Nebyla jsem na gyndě, co čekat?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 21.10.14 11:30
nebyla jsem na gyndě, co čekat?

Ahoj, vím, že jsem laidák a zasloužila bych pár facek. Ale bylo toho teď hodně, máme prcka rok a půl a od porodu jsem nebyla na gyndě, jenže teď jsem opět těhu, tedy test tvrdí, takže se musím chtě nechtě objednat. Hlavně jsme se přestehovali a já mám dr. 60 km daleko. Vím, že to není omluva si za tak dlouhou dobu nenajít čas, ale stalo se. Myslíte, že bude hodně prskat?

Stránka:  1 2 3 Další »
Reakce:
Tunrida
Hvězda diskuse 49274 příspěvků 21.10.14 11:32

Já myslím, že mu to bude úplně jedno

marrlinka
Závislačka 2997 příspěvků 21.10.14 11:34

Prdkat muze, ale je to tvoje vec. Tos nebyla ani na kontrole po sestinedeli? Vynecháa jsi jednu prevencku, no a co, svet se nezbori ;)

Uživatel je onlineslavuska1
Vesmírná mluvilka 31692 příspěvků 21.10.14 11:35

Moc to řešíš, já nebyla přes 2 roky na gyndě, od kontroly na 6 nedělí, teď v květnu s //, a tvářil se úplně normálně.

Martisek79
Kecalka 194 příspěvků 21.10.14 11:36

Buď v klidu, taky se mi to stalo :mavam:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 21.10.14 11:37

No malá měla žloutenku a lítali jsme s ní furt po doktorech a tu ko po šestinedělí jsem propásla a pak jsem si připadala blbě, že už jdu pozdě, pak chlap šel na operaci a jedno s druhým, až jsem to uplně vypustila. Furt jsem sbírala odvahu, ale teď fakt musím no, přeci jen, jestli čekám miminko, budu na ty ko muset chodit

Hlafka
Zasloužilá kecalka 926 příspěvků 2 inzeráty 21.10.14 11:37

A najit jinyho doktora, bliz?

bambooska
Závislačka 2515 příspěvků 21.10.14 11:37

Ja nebylan6 let ;)

anickadomnik
Echt Kelišová 8151 příspěvků 21.10.14 11:39

Prskat trochu bude, mě říkal že kontrola po šestinedělí se to jmenuje proto, že se má přijít šest týdnů po porodu ne až za rok, ale jinak v pohodě, docela jsme se tomu i nasmály a prý to není až tak neobvyklé

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 21.10.14 11:39

On ordinuje ve třech ordinacích, tak se s ním pokusit domluvit, aby mě přendal, abych to neměla tak daleko, snad vyhoví, on je jinak super, až tedy na tu sestru, z té mám strach, odpoledne tam musím zavolat, to je taková jedubaba :D

Ondrášovka.N
Závislačka 4982 příspěvků 21.10.14 11:39

Ja byla na gynde poprve tehotna se synem az v 16tt. Pak ty kontroly v tehotenstvi, pak po sestinedeli a pak zas az pri tehotenstvi s dcerou. Pak zase ty kontroly v teh., pak po sestinedeli a uz me tam zas dlouho nikdo neuvidi :D sama sestra mi rekla ze kdybych nebyla tehotna tak asi neprijdu. Tak sen ji rekla ze ma pravdu :D

Fjodorka
Extra třída :D 11328 příspěvků 21.10.14 11:41

Snad tě nezabije. Já u toho mého také byla naposledy těhotná a jelikož nemám problémy, tak tam ani neplánuji zatím jít :nevim:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 21.10.14 11:55

Tak asi hlavně záleží na tobě, moje máma byla naposledy předtím než mně porodila, a pak šla po 4 letech a měla raka a bylo pozdě, protože to měla dost rozjetý, já třeba fakt chodím poctivě, protože mám strach, abych nezkončila jako ona. A to nemám se spodkem problémy žádný ;)

berry4
Nadpozemská drbna 28366 příspěvků 21.10.14 11:56

Hlavu ti určitě nikdo neutrhne. Ale už jen sama pro sebe by jsi měla chodit alespoń jednou ročně na citologii a preventivku, rakovina děl. čípku, nebo dělohy frčí dost rychle a pak by už mohlo být pozdě :think:

puntice
Ukecaná baba ;) 1928 příspěvků 21.10.14 11:57

Já byla teď po třech letech, doktora to nijak zvlášť nerozhodilo, jen mi řekl, e bych měla chodit, když už si platím pojištění a mám na to nárok :mrgreen:
Ale já jsem bezproblémová a bezúdržbová pacientka, kdybys byla nějak riziková, tak je to asi jiná.

Stránka:  1 2 3 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Blíží se zápisy do prvních tříd. Na co se připravit?

Po celý duben budou probíhat na státních i soukromých základních školách... číst dále >

5 netradičních jarních tipů co podniknout v Praze

Rozhodli jste se na počátku jara navštívit hlavní město? Stověžatá Praha... číst dále >

Články z Expres.cz

5 důvodů, proč Tereze H. pákistánský kriminál může ve finále jen prospět

Pašeračka Tereza Hlůšková (22) od soudu v Pákistánu odešla s trestem odnětí... číst dále >

Pohřeb Věry Bílé: Bendig poslal polibky, průvod lidí míří na hřbitov

Dnes od 10.45 hodin probíhá pohřeb romské zpěvačky Věry Bílé, která nedávno... číst dále >