Nechaly jste si dítě po znásilnění?

Anonymní
2.4.17 10:24

Nechaly jste si dítě po znásilnění?

Prosím neteorizovat, člověk většinou jedná jinak když stojí před hotovou věcí a jinak, když je to teorie. Díky

Nechaly? Litujete?

• Nahlásit
  • Citovat

Reakce:

11984
2.4.17 10:33

Neteorizuju. Na stesti se mi to nestalo, ale vim na 300%, ze nenechala. Dalsi dite uz nechci a to ani se svym muzem. Myslim, ze prakticke odpovedi se ti tu stejne nedostane.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7899
2.4.17 10:35

Ne, nenechala.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
262
2.4.17 10:38

Po znasilnění (nic se mi nestalo) ale dítě bych si určitě nenechala.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
20820
2.4.17 10:46
@Anonymní píše:
Prosím neteorizovat, člověk většinou jedná jinak když stojí před hotovou věcí a jinak, když je to teorie. DíkyNechaly? Litujete?

Já teoretizuju. Vůbec nevím, jak bych se zachovala a jestli se ti něco takového stalo, tak bych se asi zamyslela nad okolnostma - zda to bylo s někým známým, či neznámým (geny bývají opravdu velmi poznat a pokud by to byl nějaký neznámý agresor, tak bych měla strach) a za jakých okolností. Pokud by to byl člověk, se kterým se normálně kamarádím a prostě došlo k nějaké vyhrocené situaci, tak tam bych asi spíš měla strach z toho, co se stane, když daný člověk zjistí, že to dítě je jeho (má vůbec šanci to zjistit) a hlavně obecně ty si musíš v sobě srovnat to, zda to nebudeš mít jednou dítěti za zlé. Pokud máš pocit, že to dítě budeš mít ráda i za těchto všech okolností, tak prostě roč ne.

Je mi líto, co se ti stalo a ať se rozhodneš jakkoliv, tak přeji, ať této volby nikdy nelituješ a bereš to tak, jak to je. Posílám hodně sil.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
56925
2.4.17 11:01

Ne

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9655
2.4.17 11:06

V zadnem pripade. Ihned po znasilneni bych pozadala gynDr. o pilulky po.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4112
2.4.17 11:06

NE!

Ne. Dítě je velký finanční závazek i po normálním sexu, když se z otce vyklube lotr a asi jen těžko můžeš očekavat, že se z pachatele jako mavnutím kouzelného proutku změní na zodpovědného člověka, který bude ochotně příspívat na dítě. Otázka zní jak chceš po něm vymáhat alimenty? :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
28856
2.4.17 11:17

Ne. Uz jen proto, ze mít dítě bez určení otcovství je těžké, uvažuje se o tom, ze matky nedostanou ani rodicak. A dalsi důvod je přehnaná podpora otce ve výchově malého dítěte, hrozba stridave péče. Kdybych měla jistotu, ze dítě zůstane mě a násilník bude pouze platit, tak možná ano.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1585
2.4.17 11:21

Asi nechala, ale je těžké to takhle říct. Kdybych byla v té situaci, možná by bylo mé rozhodnutí a postoj k tomu jiný. Ale teď když nad tím teď uvažuji, tak bych si ho nechala. I když bych měla strach, že mi to dítě bude celý život připomínat co se stalo a toho chlapa.
Záleží na mnoha věcech, třeba zda to i finančně budeš zvládat.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
2.4.17 11:27

Mám znásilnění zažity, otěhotněla jsem a nechala si to vzít. Takže nenechala.
Prosím o zachování anonymu-citlivy téma.

• Nahlásit
  • Citovat
2.4.17 11:48

Určitě nenechala…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
47557
2.4.17 12:15

Ne nenechala bych si.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3896
2.4.17 12:29

Ano, nechala. Pro me je to zivy clovek jiz v brise.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5550
2.4.17 12:35

Nenechala v zadnem pripade.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu