Nechali by jste si dítě za těchto okolností?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 07.01.19 15:31
Nechali by jste si dítě za těchto okolností?

Budu se snažit co nejvíce to zkrátit. Je mi 21 Let před 1,5 roky jsem se seznámila s chlapem kterému je lehce přes 30 Let. Zpočátku jsme se začali bavit jako kamarádi, tvrdil mi, že je nezadaný děti nemá atd. Nic jsme spolu neměli. Po nějakém čase jsem zjistila, že má ženu a děti, zjistila jsem to náhodně, tak jsem mu řekla proč lže, protože v té době co jsem se to dozvěděla mě zrovna strašně chtěl. A on že to tedy přiznává, ale že se rozvádí a že s tou ženou nežije. Samozřejmě jsem mu teda věřila, začali jsme pak spolu, ale já jsem pracovně vytížená, takže jsme se dohodli na takovém volnějším vztahu, občas jsme se sešli, jeli jsme na výlet, něco jsme podnikali samozřejmě byl i sex. Už zezačátku jsem ho upozornila, že mám zdravotní problémy a že nemohu brát antikoncepci, několikrát jsem mu říkala ať si vezme kondom, protože přerušovaný sex není jistotou a on hned že si dává pozor, že už to má za roky vytrénované atd. Zhruba po roce jsem zjistila a náhodně natrefila na facebook jeho ´´bejvalky´´ jak tvrdil, která tam dává normálně s nim foto, ihned jsem ho kontaktovala že proč lže a že já nejsem žádná jeho milenka že jsem proti tomu, proč mi to neřekl narovinu a on opět že to tak není že to dělá naschvál. Měla jsem chuť jeho ženu kontaktovat, ale nechtěla jsem se do toho plést. No náš vztah teda pokračoval dál a ejhle, jeden náhodný člověk mi potvrdil, že s ženou je že má ostatní jako milenky, že jí celý život podvádí a co si ještě. Ihned jsem ho kontaktovala že jsem s nim skončila, že nechápu proč lhal a že mi je líto jeho ženy a dětí a že jí napíšu a on ať to nedělám a prosil mě jak pejsek. No ale proč tuto diskuzi zakládám, zjistila jsem, že jsem těhotná. On to ještě neví, mám to potvrzené doktorem a ani nevím, zda mu to říct. Říkal že už dřív ženu podváděl protože to neklapalo, ale že už další děti nechce že kdyby měla nějaká jeho milenka nebo žena s nim dítě, že hold by musela na potrat nebo přinejhorším by platil. Pak jsem se dozvídala dál jak je jeho žena zákeřná a nemá problém někoho zbít, že ho celkem nahání, tak to nechápu jak to dělal že na tohle nepřišla. Furt přemýšlím zda si to dítě nechat a vůbec mu to říct, zjistili jsme že tu firmu dokonce co má, má napsanou na ženu protože dřív měl problémy, takže i kdybych ho dala k soudu za alimenty tak si myslím že by to udělal tak aby platil minimum, do rodného listu by se odmítal napsat a už vidím jak by mi vyhrožoval že zaplatí drahého právníka co mu dokáže že dítě není jeho. Už podle toho co jsem slyšela o jeho ženě, tak nepotřebuji, aby mi vyhrožovala nebo mě naháněla. Co se týče když odbočím, tak práci mám pracuji krátce, zhruba rok, za tu dobu jsem si něco našetřila ale není to hodně, žiji u mojí mamky ve velkém bytě který je její takže to bych asi měla výhodu že bych nemusela platit nájem, ale na druhou stranu jsem si nepředstavovala teď mít dítě, na léto už mám zaplacenou dovolenou a měla jsem jiné plány, dá se to zrušit, ale spousta lidí okolo mě říká ať si to nechám vzít že jsem mladá a zkazím si akorát život. Já zase na druhou stranu děti strašně miluji, mám s každým dítětem krásný vztah, od mala jsem hlídala kamarádky dceru ale prostě nevím co mám dělat. Už teď vím, že zůstanu sama, podobnou situaci měla i moje kamarádka a dítě si nechala, otec neplatí a nelituje. Ale nechci se řídit, co mají nebo udělali ostatní. Ale zase jak mi každý říká, že budu mít zkažený život tak mě to děsí.

Stránka:  1 2 3 4 Další »
Reakce:
Malaga
Nadpozemská drbna 25904 příspěvků 07.01.19 15:37

Jak odmítl zapsat do RD?......
By mě zajímalo , jak by ten drahý právník dokázal, že dítě není jeho… v době testů DNA …
Z toho co píšeš, mi potrat přijde jako „lepší“ řešení .....

Kikulele
Ukecaná baba ;) 1110 příspěvků 07.01.19 15:41

Rozhodnout se musíš sama. Já bych na potrat nešla. Ale to je jen můj názor. Děti jsou neskutečný dar, a já na něj čekala 7let než se za pomocí doktoru povedlo, takze To vidím asi trošku zaujatě. Každopádně konečné rozhodnutí bude na Tobě. Drzim palce ať už se rozhodneš jakkoliv :kytka:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 07.01.19 15:42

A do dát dětatko k dispozici někomu, kdo na to své marně čeká?

PHV
Zasloužilá kecalka 891 příspěvků 07.01.19 15:43

Ja bych si ho nechala a do RD ho nepsala. Prostě mu to neříkala. Až by se dítě jako velké začalo ptát, řekla bych mu kdo otec je. Ale do té doby ne :nevim:

PHV
Zasloužilá kecalka 891 příspěvků 07.01.19 15:44

A sice mám partnera, ale dceru jsem porodila ve dvaceti, teď je mi skoro 23 a narodí se nám chlapeček. Rozhodně zkažený život nemám, jelikož všechno záleží na prioritách :hug:

vejilka
Kelišová 5078 příspěvků 07.01.19 15:46

Mamce jsi to řekla? Jsi v těžké situaci, nevím co bych dělala já, když nejsem v tvé kůži. Spousta ti tu napíše, ať si dítě necháš, že to vždycky nějak „půjde“. Ale upřímně, budeš hodně závislá na pomoci, hlavně od své rodiny.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 07.01.19 15:47

@Malaga Protože on si myslí, že když má peníze že může všechno a všechno se zapře.

@Anonymní píše:
A do dát dětatko k dispozici někomu, kdo na to své marně čeká?

Promiň, ale kdybych to dítě nosila 9 měsíců, tak to bych si ho už vážně nechala, ne každý má srdce na to ho odnosit a dát pryč…
@Kikulele děkuji za názor :kytka:
@PHV taky jsem nad tím přemýšlela, vím že dítěti náleží alimenty, ale ty problémy kolem toho a naschváli z jeho stany, nevím možná by se k tomu postavil a platil by nebo ve finále by to šlo soudně a přisoudili by mu třeba 500,– a to je úplně směšná částka.

vejilka
Kelišová 5078 příspěvků 07.01.19 15:47
@PHV píše:
Ja bych si ho nechala a do RD ho nepsala. Prostě mu to neříkala. Až by se dítě jako velké začalo ptát, řekla bych mu kdo otec je. Ale do té doby ne :nevim:

A to jako proč? Hrát si na hrdinku jako v telenovele. On má na tom svůj podíl viny. Ať hezky platí

Markéta80
Hvězda diskuse 45154 příspěvků 07.01.19 15:49

a ty to dítě chceš? Dle toho bych se zařídila. Pokud ano nechala bych si ho, ale tatínka zapsat do rodného listu. At alespoň platí alimenty. Proč by z toho měl vyváznout jen tak a ty budeš počítat každou korunu? Pokud dítě nechceš není moc co řešit. A pořešila bych to s mamkou, protože ta bude muset dost pomáhat :?

Kriss Tina
Extra třída :D 10992 příspěvků 07.01.19 15:50

No já bych si ho nechala, jít na potrat protože mám plány a zaplacenou dovolenou a otec dítěte je de*il, pro mě není důvod připravit miminko o život :think: co se týče toho zbytku, zapsání do RL se nevyhne pokud DNA testy určí že je otec, to si nemůže vybrat. Tam záleží na tvém rozhodnutí, jestli od něj chceš klid, nikdy ho už nevidět a tudíž ho nikam nezapisovat… Nebo jestli budeš třeba zavyslá finančně na alimentech, to ti nic jineho nezbyde. Osobně pokud bych na tom byla finančně dobře, dokázala se o dítě pořádně postarat, měla podporu doma, kde bydlet, tak na něj kašlu a za naky tahání se k soudu, testy, problémy do budoucna, konflikty s jeho ženou atd by mi třeba naky 2000kc měsíčně nestaly :nevim: možná by ses s ním mohla domluvit ať ti dá peníze na výbavu pro miminko naoplatku že ho pak už necháš na pokoji :think:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 07.01.19 15:51

@vejilka ano mamka by mi pomohla, nechtěla by ode mě na bydlení nic i by mi přispěla finančně, ale samozřejmě mi nemůže dávat 10.tisíce možná bych se mohla dohodnout v práci, že bych chodila na půl úvazku do práce. Je u nás dvousměnný provoz takže třeba kdyby mamka měla ranní, tak bych šla až by skončila aby mohla mimčo hlídat, tím bych si mohla přilepšit, ale to teď plácám, protože vím že to tam takhle jedna u nás má.

Oplatečka
Ukecaná baba ;) 1679 příspěvků 07.01.19 15:52

Aha, umí si dávat pozor a kdyžtak hold milenka půjde na potrat.O tohle individuum bych si kolo neopřela, ale budiž..Všichni ti říkají běž na potrat-to jsi to veřejně oznámila? Jinak ani nejdražší právník nezmění DNA a ten tvůj hrdina platit bude..připrav se ovšem na soudní tahanice kolem každé koruny..Záleží taky co tvoje maminka, řekla že jí to nebude vadit?

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 07.01.19 15:53

@Kriss Tina nebo si myslím, že bude říkat že mi bude přispívat ale že nechce být zapsán do rodného listu. Ale pokud bych s těmi penězi počítala tak nemám jistotu že je opravdu bude dávat a pak to z něj tahat půjde těžko když to nebude přes soud.

Azeretereza
Závislačka 2877 příspěvků 07.01.19 15:54

Rozhodne nenechala, ale to neni podstatny. Dulezity je, co chces ty. Jestli to zvladnes, dite chces a neni jinej zasadni problem, proc ne.

Stránka:  1 2 3 4 Další »
Váš příspěvek
Reklama