Nebyl jsem nevěrný - jak to dokázat?

12
13.1.21 13:35

Nebyl jsem nevěrný - jak to dokázat

Dobrý den.
Pracuji mimo místo kde s přítelkyní bydlíme a vidíme se jen o víkendech. Sem tam je to těžké a protože jsme oba mladí, tak máme své potřeby. Tedy aspoň já. Přítelkyni to prý stačí. Sem tam se mi stane že když se opiju a a jsem mimo tak udělám fakt blbost a někomu napíšu.
Vím je to blbost. Nikdy jsem se s nikým nesetkal a tak je to prostě jedno napsání, které většinou po tom napsání skončí. Ale přítelkyně mi nevěří. Už teď se nebavím s pár kamarádkama protože se jí nelíbily. Teď mi od jedné známé kterou jsem roky neviděl po jedné zprávě došla fotka dekoltu a nevím jak to vysvětlit. Neviděl jsem se s ní roky a asi to došlo omylem. Nevím.
Snažím se jí to vysvětlit ale nejde mi to.
Vím že mě tu asi usmazite, ale i tak prosím o pomoc. Mám ji moc rád a jsem s ní šťastný, i když to tak asi nevypadá. Děkuji všem.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
8473
13.1.21 13:42
@Zajacisko píše:
Dobrý den.
Pracuji mimo místo kde s přítelkyní bydlíme a vidíme se jen o víkendech. Sem tam je to těžké a protože jsme oba mladí, tak máme své potřeby. Tedy aspoň já. Přítelkyni to prý stačí. Sem tam se mi stane že když se opiju a a jsem mimo tak udělám fakt blbost a někomu napíšu.
Vím je to blbost. Nikdy jsem se s nikým nesetkal a tak je to prostě jedno napsání, které většinou po tom napsání skončí. Ale přítelkyně mi nevěří. Už teď se nebavím s pár kamarádkama protože se jí nelíbily. Teď mi od jedné známé kterou jsem roky neviděl po jedné zprávě došla fotka dekoltu a nevím jak to vysvětlit. Neviděl jsem se s ní roky a asi to došlo omylem. Nevím.
Snažím se jí to vysvětlit ale nejde mi to.
Vím že mě tu asi usmazite, ale i tak prosím o pomoc. Mám ji moc rád a jsem s ní šťastný, i když to tak asi nevypadá. Děkuji všem.

tak snad ji ukecas, ze to byl omyl.. pritelkyne ti kontroluje mobil, nebo jsi ji o tom rekl sam?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
193
13.1.21 13:45

Vykašlat se na hysterku :) Opačně by to poradila většina zdejších žen :-P

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2063
13.1.21 13:49

Že nejsi nevěrný nedokážeš, ale může napsat té známé co to má být :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
13.1.21 13:52

Být tebou, tak se zeptám známé, o co jí šlo. Jinak dokázat se dá pouze nevrěa, že nevěrnej nejsi prostě nedokážeš., i kdyby ses rozkrájel A život s chorobným žárlivcem je ostatně dost příšernej, tak zvaž, jestli se ti chce trávit celej život v izolaci kvůli paranoidní přítelkyni

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
531
13.1.21 13:53

V nějakým filmu někdo kdysi smutně konstatoval, že VĚRNOST SE NEDÁ DOKÁZAT. Za mně fakt :nevim: :mavam:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
297
13.1.21 13:54

Já Ti taky nějak nevěřím, a to to jen čtu. Fotky dekoltu jen tak někomu nechodí… Ani nezmiňuješ, co obsahují ty údajné „zprávičky“.

