Nechal vás někdy přítel bez peněz?

Anonymní
10.8.20 05:10

Nechal vás někdy přítel bez peněz ?

Dobrý den
Mám takový dotaz.
Už se některé z žen stalo že přítel odjelna víkend s kamarády a nechal vás s dítětem bez peněz a nezajímalo ho to?
Beru rodičovský příspěvek něco přes 7000,a přítel mi přispívá na dítě a stalo se mi tento měsíc že jsem nevyšla s penězi a doma máme oheň na střeše jak kdybych mu pomalu vyvraždila půl rodinu. Přítel pracuje jako voják a plat má docela dost vysoký narozdíl od mé rodičovské. Navíc minulý víkend byl pryč a já s malou neměla pomalu co jíst a počítala jsem opravdu každou korunu abych mohla malé dojít koupit jogurt nebo tak. Když jsem mu to psala akorát mi vynadal co dělám s penězi atd. Když si vezmu že nakoupím malé pleny, jídlo, sem tam nějaké oblečení, hygienu, jídlo, zaplatím internet, atd, atd a když někam potřebuju musím mu dát na benzín. Včera se přítel vrátil a řekla jsem mu ať nakoupí že mi ještě nepřišla mateřská že mu to pak dám. Sepsala jsem mu nákup úplně to nejnutnější abych mohla uvařit aspoň večeři a další den oběd než mi přijdou peníze. Na tož mi bylo odpovězeno proč má dělat takový nákup že je to zbytečně a neustále se vyptával kdy mi jako přijdou peníze. Když se vrátil z nákupu myslela jsem si že si vyloženě dělá srandu. Koupil 10 rohlíku, salám, sýr, rajčata, a okorku. Ale to že nemám dát naší malý co jíst ho opravdu nezajímalo. Náš vztah už je úplně mrtvý a to ne jen skrz peníze. Schovává si před mnou i peněženku, zaheslovava si počítač, neustále telefon v ruce, už rok jsme spolu neměli sex, nedáme si ruku, ani pusu. Jen si nadáváme a ubližujeme. Občas se mi stalo že mi fyzicky ublížil a pak řekl že jsem si tu modřínu namalovala že jsem nenormální a nebo že jsem schválně do něj narazila. Už nevím co mám dělat. Pořád jen brečím. On vás co se doma stane nebo si napíšeme ukazuje svým kamarádům, rodině a já jsem pak všude za blbce.

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
593
10.8.20 05:17

Nechat vyměřit alimenty a pokud to ještě jde, tak výživné i na sebe :nevim:. Bude vám líp alespoň po materiální stránce.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4775
10.8.20 05:19

Kdyz se s nim rozejdete a nechate si vymerit alimenty, tak na tom budete lip.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
916
10.8.20 05:28
8o 8o 8o

Spis nechapu proc ses s takovou osobou? Pryc od nej.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1851
10.8.20 05:45

Nechápu to. Nicméně mám doma zásoby, abych při výpadku čehokoliv, měla několik dní z čeho vařit. Pokud odjede na víkend a ty nemáš zásoby, abys nakrmila dítě, je to na prd.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10.8.20 06:06

Přestaň mu posluhovat!! Nevař, neper, jeho věci těpej na jednu hromadu. A vypadni od něj co nejdříve.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4504
10.8.20 06:07

Kdybych napsala, co si o takovým píp myslím, dostala bych ban. Nechat vlastní dítě o hladu tvl.

Jak píšou odejdi k rodině, podej návrh o svěření do péče a nech vyměřit výživné. Zajdi na OSPOD, případně se podívej na nějaké občanské poradny v okolí a právníka.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8004
10.8.20 06:22

Ach jo, kolikrát už jsme to tady četly :jazyk: Rok spolu nespíte, dochází i na pár facek a dítě žije v atmosféře hutnější než asfalt. Proč s ním jsi, vždyť tě jen ponižuje. Úplně ho slyším, ty kejdy, taky jsem měla tu čest se zeleným mozkem. Utíkej, co nejdřív. Ospod, vyřešit dítě, prachy a pak můžeš znovu začít žít. Hlavně sebrat odvahu, to je to nejhorší. Držím pěsti, a dej vědět, jak to dopadlo.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
687
10.8.20 06:25

Zavani to milenou, a to jeho chovani k tobe je hnus, rekla bych tyrani… Tohle lepsi nebude, odejdi, nez ti modrin pribude, nebo dite bude skucet hlady…+ vyse zminene alimenty a vyzivne na tebe. Je to sobec, manipulator a tyran v jedne osobe. A tebe nejen ze nemiluje, ale ani nema rad, a dela mu dobre te ponizovat.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7654
10.8.20 06:25

Je to tady pořád dokola. Jak u blbejch.proc s ním jako ještě pořád jsi? Peníze ti nedává, nespite spolu, ještě ti pro jistotu pár ubali… A další téma bude čekám mimíska číslo dvě…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4104
10.8.20 06:39

Nestalo, jsme manželé a finance máme společné. A když se stalo že jsem prostě nevyšla, a neměla na jídlo, sám mi peníze dal nebo došel nakoupit. To sním jsi kvůli decku? Být tebou vezmu nohy na ramena, když nechá i svoje vlastní dítě hladovět. 8o

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
27955
10.8.20 06:40
@Anonymní píše:
Dobrý den
Mám takový dotaz.
Už se některé z žen stalo že přítel odjelna víkend s kamarády a nechal vás s dítětem bez peněz a nezajímalo ho to?
Beru rodičovský příspěvek něco přes 7000,a přítel mi přispívá na dítě a stalo se mi tento měsíc že jsem nevyšla s penězi a doma máme oheň na střeše jak kdybych mu pomalu vyvraždila půl rodinu. Přítel pracuje jako voják a plat má docela dost vysoký narozdíl od mé rodičovské. Navíc minulý víkend byl pryč a já s malou neměla pomalu co jíst a počítala jsem opravdu každou korunu abych mohla malé dojít koupit jogurt nebo tak. Když jsem mu to psala akorát mi vynadal co dělám s penězi atd. Když si vezmu že nakoupím malé pleny, jídlo, sem tam nějaké oblečení, hygienu, jídlo, zaplatím internet, atd, atd a když někam potřebuju musím mu dát na benzín. Včera se přítel vrátil a řekla jsem mu ať nakoupí že mi ještě nepřišla mateřská že mu to pak dám. Sepsala jsem mu nákup úplně to nejnutnější abych mohla uvařit aspoň večeři a další den oběd než mi přijdou peníze. Na tož mi bylo odpovězeno proč má dělat takový nákup že je to zbytečně a neustále se vyptával kdy mi jako přijdou peníze. Když se vrátil z nákupu myslela jsem si že si vyloženě dělá srandu. Koupil 10 rohlíku, salám, sýr, rajčata, a okorku. Ale to že nemám dát naší malý co jíst ho opravdu nezajímalo. Náš vztah už je úplně mrtvý a to ne jen skrz peníze. Schovává si před mnou i peněženku, zaheslovava si počítač, neustále telefon v ruce, už rok jsme spolu neměli sex, nedáme si ruku, ani pusu. Jen si nadáváme a ubližujeme. Občas se mi stalo že mi fyzicky ublížil a pak řekl že jsem si tu modřínu namalovala že jsem nenormální a nebo že jsem schválně do něj narazila. Už nevím co mám dělat. Pořád jen brečím. On vás co se doma stane nebo si napíšeme ukazuje svým kamarádům, rodině a já jsem pak všude za blbce.

Odstěhovat se a nechat si vyměřit alimenty, at má dítě co jíst…

Už nejde jen o Tebe, ale o dítě, za které máš zodpovědnost, tak nevím, na co čekáš…

S modřinama jsi měla jít hned k dr., jak by začalo vyšetřování, přítel by nejspíš šel hned mimo službu, divím se, že se toho nebojí, no, asi ví, že si necháš všechno líbit…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5998
10.8.20 06:42

Ano, nechal. už je to ex.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
50148
10.8.20 06:52

Nechapu, kde porad berete tyhle zoufalce.
A doufam, ze si opet nekdo nevymysli trollici nesmysl, kterym by spinil druhe. Znam hodne vojaku. A jsou to vyrovnani lidi, slusni chlapi od rodin.
Kdy si vlastne otehotnela a porodila, kdyz rok nemate sex?
Protoze dite nad rok by mohlo tu sunku, syr, rohlik a zeleninu bez problemu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
809
10.8.20 07:01

Co Tě u nej drží?
Rychle nohy na ramena a pryč. Bude Vám oběma lépe, nechala bych si platit alimenty i výživné ten by Koukal.
Nestačím se divit, kolik holek tady má dítě s takovýma kretenama. :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama