Nosítko ergobaby

418
19.9.20 12:37

Nosítko ergobaby

edit adminem - umazána nabídka prodeje

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
347
19.9.20 13:24

Zaprvé tohle určitě nepatří do diskuzí a hlavně tohle nosítko není vůbec vhodné-má vyztuženou zádovou opěrku a málo látky mezi nožičkama-nedáte dítě do správné pozice s nožičkami do M, navíc umožňuje nošení čelem od sebe, což taky není pro děti ideální, nemá zakulacená zádíčka, přebytek vjemů a visí v podstatě za rozkrok…auva :,(
To, že má značka v názvu ergo a je drahá bohužel nic neznamená :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2777
19.9.20 13:35
@Samarlenka píše:
Zaprvé tohle určitě nepatří do diskuzí a hlavně tohle nosítko není vůbec vhodné-má vyztuženou zádovou opěrku a málo látky mezi nožičkama-nedáte dítě do správné pozice s nožičkami do M, navíc umožňuje nošení čelem od sebe, což taky není pro děti ideální, nemá zakulacená zádíčka, přebytek vjemů a visí v podstatě za rozkrok…auva :,(
To, že má značka v názvu ergo a je drahá bohužel nic neznamená :nevim:

Mě se to téma docela hodí :oops:
Nemohla bych Tě moc poprosit??? když vidím, že se v tom vyznáš… Moc děkuji předem.
Máme doma holčičku 5týdnů a toto nosítko (chtěli bychom na houby), aby mohl nosit tatínek. Jinak mám šátek.
Ještě jsme ho nepoužili, myslíš že je vhodné?
Moc děkuji :andel:

https://www.pilulka.cz/…lend-eclipse?…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
347
19.9.20 15:30

Tohle nosítko je perfektní pro malá miminka už od narození, takže směle do toho, jen vám pak přestane být cca od 8 kilo pohodlné, jak pruží a začne se prověšovat. Pak bych se podívala po nosítku ideálně šitém z šátku a je fajn si najít třeba v okolí nosicí skupinu (třeba přes facebook-většinou je v názvu nosíme děti a město) kde si jich můžete zkusit víc, každému vyhovuje jiné-Be lenka, Monilu, Veka, Zumbucca, Sestrice atd v některých městech jsou i obchody, kde se dá vyzkoušet více nosítek-vyhnula bych se Ergobaby, Manduce (není úplně nevhodná, ale vydrží reálně tak od 4měsíců do roka a špatně se do ní šteluje, za tu cenu najdete lepší) jak vyzkoušíme, co vám pasuje, dá se koupit za super cenu i z druhé ruky-omrkněte na facebooku skupinu Nosíme děti ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2777
19.9.20 15:48

@Samarlenka
Super. Moooc děkuji za vyčerpávající odpověď :srdce:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
347
19.9.20 15:54

@Pajik 76
Není zač :srdce:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
13743
19.9.20 17:19

Dobrý den.

Protože je prodej v diskusi proti pravidlům - základní příspěvek jsem smazala…

Jenže - vzhledem k tomu, že se pod ním rozjela celkem přínosná diskuse, nechce se mi to mazat celé… Proto - zatím - nechávám v této podobě s upraveným základním příspěvkem…

Hezký den :mavam:

Petra

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6
17.10.20 18:30

Pravda, my máme na nejmenší Manduku a Tulu, a na krátké cesty používáme Manduku a na tůry Tulu…
měli jsme Storchenwiege od úplně mini dítka, a to jsme teď prodali, protože už to bylo nepohodlné pro nás všechny

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6
20.10.20 17:40

Od paní nic nekupujte. Já ji za zboží zaplatila, po měsíci kontaktování paní napsala, že zboží je rozbité a ze peníze vrátí. Další měsíc uplynul a paní ani není schopna odpovědět na zprávy. Inzerát v bazaru na rozbitou věc má stále. Nedoporucuji.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
18492
21.10.20 21:52
@Aneta0
@Kamila D píše:
Od paní nic nekupujte. Já ji za zboží zaplatila, po měsíci kontaktování paní napsala, že zboží je rozbité a ze peníze vrátí. Další měsíc uplynul a paní ani není schopna odpovědět na zprávy. Inzerát v bazaru na rozbitou věc má stále. Nedoporucuji.

@admin můžete prosím prověřit :cert:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6
22.10.20 11:40

@Káťa19 admin už z věc řeší. Paní stále nereaguje

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...