Nediv se, že v Tebe partnerka nemá důvěru, když takto vyvádíš. Taky bych neměla.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
531
13.1.21 13:55

…A ty nechlastej, když pak píšeš, komu nemáš :jazyk:
Držím palce

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3891
13.1.21 13:55

Tak hlavně, partneři by si měli důvěřovat. Druhá věc je, že pokud jsem ve vztahu měl/a bych být schopná se ovládat. Pokud nejsi, tak nepij. Jako nějaký pindy o tom, žes byl opilej by mě vůbec nezajímali. Toť k tomu tvému psaní. K její žárlivosti toliko, nevěří ti, protože jsi ji k tomu dal zřejmě důvod a navrch úplně stupidní argumenty. Rozhodně se to nezmění jako mávnutím kouzelného proutku, musíš na tom pracovat. Tedy nepsat v opilosti každé sukni. Pokud je ale tvoje slečna hysterka, co má pocit, že ojedeš vše co na strom neuteče, pak jsi nezvolil dobrý matroš na chození…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
291
13.1.21 13:57

Nepij v první řadě, jestli to neumíš ovládat, tak se na to vykašli.
Buď si s ní sedni a vysvětlí jí, jakej si vůl, že tě to mrzí a štve, že by si ji nepodvedl, nebo ji nech ať si najde někoho, kdo ji nebude muset vysvětlovat pokaždé, co si cvakne, že ji podvedl. Jako narovinu, myslím si, že s tebou nebude..
Záleží kolikrát si to udělal, jestli si uletěl poprvé nebo je to rituál, že co se napiješ, tak si to poděláš..ale nevím, jestli je ok, že ženské posílají jen tak svůj dekolt cizím chlapům :nevim:
Já bych s tebou čas neztrácela, nebavilo by mě poslouchat dokola vysvětlování.. :mavam:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4473
13.1.21 14:03

Popravdě chování tvé přítelkyně je na jednu stranu pochopitelné. Pokud máš potřebu, když se napiješ si vypisovat s jinýma ženama, tak ač to vypadá jako malý flirt, tak se tomu správně říká emoční nevěra. :) Pokud tě to zajímá, co to je, tak si o tom počti na netu. ;)
A taky bych byla na místě tvé přítelkyně ostražitá a nevěřila bych ti. Ale popravdě, pokud jsi ve vztahu s někým, komu nevěříš, tak ten vztah nemá smysl.
Kontrolovat někomu telefon je pod úroveň a ještě k tomu trestný čin, což dost lidí, co stupidně projíždí telefony neví. :D
Takže buď pij tak, abys neměl potřebu vypisovat nějakým pipinkám a nebo se rozejděte. Nic mezi tím.
A historce jak ti asi omylem nějaká známá poslala fotku svého dekoltu snad ani nevěříš ty sám. Pokud jsi ji nedal nějaký impuls, aby ti něco takového poslala. ;) Záleží taky na tom, co ty píšeš druhým stranám… ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7084
13.1.21 14:04

@Zajacisko Ahoj,
má to více rovin.
Ty pokud se neovládáš po alkoholu, tak bys neměl pít. Psát jiným holkám, pokud to nejsou jen kamarádské zprávy, bys tedy nemusel.
Partnerka by ti zase měla důvěřovat a neměla by ti zakazovat tvé kamarády a kamarádky.
Měli byste si prostě promluvit, jeden druhému říct, kde je hranice, kdy vám něco začíná vadit, a dohodnout se na nějakém vhodném kompromisu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
12
13.1.21 14:10

To jde těžko.. Důvěra se musí budovat a jestli si několikrát někde něco nějaké psal.. 🤷‍♀️ zkusit te holce s dekoltem napsat co to ma být a at je u toho i přítelkyně 🤣
Třeba se to vysvětlí. Každopádně hodně štěstí

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6152
13.1.21 14:11

Tohle je typicky priklad toho, ze ztracena duvera se strasne spatne ziskava zpet. A to, co by dotycny v naprosto bezproblemovem vztahu vzal jako hloupou nahodu, to najednou vidis jinak a predevsim v jinych souvislostech.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6586
13.1.21 14:13

To že je člověk věrný dokázat nejde. Teď jde o to, jestli má cenu vztah, kde nepanuje důvěra.
Podle toho co píšete, asi jste zavdal přítelkyni důvody k nedůvěře. Na druhou stranu i když mám plný přístup k manželově mobilu, tak nemám potřebu mu procházet zprávy a výpis hovorů. Řekla bych, že buď zapracujete na vztahu, vymyslíte jak být spolu častěji a vy přestanete pít, protože to očividně nezvládáte. Nebo půjdete od sebe, což mi připadá jako nejpravděpodobnější výsledek.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat