Nebydlí s námi a mě se stýská

md
15.3.10 19:27

Nebydlí s námi a mě se stýská

Nevím, co si mám počít. Před čtrnácti dny se manžel odstěhoval k milence. Před tím jsme žili spolu a já už asi měsíc věděla, ža milenku má a on se pořád neuměl rozhodnout co bude dál. Tchýně mu řekla, že buď bude žít spořádaně nebo ať raději jde a on šel. Já jsem neměla sílu na to, abych ho vyhodila. Bylo mi hrozně těžko. Byly dny, kdy jsem na něj neustále myslela a pak takové, kdy jsen si říkala, že mi zas až tak nechybí. Během těch 14 dnů jsme se několikrát viděli. Přišel si půjčit auto, nebo pro věci, nebo mi přinesl peníze, na kterých jsme se dohodli. Vždy jsme spolu mluvili klidně. Vždycky, když přijde tak mi dá pusu a když odchází, dá mi ji znova. Jsme 17 let manželé a spolu jsme celkem 22 let. Máme dvě děti. Naše manželství bylo funkční po všech stránkách. Vím, že teď bydlí u ní, vím kdo to je, ale ještě nikdy jsem je neviděla spolu. Proto možná po něm pořád toužím a chtěla bych aby se vrátil. Myslím na to pořád. V noci, ve dne, když zrovna nemám jinak zaměstnaný mozek. je mi smutno a hrozně mi chybí. Včera jsme se viděli znovu a já jsem cítila, jak to mezi náma jiskří. Chtěli jsme se navzájem. To erotické dusno by se dalo krájet. Nedovolila jsem, aby k tomu došlo. Než odešel tak jsme se objali a krásně a dlouze se políbili. Vím, že mu nejsem lhostejná a chci, aby se ke mě vrátil. Nevím si se svými pocity rady. Když jsem se ho ptala, jestli se chce se mnou rozvést, tak odpověděl, že ne. Ale bydlí s milenkou a já mu lhostejná nejsem. Za jak dlouho přejde ta jeho zamilovanost a uvědomí si o co přišel? Možná se nevrátí a já budu muset žít dál bez něj. Jak dlouho to trvá, než to břebolí? Pokud máte některá alespoň nějakou radu, prosím, poraďte. Jsem v koncích. Stále ho miluju.

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

3379
15.3.10 19:35

Nějak jsem z tvého popisu nevypátrala proč teda má milenku. Když manželství vám klapalo a i to mezi váma stále jiskří… Proč teda chlap opustí rodinu se dvěma dětma :nevim: Moc jsem ti neporadila, co. Jen možná bych se na tvém místě zamyslela co ho k tomu teda vedlo, možná to z jeho strany nebylo tak ideální :nevim: A pak zkusit zjistit, jestli by se to, co mu nestačilo, vadilo..co ho vehnalo do náruče jiné, jestli se to dá změnit. Když máte tak hezký vztah…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
md
15.3.10 19:47

To nechápe nikdo, kdo ze známých se o tom dozvěděl. Ani já to nechápu. Jen mi jednou řekl, že se zamiloval do jiné ženy. Asi druhá míza nebo co. Byla jsem jeho první a on můj první. Asi to, že si to nevyzkoušel v mládí. Začali jsme spolu chodit když mě bylo 15 a jemu 17. Celé ty roky to šlo. I když už ji měl choval se ke mě hezky, doma fungoval a sex se mnou si taky neodpíral. Tak já to nechápu. Pokud jsem se to snažila urovnat a ptala se, co bych mohla zlepšit, říkal že nic. Ať nic nedělám. No a pak odešel. Nedokážu to pochopit a smířit se stím. Prostě ho pořád miluju.

• Nahlásit
  • Citovat
46669
15.3.10 19:51

Hm, já to taky moc nechápu. Taky by mě zajímalo, proč odešel a co mu chybělo, když spolu dokážete mluvit v klidu a erotický náboj je tam taky… Připadá mi, že dvě základní věci spokojenýho vztahu jsou splněny. A obávám se, že pokud se chcete, nehádáte, neperete, tak to jen tak nepřebolí. Každopádně hodně sil a pevný nervy ti přeju :hug:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
46669
15.3.10 19:53

Ahááá, tak čtu tvůj druhý příspěvek a možná mi svítá! Nejspíš má pocit, že když jste pro sebe první, že mu něco uteklo a chce to dohnat. Nejsem odborník, ale v takovým případě bych neházela flintu do žita. Zkusí něco jinýho a třeba se vrátí. Otázka je, jak dlouho to bude trvat a jestli na něj ještě budeš mít náladu…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
15.3.10 21:37

Videla bych to tak, ze se vrati, az se nabazi toho „nepoznaneho“ a dojde na ten obycejny kazdodenni zivot. Pokud si to nezkazis a vydrzis nevycitat, za par mesicu ho mas zpet. Sice neznam podrobne vas pripad, ale ve vetsine pripadu to takhle funguje. Vydrz, i kdyz to mas hrozne tezky :hug:

• Nahlásit
  • Citovat
3138
15.3.10 21:41

Ahoj MD, pokud tu máš nejaky profil ozvi se mi soukromě pokud budeš chtít..obávám se že dopředu to moc dobře nevypadá.. je možné těhotenství (čí, to nevím..ale je silně ve tvé současnosti)

Vím, že se moc trápíš.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
16.3.10 00:20

Znám hodně podobný případ, dokonce chlap synovi pak řekl, že udělal velkou chybu, když od nich odešel, ale nevrátil se. A sex měli ráno, odpoledne se zbalil a odešel. Ale je možné, že měl svou hrdost a nechtěl se ponížit a bývalé manželce přiznat, že udělal chybu.
Zmíněné těhotenství - i v tomto případě to vypadalo, že ho dotyčná uhnala na těhotenství, ale dítě se nenarodilo, těžko říct, jestli nedopadlo nebo bylo vymyšlené, aby se rozhoupal.

Jestli na to máš nervy, tak vydrž, spíš bych mu na celý víkend a často večer vrzla děti, že si jdu povyrazit. Pokud je mezi vámi erotické dusno, tak mu nebude dělat dobře, že máš taky šance si někoho najít. A jeho současné zcela jistě nebude dělat dobře, že se o svého vyvoleného musí dělit s cizími dětmi a to poměrně často, případně, že k vám chodí často na návštěvu - to by zvládla jen silná povaha.
Vytěž z toho, že si tu situaci takhle bravurně ustála-nerozhádali jste se, nevyčítala si, nech ho toužit, koketuj s ním, ale nic víc, prostě dokud to neukončí a nesrovná se, tak nic víc nebude, u toho bych zůstala.
K.

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
16.3.10 00:27

A ještě mě napadá zajít si ke kadeřnici, změnit šatník, snažit se, aby ti to co nejvíc slušelo. Myslím, že to by ho mohlo hodně znervoznit, zvlášť když budeš vyrážet ven a to i kdyby to mělo být jen na kafe ke kamarádce. A asi bych byla i tajemná, ale tak decentně - mám večer schůzku, s kamarádkou, no tu neznáš apod. Trochu divadýlka a hodně trpělivosti.
Moc bych přála, aby ho to přešlo!
K.

• Nahlásit
  • Citovat
16815
16.3.10 08:42

to vypada na druhou mizu a pocit, ze si chlapec nic v mladi neuzil a ted to chce dohnat.

Domluvila bych s nim pravidelne navstevy, kdy on pohlida deti a ty vypadnes ven, i kdyby ses mela courat sama venku dve hodinky na prochazce.

Kadernice, cviceni a krouzky se hezky radi, ale v realu to je k nicemu. Jestli zenska nosi vlasy v culiku a najednou zacne mit na hlave kudrdlinky jeste zadnyho chlapa zpatky nepritahlo. Jo dbat o sebe, ale po celou dobu manzelstvi - to jo… M
nohem lepe zabira nejaky pravidelny kurz at uz cvicici nebo tvorici

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
14631
16.3.10 09:38

Ahoj,
myslím, že holky ti radí moc dobře a z toho, co píšeš cítím, že váš vztah ještě není pasé.

Tvého manžela zřejmě dohnal syndrom- já tomu říkám „ujíždějícího vlaku“. Najednou zjistil,že měl v životě na rozdíl od svých vrstevníků jen jednu ženskou, a tím pádem si "nic moc " neužil a snažil se to dohnat.Mužům dělá dobře, když vidí, že je o ně zájem, že jsou obdivováni i jinými ženami,než těmi, které mají doma a často tomu mámení podlehnou.

U vás je super, že ty jsi tu jeho avantýru ustála se vztyčenou hlavou, bez hysterie,vyčítání,vyhrožování, prošení… to je tvoje obrovské plus a taky už to nese své ovoce. Určitě mu nejsi lhostejná (dlouhý polibek), připadáš mu přitažlivá (erot.dusno) a to je moooc dobře. Jak píšou holky, buď TRPĚLIVÁ, chovej se před ním nadále sebevědomě klidně. Taky bych se snažila, aby pokaždé, kdy se máme vidět, mi to opravdu slušelo a trošku decentně bych zabrnkala na strunu jeho žárlivosti. Jen tak zlehinka, aby byl trochu v nejistotě (ne moc, aby to nebylo příliš okaté).
A vyčkávej- pokud se tvůj muž „chytí“ (a já jsem přesvědčená, že jo :wink: ), tak se bude snažit tě znovu dobývat- a to z něj samozřejmě vycítí jeho milenka a je předpoklad, že začne dusno spíše dělat ona a za nějaký čas ho máš zpátky.

