těch, co podobný typo koberce mají.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

46669
29.5.10 21:33

Já bych radila klidně oboustannou lepící pásku. Mám s ní nalepený koberec na plovoučce a prý se to dá normálně umýt, kdybych potřebovala (říkal kobercář)…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3379
29.5.10 21:37

KPKristy, díky za typ. Taky už mě to napadlo. A to máš obyč oboustranku, nebo je nějaká přímo na koberce? No, zkusím se poptat v krámu. Dík

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
15452
29.5.10 21:55

My máme pod kobercem protiskluzovou síť z Breno-koberců - asi to bude něco podobného jako to z Ikey, ale nařežou to tam na míru. A koberec se nám nehne ani o milimetr.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
jjelena
29.5.10 21:58

Mamka má taky podložku z IKEA a neklouže jim nic, kobercová lepící páska se taky hodně používá

• Nahlásit
  • Citovat
3379
29.5.10 22:49

Holky díky. A má někdo z vás ten úplně tenký, „hadrovitý“ koberec? Protože on je takový celý měký, no prostě hadr a tak jeslti se to nebude krčit. No mam z toho fakt strach nooo. :think: Nerada bych vyhodila penízky oknem.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
jjelena
29.5.10 22:51

Měli jsme taky takový a byl v pohodě, byl to obyčejný z OBI nebo něčeho takovýho asi za 150,– a já ho miovala pro jeho úžasnou červenou barvu. Prala jsem ho v pračce dost často a všechno vydržel.

• Nahlásit
  • Citovat
15452
29.5.10 22:52

Na té protiskluzovce by se Ti to snad krčit nemělo… i když, člověk neví, my teda do koberečku pod stolkem v obýváku dost kopali (taky jsme ho nakonec dali pryč, celkem nám tam překážel)… tak by se to mohlo stát… :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
50730
30.5.10 00:17

Já jsem měla hadrový kobereček z Ikey na té protiskluzové podložce u kuchyňské linky a že by se ani nehnul, to říct teda nemůžu. Věčně byl někde jinde. Ale neuklouzneš na tom, že bys stoupla a jela, to ne. Když to bude pod konferenčním stolkem, tak by se to podle mých zkušeností nemělo ani nějak hrnout a krčit.

My jsme po koberečku chodili, nakonec jsem to dala pryč (i z jiných důvodů). Kdyby to bylo pod stolkem, tak by to bylo myslím OK.

V Ikea mají ještě jednu protiskluzovou podložku , koupila jsem ji Samíkovi pod koberec s cestama a ta se mi zdá, že drží víc na místě - je taková trošku lepkavá. Ale i ta časem malinko uhnula. Jak to není přilepené, tak podle měuhne všecko :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5527
30.5.10 01:13

Jevo, jo, tak já jsem měla něco podobného z IKEA u manželské postele na parketách. Měla jsem pod tím koberečkem i tu protiskluzovou podložku (takovou tu gumovou síťku) a byla jsem spokojená. Já bych do toho šla ;) Neboj. Ta oboustranná páska je taky dobrý nápad, ale mně by se to třeba nechtělo pořád lepit znovu, protože (nevím jak ten tvůj kobereček) ten můj koberec byl hodně světlý a často jsem ho prala.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3379
30.5.10 07:11

Dobré ráno

Holky, přesvědčily jste mě. Jdu do toho. Měla jsem strach hlavně kvůli malé, aby se mi o to nepřizabíjela, tak to přilepím + podložím protiskluzem jak to jen půjde a snad to bude ok :lol: Je fakt, že ten konferenčák to zatíží a když přilepím kraje… No, v nejhoršim si kobereček počá ve skříní dokud Naty nebude větší a méně neohrabaná :-)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama