Nečerpaná dovolená po skončení rodičovské

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
ewik91
Nováček 4 příspěvky 19.12.16 03:47
necerpana dovolena po skončení rodicovske

Ahojky, prosím o info…jsem nyní na 2.rodičovské která mi konci v březnu 2017. Pracovni smlouvu mam na dobu neurcitou. Při skončení mateřské a před nástupem na rodicak jsem nepozadala o čerpání radne dovolené, jelikož jsem netušila ze mám narok :zed: takže bych chtěla zpětně požádat o čerpání po skončení rodicaku, vim ze se pak krátí ale jde mi o to ze jsem nyní těhotná a kdybych čerpala dovolenou nebyla bych v ochranné lhůtě proti vypovedi :think: takže jak postupovat, nechce se mi to nechat propadnout :nevim: řešil to někdo?

Reakce:
j.a.n.i1
Hvězda diskuse 64577 příspěvků 3 inzeráty 19.12.16 08:09

@ewik91 Jako tehotna si v ochrane lhute i kdyz chodis do prace.

Váš příspěvek

Poslední články

Nejčastější chyby při usazování dětí do autasedačky

Téměř denně cestuje většina rodičů se svými dětmi autem. Snad žádný z nich by... číst dále >

Opepřete Valentýn lehce hříšnými kartami, stačí si je stáhnout

Valentýn je za dveřmi. Připravili jsme pro vás proto karty ke stažení, se... číst dále >

Články z Expres.cz

Produktivnější redaktorku aby pohledal: Má Tuháčková z ČT24 vůbec někdy volno?

Pravidelní diváci ČT24 si stále častěji lámou hlavu nad tím, jestli je vůbec... číst dále >

Zavřená komnata Jitky Zelenkové: Proč zůstala na „stará kolena“ úplně sama?

Láska k jednomu muži dostala zpěvačku Jitku Zelenkovou (68) až na samé dno.... číst dále >

Články z Ona Dnes

Plastika mi zničila vztah i život, říká žena závislá na úpravách vzhledu

Modelka Elina Romasenková má za sebou nespočet plastických operací. Nechala... číst dále >

Silvestrovské jednohubky a novoroční jídelní tradice

Za dveřmi je oslava nového roku. A co by to bylo za slávu, kdyby nebylo co... číst dále >