Reklama

Nechají mě přenášet s vysokým tlakem?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 08.03.18 20:16
Nechaji me prenaset s vysokym tlakem?

Ahoj :mavam:,
Chci se zeptat měla jste nejaka z vas vysoky tlak v tehotenstvi??
Me doktorka zjistila ze mam vysoky tlak v 33.tydnu a dala mi prasky a predala me do nemocnice do rizikove poradny..
Minuly tyden jsem byla na kontrole a rekla mi at uz beru rano a vecer jen pulku toho prasku..vetsinou si namerim treba 127/63 nekdy 117/61..
Ted jsem 38tyden a termin mam za 16 dni.
Myslite ze me nechaji přenašet? :(
Nekde jsem cetla ze prenaset nenechaji ale to asi plati jen u preaklampsie ne?
Me si v nemocnici nenechali tudiz nezkoumali jestli mam preeklampsii jen mi dali prasky :)
Tak jestli mate nejaka z vas zkusenost budu rada za radu :)

Přečtěte si článek: Přenášení po termínu porodu: Co uleví a pomůže

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Reakce:

lampicka11
Závislačka 3342 příspěvků 1 inzerát 08.03.18 20:20

Kolik jsi mela tlak? Já mam normálně 120/80 -110,70

ka2ka
Extra třída :D 12661 příspěvků 1 inzerát 08.03.18 20:26

Tohle ale není vysoký tlak, kolik jsi měla?

ka2ka
Extra třída :D 12661 příspěvků 1 inzerát 08.03.18 20:27

Navíc zabírají ti prášky tak klid a bereš jen půlku může se až osm denně

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 08.03.18 20:27

V tom 33.tydnu mi doktorka namerila i 139/87 nekdy i nad 140/90( to mi pak rekli ze kdyz si ho doma namerim vic jak 140/90 mam hned priject)..a dala mi prasky..pak to zaclo trosku klesat..tedkon jsem si namerila 126/67..a to uz beru jen rano a vecer pulku toho prasku..tak jestli me nechaji prenaset kdyz beru prasky a trochu ten tlak klesl..

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 08.03.18 20:28

Řikali ze v tehotenstvi se ten tlak meri i uplne jinak ze nad 140/90 je u tehotnych vysoky..

Sofie92
Závislačka 3126 příspěvků 08.03.18 20:31

Nenechaji. Nejpozději na termín vyvolají. Teda tak to bylo u mě i kamarádky. ( Ja nakonec rodila 37+1 TT protože mi odtékala voda, ale jinak bych rodila na termín kvůli tlaku)

Marcelka146
Kelišová 5038 příspěvků 08.03.18 20:32

Já normotlak 110/60. Od poloviny těhotenství 130/90 nebo 140/90 a Mudr. to neřešil. Dcera šla sama 38+0 a nijak zvlášť mi teda neměřili tlak ani potom.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 08.03.18 20:41

Takze ikdyz ty prasky to trosku snizili presto me nenechaji prenaset?
Byla bych rada kdyby sla sama..cetla jsem ze vyvolavany porod je horsi :,( :,( :nevim:

phoma
Echt Kelišová 7933 příspěvků 08.03.18 20:42

Ja tlak 140/85 mam normalne v tehu byl 170/100 a bilkovina takze podezreni na preklampsii a cisar ale dokid nebyla bilkovina jen mi davali prasky a chteli cekat a to jsem byla 38 tyden

evi3
Extra třída :D 11826 příspěvků 08.03.18 20:44

Většinu těhotenství jsem měla nízký - 100/60, pak skokem v 35. týdnu to bylo 140/100. Problém byl spodní tlak.
Dostala jsem nějaké léky a doma jsem si denně měřila. Dcera se nakonec narodila 39+4, v neděli ráno jsem se měla přijít ukázat a vzít si i věci. Narodila se večer, kdyby se nerozhoupala, přenášet by mně určitě nenechali. Je to pro dítě riziko.

Sachmetkaa
Kecalka 110 příspěvků 08.03.18 20:53

Taky jsem brala prášky na tlak, ráno a večer. Říkal mi tehdy doktor, že problémový je ten spodní, ale už si fakt nevzpomenu kolik jsem měla. V termínu jsem byla na kontrole v porodnici, dr se nezdály ozvy, tak už si mě tam nechali a ráno vyvolávali. Radši vyvolávaný porod než přenášet a aby se něco stalo…

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 08.03.18 20:54

Bilkovinu v moci jsem mela taky a furt mam.
Takze myslite ze kdyz na termin sama nepujde ven budou vyvolavat??..
Rada bych se tomu vyvolavani vyhnula a prenaset taky nechci..
Pomohla vam nejaka "babska " rada jak si privolat porod?

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 08.03.18 20:56

Tak ozvy jsem mela v poradku..podle monitoru minuly tyden..
Jo to urcite..ani prenaset nechci :,( :nevim:

rena621
Ukecaná baba ;) 1212 příspěvků 08.03.18 21:02
@Sofie92 píše:
Nenechaji. Nejpozději na termín vyvolají. Teda tak to bylo u mě i kamarádky. ( Ja nakonec rodila 37+1 TT protože mi odtékala voda, ale jinak bych rodila na termín kvůli tlaku)

Taky myslim ze nenechaji. Me jednou namerili vysoky tlak a sestra vydesene ktery jsem tyden. No ja byla znicena ze schodu po druhem mereni byl opet nizky.

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Kdy začít děti učit zacházet s penězi? Začněte pomocí her v předškolním věku

Jedním z nejčastějších sociálních problému, se kterými se dnes potkávají... číst dále >

Váháte, zda a kdy nechat děti očkovat? Udělejte si vlastní názor

Neublížím svému miminku očkováním brzy po narození? Otázku, kdy začít s... číst dále >

Články z Expres.cz

Možný scénář rozchodu Plekance a Vondráčkové. Odhalená nevěra, nebo těhotná milenka?

Když šlo o jejich soukromí, byli Tomáš Plekanec a Lucie Vondráčková během... číst dále >

Na dovolenou jeli po rozchodu? Bučková naznačila konec už před měsícem

Napsala jsem vše, co jsem říct chtěla, na svůj Instagram, odbývá Eliška... číst dále >

Články z Ona Dnes

Co s úrodou jablek? Oslaďte si babí léto skvělým koláčem nebo štrúdlem

Jablek se letos urodilo požehnaně. Možná i vy přemýšlíte, co s kulatými... číst dále >

Příběh Soni: Syn s vnoučaty nás odmítá navštěvovat, vadí mu švagr

S manželem jsme již v důchodu, na který jsme se těšili. Nejen na klid a... číst dále >

Reklama