Doufám, že se tenhle scénář naplní a že nás o tom budeš informovat :wink:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
384
16.3.10 10:14

Ahoj MD,

je jasné, že tvůj muž je právě ve fázi zamilovanosti, která trvá i rok, někdy déle (je to dost individuální). Jeho milostné pobláznění jednou skončí, to ti zaručuji, ale je otázkou, jestli v rámci toho, že měl/má tak dlouhodobý vztah s tebou, jeho zamilovanost promění v uvědomění si lásky k tobě, která ho evidentně nepřešla, a nebo se právě díky převzetí otěží endorfiny dostane do fáze lásky k nové ženě, neboť tyto mají zklidňující účinky (jedná se vlastně o nefalšované opiáty) - tudíž jsou stálejší a více návykové.

Takže já bych právě dávala velký důraz na to, jak se taky bude chovat druhá strana - tvoje „sokyně“ - prakticky má otěže teď v rukou hlavně ona, ale ty jí tak říkajíc „dýcháš na záda“ díky tomu, že ti manžel stále neřekl radiální KONEC. Trochu se obávám těch jeho projevů náklanosti (viz. pusinka při vstupu, pusinka při odchodu, sexuální napětí, nechce se rozvádět…). Je to asi paradox, leckdo by v tom viděl velikou naději, ale mně to spíše připadá jako vyčůranost a „užívání“ si dvojího vlastnictví :roll: Jojo, ve většině případů to tak muži mají, že jim vyhovuje model spořádané rodiny a milenky vedle, a tak si stále to svoje domácí zázemí „hýčkají“ a nechávají si tak zadní vrátka.

Bohužel má známá už takhle rok a půl prožívá zhrzenou lásku - dvě děti, muž stále většinu věcí u ní, chodí k ní na kafe, krásně si povídají, pusinka u vchodu, pusinka u odchodu, ujišťování, že ji má stále rád - věta „a nezapomeň, mám tě rád“ :roll: a to sexuální napětí…bože, to prý by se dalo krájet :twisted: A to se pak dovídá zase z druhé strany, že tento pan „pozorný“ je z milenky úplně vedle, leze jí do pr…, no všechno možný - no, kdyby to milenka viděla, co přitom dělá u jeho bývalé ženy, ta by se asi divila :roll: A tak jsem se jejího muže ptala, proč se tedy nevrátí a on povídal, že sice má svoji ženu stále rád, ale není tam TO, co má právě ta druhá (a TO je právě něco, co je většině lidí nepochopitelné)… Jo, na rady svých kamarádek začala o sebe hoooodně dbát, neodbývá se v ničem, ale bohužel ten její stále zůstává u milenky, i když na kafíčku u své ženy si jsou snad ještě bližší než dřív. Takže jak vidíš, podobný model, člověk by řekl, že by se k sobě měli vrátit každou minutu, a přitom je to jenom jeho hra. Myslím si, že to tak podobné bude i ve tvém případě, že bys koukala, jak u té milenky hraje pana úžasňáka. Možná se mýlím (to by bylo super pro tebe), ale možná ne. :nevim:

Nechtěla jsem působit jako prorok špatného, prosím, nezlob se, ale chci jen ukázat i na tu křivdu, co se děje podváděným, protože ačkoli si myslíme, jak úžasný náš partner je, byl a snad i bude, tak přesto je to mistr převleků, když takhle dokázal zhřešit.

:think: Opravdu bych ti přála, abyste zase byli spolu, když ho stále tak miluješ, jen se nenech vodit za nos, za to ti žádný chlap nestojí. :kytka: :mavam:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
12980
16.3.10 10:26

Proč manžel odejde ze skvěle fungujícího manželství??
Protože většinu života přemýšlí rozkrokem a pokud mu to situace dovolí, využije jí - pak jen podlehne dojmu - nové koště dobře mete..Bohužel. :roll:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
md
16.3.10 15:34

Děkuju všem za reakce, které jste mi poskytly. Je mi trochu líp u srdce, ale pořád to bolí. Asi počkám, co přinese čas. jak se říká čas vše zahojí. Pokud se bude chtít vrátit a nebude ještě pozdě, asi bych šla do toho znovu. Ale co je a není pozdě? Uvidíme, co bude dál. Pokud nastane nějaký vývoj, jakýkoli, určitě se podělím o zkušenost. zatím všem díky.

• Nahlásit
  • Citovat
51
16.3.10 17:03

Tak trochu mi to připomíná můj příběh - před více než dvěma lety od nás manžel odešel (z ničeho nic) k milence. Po roce stále nevěděl, co chce - rozvod ne, protože nás má rád a nechce nás ztratit, ale odejít od milenky taky ne, protože ji miluje. Milence asi došla trpělivost a „vzala to do svých rukou“ - otěhotněla. Prý selhala antiko. Takže následoval rozvod. A teď - vypadá to, že by se i vrátil, ale už není kam. I když jsem sama s dětma a dokážeme se normálně (i hezky) spolu bavit, tak už bych ho nechtěla. Nemohla bych se na něj spolehnout. Snad to u vás dopadne jinak, přeji vám to.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama