Nebudu jíst - zhubnu

Anonymní
5.4.20 19:41

Nebudu jíst-zhubnu

Prosím nepište tady nic jiného než na co se vás ptám. Chci přestat na měsíc jíst a zajímá mne když zhubnu tak se mi třeba zmenší stehna aby to šlo vidět? Máte někdo zkušenosti? Děkuji

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
Hegy
5.4.20 19:47
:mrgreen: :mrgreen: :zed:
  • Citovat
  • Nahlásit
3221
5.4.20 19:48

Troll :roll: @admin

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
34490
5.4.20 19:50
@Anonymní píše:
Prosím nepište tady nic jiného než na co se vás ptám. Chci přestat na měsíc jíst a zajímá mne když zhubnu tak se mi třeba zmenší stehna aby to šlo vidět? Máte někdo zkušenosti? Děkuji

Ano. Nejspíš to bude vidět i na tvém krevnim obrazu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
11077
5.4.20 19:52

Určitě ne, můžeš naopak začít i přibírat. Navíc měsíc nejíst tělo prostě nevydrží. Umřeš hlady. :mavam:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
22785
5.4.20 19:53

V koncentráku byli všichni hubení.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
11187
5.4.20 19:54
@Anonymní píše:
Prosím nepište tady nic jiného než na co se vás ptám. Chci přestat na měsíc jíst a zajímá mne když zhubnu tak se mi třeba zmenší stehna aby to šlo vidět? Máte někdo zkušenosti? Děkuji

Jakoze mesic nebudes jist? :lol: :lol: :lol: :lol: a budes aspon pit?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10810

Pises blbosti :jazyk:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6436
@Anonymní píše:

Ne, fakt ne

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8330
5.4.20 20:01

Hele to telo potrebuje z neceho fungovat. Ja od prosince zmensila porce, jednou denne se najim normalne teda. Od unora cvicim. Asi ctvrt hodky podle aplikace. Sundala jsem osm kilo a pry je to videt. Stehno mam teda v obvodu asi o tri cm min, v pase o deset cm.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1236
5.4.20 20:03

Tohle je hrozně individuální, obecně se říká, že po 3 týdnech selhávají orgány a hrozí smrt. Na druhé straně, jsou prý lidi, co údajně fakt nic nejedí (třeba bretariáni), a ti nic nehubnou… Teď zase psali, že v Indii, nejedli vězni přes 200 dní než umřeli - přitom fyziologicky měli být mrtví dávno… Takže spoléhat na to nejde. Ale blbost to je tak jako tak. Stehna se ti zmenší po měsíci protahovacích a prokrvovacích cviků, tj. ne posilováním - záleží ale na tvých predispozicích.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
485
5.4.20 20:12

Když nebudeš měsíc jíst, tak nezhubneš. Stalo se mi to také na 14 dní(psychické vypětí) a vůbec jsem nezhubla a i ty ostatní dny do měsíce jsem nezhubla, to jsem ale jedla 1× denně, než jsem se postupně vrátila k jídlu 3 denně. Tělo se bude bránit.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1886
5.4.20 20:22

Zrovna v tydnu psali o nejake zpevacce, co zemrela po 288dnech hladovky. Moc tlusta se mi nezdala. Kdyz nekdo drzi dietu a cvici, tak za ten mesic urco nejake vysledky ma, takže ja myslim, ze to jde. Ale vyzkouseno to nemam :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6930
5.4.20 20:23

Ano, zmenší se ti stehna, břicho, prsa, mozek… Pak hoď foto :palec:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Ou
17921
5.4.20 20:24
@divine woman píše:
V koncentráku byli všichni hubení.

ano, ale ti k tomu ještě měli velkou fyzickou zátěž. A dokud pracovali, tak jedli nějakých 1300 kcal denně. I na pochodech smrti dostávali něajké základní jídlo.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat